Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Z deníku vývojářů:

- Storm byl včera jmenován hlavním firemním stratégem pro balanc her a herní mechaniky
- mapy budou přepracovány do mikroreliéfních formátů, znamená to, že nebudou velké rovné plochy, každá ploška bude mír mírný sklon; neznamená to velké úpravy map, je to jejich přiblížení realitě; změny budou probíhat rychlostí 2-3 mapy za aktualizaci od 9.5
- cílem je umožnit i tankům se špatnou depresí realisticky bojovat

 

Tak tomu říkám skvělá budoucnost WoT. Namísto toho aby tank měl o pár stupňů lepší depresi děla, tak oni budou dělat milión šikmých ploch na mapách :sick::wallbash::woot::Smile-_tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z deníku vývojářů:

- mapy budou přepracovány do mikroreliéfních formátů, znamená to, že nebudou velké rovné plochy, každá ploška bude mír mírný sklon; neznamená to velké úpravy map, je to jejich přiblížení realitě; změny budou probíhat rychlostí 2-3 mapy za aktualizaci od 9.5

- cílem je umožnit i tankům se špatnou depresí realisticky bojovat

 

Huh? Já myslel, že realisticky bojovat znamená právě muset se vyrovnat s vlastnostmi daného tanku vzhledem k bojišti a ne že přizpůsobíme reliéf krajiny tak, aby určité tanky neměly nevýhodu? :-D

 

V kombinaci s koridorovými mapami to zřejmě dopadne tak, že bude koridor a po jeho okrajích příslušně sklopená střelecká postavení. V dalším kroku budou tato postavení na mapách barevně označena, aby majitelé tanků se slabší depresí děla neměli moc deprese a věděli přesně, kam se svým strojem zajet :-D

 

Jako nejsem žádnej WG hater, na iPadu mě tanky docela baví, ale tohle mě rozsekalo :-D Už chápu, proč jim některý věci tak trvají, protože jestli je jednodušší překopat mapy než poladit parametry deprese kanonu... OK :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pictusi, tak oni nejprve domrví všechny mapy a depresi děl tak, aby se nedalo dělat to, co se běžně s tankem právě dělá a co dělá tank tankem. Že najel za terénní nerovnost, vykoukl, vystřelil a zase zajel a když tu nerovnost neměl, tak ji pro tank prostě vykopali. A teď, když zjistili, že se tím ze hry stává odpudivá přestřelka z divokého západu, tak to zpátky přece dávat nemůžou aby tím neukázali, že dělají hovadiny..... :laugh:  no, a tak se budou dělat šikmé plochy a všichni se ocitneme na nějaké šikmé ploše :thumbsup: 

Já sice na tu depresi nadával ale myslím, že jsem tu KV-85 zvládnul a troufám si tvrdit, že je to větší zabiják, než byla stará KV-1S. Stačí jenom jezdit furt níž, než je enemák. Dělo má lepší penetraci, skoro to nedingá a damage je fatální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...