Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Takováhle videa jsou velmi zajímavá. Nicméně dost riskantní. Zejméně pokud je to třeba v USA.

Domnívám se, že kdyby někdo z „ohrožených“ vytáhnul legálně drženou zbraň a dotyčného vtipálka zastřelil, tak by soudce nemohl konstatovat jinak, než „přiměřená obrana v přímém ohrožení života“…

 

Nevím, nejsem soudce, takže těžko říct, na druhou stranu - ten týpek většinou tu pilu startoval v uctivé vzdálenosti od "obětí", nepřiblížil se se spuštěnou pilou nikdy vyloženě "na kontakt" a svoje "oběti" nepronásledoval nějak extra rychle... Nevím, jak se to v júesej posuzuje, ale čekal bych, že by měl přijít aspoň varovný výstřel - pokud by to někdo pustil první ranou hned do něj, přišlo by mi to dost přehnaný. A kdyby ne, tak by se to asi dost rychle "vysvětlilo", že jde o fór...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne se Ježíš Kristus, že najde Josefa, svého otce. Chodí po kraji, až nakonec dojde k malému domku, u kterého stojí postarší muž a hobluje trám. Ježíš se s ním dá do řeči a svěří se mu, že hledá otce.
"Já také před časem ztratil syna," odpoví mu muž.
"Můj otec byl tesař," řekne Kristus.
"To je zajímavé, já jsem taky tesař." odpoví muž.
Stojí tak proti sobě, dívají se do očí, až jim v nich zableskne poznání.
"Otče!" zvolá Kristus.
"Pinokio!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase jeden nekorektní

 

 

Yobo Zani je desetiletý Nigerijec, vinou výbuchu miny žijící s jednou nohou.

 

Každý den jezdi 10km pro vodu na kole s křivými koly, bez brzd, bez sedla a s jedním pedálem na opačné straně.  

Pokud přispějete částkou 50 $ , pošleme vám z toho video, je to pr**l jako prase!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...