Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Ty Waltare, to musela být krásná doba. Nikdo nic nekradl, nebo se o tom alespoň nikde nemluvilo. Nebyli homouši ani lesby, touhle nemocí lidstvo onemocnělo až později. Navíc se ta infekce rozšířila z kapitalistické ciziny. To pouštění sednout v tramvaji, to je vůbec oblíbené generační téma. Navíc se obávám, že před padesáti lety už byla i televize, antikoncepce, pračka, radar a jiné vymoženosti, které jmenuješ. I ta tráva se hulila (i něco silnějšího se bralo), jen se o tom prostě nemluvilo. Bylo to málo budovatelsky rozjásané. Ty podceňování výrobního umu japonců nechávám stranou, protože to nemohu vyvrátit. 

 

A víš, co je nejlepší? Že tenkrát si ti tehdejší padesátníci úplně stejně stěžovali, jaká byla krásná doba, když byli mladší.

 

 

až budu děda budu mluvit stejně jako ten dědeček a ty taky, holt tomu tak je že tomu světu co bude my staří rozumět nebudem, viz ta zdrává britka 89 let co šla do Švýcar dobrovolně ukončit život...., ale tak snad nedopadnem, i kdyby se na Slovensku mělo mluvit enem rusky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skončil mi tarif a tak jsem zašel dojednat nový a při nároku na slevu jsem si pořídil i nový mobil. Holčina v obchodě byla velmi ochotná a snaživá. Když jsem měl všechno vybavené a mobil koupený, tak mi došlo, že tu placku nemám kam dát protože moje ledvinka, která vypadá spíš jako játra z mědvěda má jenom kapsičku na ty staré tvary mobilů. Požádal jsem tedy holčinu o nějaký futrál na ten nový mobil. Začala hledat něco vhodného a nebyla si jistá velikostí a tak mě požádala abych HO vytáhl. Začal jsem se smát a chlápek, který tam čekal také. Došlo jí co řekla a tak se jen usmála a prý to tak nemyslela. Vydoloval jsem mobil z krabičky a ona mezi tím našla nějaký futrálek, podržela ho proti mě a zase mi s klidem povídá: "Strčte mi ho tam."

To už ten chlápek brečel smíchy a vyběhl z obchodu. Já se smál jen malinko. Holčina se zase hezky usmála a omluvila se, že má dnes nějaký breptací den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Jsou to závody IsleMan. A to by mě zajímalo, jak by TV obsáhla takový 30km dlouhý okruhu okolo ostrova  :laugh:

To co jsem dával je myslím z Ulsteru, ono se toho jezdí víc než jen Isle of Man TT, všude po Anglii (Irsku), ale je pravda že TT je paráda, hlavně ty jejich záběry z helikoptér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skončil mi tarif ...

 

:-D Pěkný, já měl zase podobný dialog s holčinou, co vybírala na ten "květinový den"

 

Slečna: "Pane, nechcete si koupit kytičku"?

Já: "Jo jasně... tady je kovová padesátikačka, kam vám to mám strčit?" (dávalo se to do takové malé kapsičky, kterou jsem na první pohled neviděl)

Slečna: "Sem, tady!" (její kolegyně už v tu chvíli těžko zadržovala smích)

Já: "Ale ta dírka je nějaká úzká, to se tam asi nevejde"

 

...v tu chvíli jsme se začali řehtat všichni tři, nakonec se to tam po mírném úsilí povedlo "nacpat" :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Učitel se žáků ptá:
"Děti, co jste včera dělaly?"
Hlásí se Alenka: "Prosím, já jsem si hrála na písku."
"Výborně, Alenko. A když napíšeš na tabuli bez chyby PÍSEK,
dostaneš kousek koláče.
"Alenka se soustředí, napíše PÍSEK, a za chvilku si už pochutnává na velkém slaďoučkém kousku koláče.
Pak se hlásí Pepíček: "Prosím, já jsem si hrál na písku s Alenkou!"
"No to je pěkné, Pepíčku. Teď napiš na tabuli HRA, a když to bude
bez chyby, dostaneš také koláč.
"Pepíček na druhý pokus napíše třesoucí se rukou HRA a už cestou do lavice se zakusuje do koláče.
"A copak jsi dělal ty, Dežíku?", ptá se pan učitel.
"Prosím,chtěl jsem si hrát s Alenkou a Pepíčkem, ale oni po mně házeli kamení!"
"No to se tedy opravdu zachovali nepěkně! Ale když napíšeš bez chyby BEZPRECEDENTNÍ DONEBEVOLAJÍCÍ RASOVÁ DISKRIMINACE ROMSKÉ MENŠINY, dostaneš koláč i ty."

 

 

 

Nejobtížnější je točit film s dětmi nebo zvířaty.

- Robert Rosenberg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho mám na záchodě ale tam to chápu všechno. Na tohle jsem asi malý frajer :ermm:

Tak ja ti pomuzu - je to proste totalni nesmysl tvarici se vazne. Stejne jako vsechno v tom Hromu. Ze ja jsem si nejakej neschoval! Na zachod idealni ctivo.

Vzpominam jak tam psali o farmari co vykopal obrovskou kuklu a vylihl se mu z ni 2 metry velikej motyl, nebo jak nekde nasli bombu z 2. svetove co byla casovana - na 100 let. Ta fotka s "injekci marihuany" a "upadlejma rukama" by se tam hodila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...