Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Ti reportéři, to je ale úroveň reportáží!

http://youtu.be/XKHEXu-1row

http://www.youtube.com/watch?v=XKHEXu-1row&feature=youtu.be

„Kolik tak může vážit dvoulitrova petka s vodou? Tři, čtyři kila…“

A co teprve to převýšení 9G? To jako existuje? Možná měl na mysli přetížení 9G, ale i tak to je nějak moc...  :no: Prostě TV H***a. 

Ale pobavilo mě to  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijede šofér tiráku do motorestu, objedná si jídlo a piti a s chuti se do toho pusti. Když v tom přijedou tři chlapi na harleych, usaděj se u něj u stolu a to jídlo mu snědí a piti vypijou. Šofér nic, zaplatí a odejde.

Ti chlapi si mezi sebou řikaj: "Ten šofér byl bud pěknej srab, nebo se neumel prát."

Zaslechne to číšník a přitaká jim: "Fakt byl nějakej divnej a snad ani řídit neuměl.Teď zrovna venku přejel tři motorky."

 

 

Víte jak se říká té přebytečné kůži okolo penisu??

Chlap

 

 

Víte, proč má letadlo vrtuli? ???

Aby chladila pilota.

No to je ale nesmyl.

Nevěříte? Zkuste ji zastavit a uvidíte, jak se bude pilot potit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už hezky dávno, nevím přesně kdy ale měl jsem PC AT 386 a hrál jsem na tom letecký něcojakosimulátor ACES OVER EUROPE  a udělal jsem si vývody z klávesnice a na ty dráty dal spínače a ty namontoval na prkýnko a měl jsem tak pedály na ovládání směrovky. Docela to v té hře dělalo dobrou práci i když to nebylo proporcionální ovládání ale jen zapnuto - vypnuto. A to je asi dost problém u toho volantu. Neproporcionální ovládání pro řízení auta, to je velký handicap. Ale jinak dobrý nápad.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muž: Stratila se mi žena, šla jenom do obchodu, a pořád se nevrací!
Policajt: Jak je vaše paní stará?
M: To přesně nevím … třicet... pět??
P:A jak je vysoká?
M: No … je menší než já.
P: Štíhlá - silnější?
M: Asi tak - akorát.
P: Barva očí? Vlasů?
M: Barva očí … to nedovedu přesně popsat. A barvu vlasů má podle ročního období a módy.
P: A co měla na sobě?
M: Asi … džíny?? Tričko??
P: Šla pěšky nebo jela autem či MHD?
M: Jela autem!! SPZ AA-1234, tmavomodré Audi A8 quattro, střešní okno s kovovým rámem, 18 palcové disky s ET35, obsah motoru 3 litry V6, výkon 333 koní, 8 stupňová automatická převodovka s možností tipronic do polohy manualu…LED světla pro všechny polohy, jemňoučký škrábanec na levém předním nárazníku a odřeninka 0,5x1 cm na předním disku a skvrnka od kečupu o průměru 4 až 5 mm na zadním sedadle - manželka o víkendu parkovala, když jela s dětmi z Mekáče …

..... a muž propukne v zoufalý vzlykot.

P: utište se, buďte chlap! My vaše auto určitě najdeme!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hádanek:

1.

Mám moře bez vody,mám pouště bez písku,mám města bez lidí a hory bez země...Kdo/co jsem?

(mapa)

2.

Narodilo se dítě a mělo očí co dní do roka...Kdy se toto dítě narodilo?

(29.prosince)

3.

Málo kdy se mě někdo dotkne,ale jsi-li moudrý správně mě užíváš...Kdo/co jsem?

(Jazyk)

4.

Jsem ke všem stejně spravedlivý.To já čeká v chladném stínu stále sám a sám,to já to čeká v noci ve dne,přede mnou každý strachy bledne a když končí tvoje bytí přesný účet předložím ti,vezmu tě do náruč z níž nikdo neuteče...Kdo/co jsem?

(Smrtka/smrťák)

5.

Vyprávím příběhy,ale nikdy za ně nic nechci.Bavím tě celou noc,ale přesto si mě nepamatuješ...Kdo/co jsem?

(sen)

Upraveno uživatelem CenDr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10604014_612315208891233_742744756004942

PS: doufám že zase někdo napíše že to NENÍ autentický citát :-D :-D :-D

Neni, kdyby ses dival na Earla tak vis, ze karma toho moc nenamluvi :laugh:

Mimochodem - ptal jsem se priznivce HareKrishna jestli videl My name is Earl, povidal ze parkrat jo a ze se mu to celkem libilo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hádanek:

1.

Mám moře bez vody,mám pouště bez písku,mám města bez lidí a hory bez země...Kdo/co jsem?

2.

Narodilo se dítě a mělo očí co dní do roka...Kdy se toto dítě narodilo?

3.

Málo kdy se mě někdo dotkne,ale jsi-li moudrý správně mě užíváš...Kdo/co jsem?

4.

Jsem ke všem stejně spravedlivý.To já čeká v chladném stínu stále sám a sám,to já to čeká v noci ve dne,přede mnou každý strachy bledne a když končí tvoje bytí přesný účet předložím ti,vezmu tě do náruč z níž nikdo neuteče...Kdo/co jsem?

5.

Vyprávím příběhy,ale nikdy za ně nic nechci.Bavím tě celou noc,ale přesto si mě nepamatuješ...Kdo/co jsem?

3 - eletrika  :ohmy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hádanek:

1.

Mám moře bez vody,mám pouště bez písku,mám města bez lidí a hory bez země...Kdo/co jsem?

2.

Narodilo se dítě a mělo očí co dní do roka...Kdy se toto dítě narodilo?

3.

Málo kdy se mě někdo dotkne,ale jsi-li moudrý správně mě užíváš...Kdo/co jsem?

4.

Jsem ke všem stejně spravedlivý.To já čeká v chladném stínu stále sám a sám,to já to čeká v noci ve dne,přede mnou každý strachy bledne a když končí tvoje bytí přesný účet předložím ti,vezmu tě do náruč z níž nikdo neuteče...Kdo/co jsem?

5.

Vyprávím příběhy,ale nikdy za ně nic nechci.Bavím tě celou noc,ale přesto si mě nepamatuješ...Kdo/co jsem?

 Ta trojka by mohl byt ohen a nebo plyn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...