Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Matka má tři dcery a všechny jsou ještě panny.

Všechny tři mají svatbu krátce po sobě.

Protože se jejich matka trochu obává, jak si poradí s prvním sexuálním zážitkem, řekne jim, aby poslaly pohled ze svatební cesty a nějakým diskrétním způsobem sex popsaly.

 

První dcera poslala pohled z Havajských ostrovů.

Bylo na něm napsáno jen NESCAFÉ.

 

... Matka nejdřív nechápala, ale pak běžela do kuchyně,Vzala NESCAFÉ a četla:

DOBRÉ DO POSLEDNÍ KAPKY.Trochu se začervenala, ale byla spokojená.

 

Přišel druhý pohled z Miami. Opět krátká zpráva: BENSON and HADGES.

Matka šla rovnou do obýváku, kde vzala manželovi cigára a čte: EXTRA DLOUHÉ, KING SIZE. Opět se začervenala, a byla spokojená.

 

Po měsíci přišla třetí pohlednice od nejmladší dcery.

Na pohlednici bylo roztřeseným písmem napsáno BRITISH AIRWAYS.

Matka běžela najít prospekt letecké společnosti a čte: TŘIKRÁT DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU, VŠEMI CESTAMI!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden z veteránů, nějaký partizán líčil situaci, kdy pochodovali a spali při chůzi. Asi jsme si ještě nikdy nesáhli na dno své únavy :wink:

Já jo, držel jsem kdysi dávno někomu štafle, na konci noční, a zabral jsem. Přišel třetí a zatřásl se mnou....ten blbec nahoře nedával pozor a lekl se, na toho dole nejdřív spadlo kladivo položené na štaflích a pak ten blbec, co nedával pozor. Já měl z leknutí trauma a ještě další směnu jsem zadrhával, ptz nesnáším krev a nebyla se mnou žádná řeč...příběh je pravdivý a stal se mi kdysi ve VCHZ Syntésia Pardubice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel Ďábel k pravníkovi do kanceláře a povídá mu: "Zařídím, aby Tvůj plat byl 10x vyšší, aby jsi měl ty nejlepší klienty, budeš mít 5 měsíců dovolené, všechny případy vyhraješ, lidé Tě budou mít rádi a dožiješ se 100 let. Jediné, co za to chci, je duše Tvé ženy, tvých dětí a dětí Tvých dětí. Ty budou už navěky odsouzeny k pekelným mukám." 
Právník se chvíli zamýšlí a pak se podezřívavě zeptá: "A kde to má nějaký zádrhel?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...