Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Zrovna jsem uklízel pokojíček mé malé dcerky, když jsem najednou našel za postelí drobné kalhotky potřísněné spermatem. Úplně mi proběhl mráz po zádech. Řeknu vám, strašný pocit. Dcerka byla zrovna na zahradě, tam úplně vzadu. Ale zachoval jsem chladnou hlavu. Vzal jsem významně kalhotky do dvou prstů, bez náznaku emocí jsem sešel po schodech do přízemí, potom ven a přímo na zahradu. Přišel jsem k ní a kalhotky hodil přímo na ni. "Teď by měly být všechny důkazy zničeny", pomyslel jsem si s úlevou, když začaly jemně doutnat na jejím dohořívajícím tělíčku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při střídání směn policajtů povídá v šatně jeden druhému. "Člověče, to byl dneska zase den. Stojím tak na kraji křižovatky a najednou ke mně přijde takový malý klučík a povídá: "Pane příslušníku, můžu se prosím na něco zeptat?" "Samozřejmě že můžeš chlapče." "No víte, točí se Země kolem Měsíce, nebo Měsíc kolem Země?" "Hmm..., těžká otázka. A co jsi mu řekl?" "No, takovou vyhýbavou odpověď." "A jakou?" "Táhni do prdele ty malej hajzle ********, nebo dostaneš pendrekem přes držku až se z toho posereš !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trestanec utekl z věznice, kde byl držen po celých 15 let.  

 

Při útěku narazí na dům a vloupá se do něj. V posteli najde mladý  manželský  pár. Vytáhne muže, sváže ho na židli a přiváže ženu k posteli.

Lehne si k ní do postele, políbí ji na krk, pak vstane a odejde do koupelny.

 

Když je trestanec v koupelně, muž říká své ženě: "Poslouchej,  tenhle chlápek je vězeň, podívej se na jeho oblečení! Nejspíš strávil dlouhou dobu ve  věznici a roky neměl ženskou. Viděl jsem, jak tě políbil na krk. Jestli chce sex, nevzpouzej se, nestěžuj si, jenom dělej, co Ti  řekne a uspokoj ho. Tenhle chlap musí být nebezpečný, jestli se naštve, zabije  nás  oba! Buď silná, miláčku. Miluji Tě."

 

Žena odpovídá : "Nelíbal mě na krk, ale šeptal mi do ucha, že si myslí, že jsi vážně sexy chlap a ptal se mě, jestli máme v koupelně  nějakou vazelínu... Buď silný, miláčku. Taky Tě miluji".

 

- - - -

 

Jeden rabín bydlel vedle faráře. Měli přátelské styky, tak se dohodli, že si pořídí auto napůl.
Jednoho dne vidí rabín, jak pobíhá kněz kolem auťáku s kýblem vody a houbou.

Druhého dne jde rabín k autu, a uřízne pilkou konec výfuku.
Kněz se podivuje, a rabín povídá: Včera jste to auto pokřtil, tak jsem ho dneska obřezal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://zpravy.idnes.cz/pedro-bravo-obvineny-z-vrazdy-spolubydliciho-se-ptal-digitalni-asistentky-siri-kam-schovat-jeho-tel-i5s-/zahranicni.aspx?c=A140813_164554_zahranicni_vlo

Dvacetiletý Pedro Bravo stanul před soudem v Miami kvůli obvinění, že uškrtil svého spolubydlícího. Jedním z důkazů obžaloby jsou také záznamy z pachatelova iPhonu. Bravo se podle nich digitální asistentky Siri ptal, kam schovat tělo oběti.

Zdroj:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...