Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Američan, Rus a Čech se hádají, kdo má větší předky.
Američan: Moji předci byli asi tak 4 metroví obři.
Rus: To nic není, to moji předci byli tak vysocí, že dosáhli rukama na hvězdy.
Čech se samozřejmě nenechá zahanbit: A byly ty hvězdy kulaté?
Rus: No... Předci říkali, že byly.
Čech: Tak to byly koule mého tatínka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

        Proč jsem se dnes ráno probudil v nemocnici...

Když se nám nedávno rozbila sekačka na trávu, manželka mi
neustále připomínala, abych jí opravil..
Ale já jsem byl vždy zaneprázdněný.
Na programu bylo: auto, fotbal, internet, rybaření,
kamarádi, hospoda...něco, co bylo pro mne mnohem důležitější.
Nakonec přišla s nápadem, ve který doufala, že zabere.
Když jsem přijel včera domů, seděla ve vysoké trávě a
střihala ji malými krejčovskými nůžtičkami. Tiše jsem jí
chvíli pozoroval a pak jsem vešel do domu. Po pár minutách
jsem se vrátil a podal jí zubní kartáček se slovy:
"Až skončíš se stříháním, drahá, mohla bys zamést dvůr".
A víc už si nepamatuji!!!!

 

*******************************************************************************************

 

"Za komunizmu príde chlapík do mäsiarstva a pýta sa:
- Máte banány?
- Nie, my nemáme mäso. Banány nemajú naproti."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten Lowiho vtip mi připomněl příhodu, která se skutečně stala mému kamarádovi a to 23.12. minulého roku. Přišel večer kolem desáté do hospody úplně hotovej a povídá:

"Tak si poslechněte, jak jsem blbej. V předsíni se mi už třičtvrtě roku odlupuje barva na stěně. Celýho toho třičtvrtě roku do mě stará hučí, abych to opravil, tak jsem si řekl, když jsou ty vánoce, tak že jí udělám radost. Mám ve sklepě ještě asi pět kilo barvy co zbyla z malování, tak to opravím. Šel jsem pro barvu, promíchal, roháčkem štetcem to opravil a říkám manželce, že počkám ještě až to zavadne a pak to případně ještě jednou přetřu. Položil jsem si kýbl s barvou na pračku, aniž bych si všimnul, že se před pračkou válejí hadry, co má žena připravené na vyprání a pračka je plná a puštěná. Netrvalo to ani pět minut a pračka začala máchat. Že spadl kýbl do těch manželčinejch hadrů jsem poznal až podle toho, že nám po bytě začala pobíhat naše bílá kočka obarvená na žluto. Takovej bordel nikdo neviděl. Zatímco jsme s manželkou chytali kočku, která zdrhala a dělala za sebou dost solidní žlutou stopu, se na tu spoušť ještě přišel podívat pes. Sice malej vořech, ale škody také stihnul nadělat dost. Proběhl se barvou a s těma tlapkama od barvy šel pomáhat s chytáním kočky. Ta byla od barvy celá, takže kdyby se jí do zadku vrazila násada od koštěte tak se s ní mohl vymalovat i strop. No takovou spoušť si nikdo nedokáže představit"

Celé odpoledne pak oba i s manželkou strávili úklidem, hádkami a vzájemným osočováním, kdo je vlastně na vině. Až večer se urval do hospody, kde nám všem připravil veselé vánoce, protože nic tak nepotěší, jako cizí neštěstí. A to jsem si nevymyslel, ale opravdu se to stalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: Nějak se mi nechce věřit, že by pračka "poskakovala" tak, že by ze sebe setřásla kýbl s barvou. Navíc při máchání - předpokládám, že chlapík asi myslel ždímání (odstřeďování), že? :-) Ta historka je jinak vtipná, ale s tou pračkou mi to přijde těžko uvěřitelný ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zažil. Když jsem byl malý, měli jsme doma starou tatramatku. Přesto mi to moc nesedí ;-)

jeste par let spatky mati mela pracku krera pri zdimani skakala jak urvana a mati na ni sedela aby nepochodovala (ta pracka) po cely koupelne  :thumbsup:

Domam mam taky starsi kousek a kdyz ma sve dny tak pri praci jemne poskakuje az zhodi vsechny veci co jsou na ni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zažil. Když jsem byl malý, měli jsme doma starou tatramatku. Přesto mi to moc nesedí ;-)

To jsi měl nějakou hodnou! Asi na vývoz do CCCP :yes:  Ta naše rajtovala jako divokej hřebec, umlátila roh vany a mermomoci chtěla do předsíně. A když ždímala, běžel jsem k oknu abych konečně viděl Mig21 v akci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi měl nějakou hodnou! Asi na vývoz do CCCP :yes:  Ta naše rajtovala jako divokej hřebec, umlátila roh vany a mermomoci chtěla do předsíně. A když ždímala, běžel jsem k oknu abych konečně viděl Mig21 v akci....

 

To si musím teda ověřit u našich, jestli to náhodou nebyl nějaký TuSex :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...