Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

:Smile_trollface-3:

 

Ona: "Sundal bys mi blůzku?"
On: "Jistě, lásko."
Ona: "A podprsenku?"
On: "Milerád!"
Ona: "A nezapomeň na kalhotky!"
On: "Samo, už jdu na to."
Ona: "A kolíčky nech, prosím tě, na šňůře."

 

 

Tchýně vaří v kuchyni guláš.
Malý domácí kocourek se přitulí k noze a mňoukáním si vyprošuje kousek masa. Tchýně ho odtlačí nohou. Kocourek se opět přitulí a prosí o kousek masa.
"Vypadni" zařve na něj tchýně a odkopne ho do kouta. Vzápětí přichází zeť z práce, posadí se ke stolu a tchýně jej vítá:
"Uvařila jsem výborný guláš jen pro tebe" a nabere mu plný talíř.
Ještě než zeť začne jíst, přitulí se k němu kocourek a prosí o kousek masa. Zeť mu kousek masa hodí se slovy:
"Dej si, mazlíku."
Kocourek maso zhltne a vzápětí leží natažený na zemi a nedýchá. Zeť se rozčílí a zařve na tchýni:
"Tak otrávit jste mě chtěla, vy bestie!"
A práskne jí jednu po hubě, až tchýně letí do kouta. Kocourek pootevře očko a pomyslí si:
"A máš to, svině lakomá!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvoní mobil v posilovně, zvedne jej funící muž: "Prosím." "Ahoj miláčku, jseš v posilovně?" ptá se žena. "Ano jsem, co potřebuješ" odpoví muž otráveným hlasem. "Tak to je fajn. Já jsem ti jen chtěla říct, že ten kožich jak stál 150 tisíc, tak ho slevili na 80. Že si ho můžu koupit?" Škemrá žena. "Ale jo." "Ty jsi hodný. A víš jak jsme chtěli jet na ty Seychely a zdálo se nám to za půl milionu drahé? Tak oni to slevili jen na 400 tisíc. Co říkáš, nemám to vzít?" "Dobře, ale jen s plnou penzí," zamumlá muž. "Jo to já zařídím. A když máš takovou dobrou náladu, tak stojím zrovna před autosalonem Mercedesu a víš jak jsme se dívali na ten za 3 miliony, tak si představ, že oni ho slevili na dva miliony. Nemám ho rovnou zaplatit?" "Ale jo, ale jen stříbrnou metalízu," řekne muž docela otráveně. "Jo, jo, oni to zrovna ve stříbrné mají. Tak to je super, ty jsi dnes tak zlatý! Tak čau," zaševelí sladkým hláskem žena a položí mobil. Muž v posilovně také a se zvednutým telefonem nad hlavou zakřičí: "Chlapi, nevíte čí je to mobil?"

 

 

 

 

Synek se ptá otce: "Tati, co to je vlastně politika?"
Otec odpovídá: "Milý synu, to je velmi jednoduché. Podívej, já nosím domů peníze, takže jsem KAPITALISMUS. Tvá matka s penězi hospodaří, takže je ona VLÁDA. Dědeček dbá, aby zde bylo všechno v pořádku, takže je on ODBORY. Naše služebná je DĚLNICKÁ TŘÍDA. My všichni máme jen jeden cíl, a to aby ses měl dobře. Takže ty jsi LID. A tvůj malý bratr, který je ještě v plenkách, je BUDOUCNOST. Pochopil jsi to, synku?"
Malý přemýšlí a žádá svého otce, jestli se na to může ještě vyspat. V noci se chlapec probudí, protože si jeho malý bráška nadělal do plenek a strašně smrdí. Jelikož neví, co má dělat, jde do ložnice rodičů. Tam ale leží jen jeho matka a spí tak tvrdě, že jí nedokáže probudit. Takže jde do pokoje služebné, kde si jeho otec s ní zrovna užívá, mezitím co dědeček nenápadně přihlíží oknem.
Všichni jsou tak zaneprázdnění, že si nikdo nevšimne, že před postelí stojí malý chlapec. Takže se nakonec rozhodne, jít s nepořízenou zase spát.
Druhý den ráno se otec ptá svého syna, zda může vlastními slovy vysvětlit, co ta politika je.
Ano, odpoví synek. KAPITALISMUS zneužívá DĚLNICKOU TŘÍDU a ODBORY přihlížejí, mezitím co VLÁDA spí. LID je úplně ignorován a BUDOUCNOST se válí ve sračkách!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děda na urologii !!!!!!!!!!!


    Přijde důchodce na urologii, v ruce plastikovou kartu zdravotní 


    pojišťovny a ptá se:    "Berete tady tyhle karty?" 


    "Ovšem", odpoví mladá doktorka, zapíše data a ptá se: 


    "Tak jak vám můžu pomoct "Víte, paní doktorko, nějak mně to nechce 


    stát." Doktorka začne vyšetřovat, stahuje, přetahuje, a najednou to stojí. 


    "Chlape, na svůj věk jste zdravý až až". 


    "Víte, paní doktorko, ale to vyvrcholení nějak nemůže přijít." 


    Doktorka začne dál vyšetřovat, stahuje, vytahuje, přetahuje a 


    najednou ejakulace 3 metry daleko....


    Doktorka se lekne a začne nadávat: 


    "Dědku bláznivej, vy jste tak zdravý, že můžete chodit do bordelu. 


    "Já vím, paní doktorko, tam ale tyhle karty neberou".  


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manžílek dorazil domů nečekaně brzo. Sundal boty, natáhl trepky, koukl do ledničky. Nic v ní nenašel, rozhodl se podívat, kde vězí jeho žena, ta mu snad poradí, co na zub. K svému velkému překvapení ji našel v posteli rozpálenou, zpocenou ... ,,Co to propána je," vylekal se. ,,Snad nejsi nemocná?" ,,Nevím," heká žena, ,,asi srdce ... Běž k sousedům a rychle zatelefonuj pro pohotovost ..." Muž vyběhne z ložnice a v předsíni málem zakopne o svého pětiletého syna. Ten ho chytí za nohavici: ,,Tatííí, tatííí, nahatej strejda je schovanej ve skříni ..." Muž se zarazí, otevře skříň a tam skutečně sedí jeho nejlepší přítel. ,,Ty ses zbláznil," vykřikne. ,,Manželka má nejspíš infarkt a ty mi tady nahý strašíš děti!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jako bonus kód ke krabicový verzi z ruskejch / ukrajinskejch e-shopů. Cena je 109 dolarů (a je k tomu 10 000 goldů a 3 měsíce premium účtu a nějaký blbosti jako knížka o bitvě o Moskvu, atd.)

 

Existuje taky stejnej balíček, ale s BT-SV: http://4play.by/142-World-of-Tanks/151-Podarochnye-izdaniya/View-all-products.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...