Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Proklikal jsem asi během minuty, abych zjistil, že tam pořád opakujou jen "smoke weed every dayyyyyy"... Ve zkrácené cca minutové verzi mi to stačilo jednou. Jestli jsi to sjel třicetkrát, tak jseš asi solidně zkouřenej, nebo by ses měl nechat vyšetřit (nic ve zlým) :-D

Jo to by stačilo, ale já nějak sem na dobré bassy a tohle je má ;) Jestli se mám nechat vyšetřit, tebou rozhodně ne ;) (nic ve zlém) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si to musel několikrát přečíst, než jsem si všimnul tý první věty, páč tu historku o francouzskejch bramborách a o bubeníkovi mi vyprávěl kamarád Lojza, což je skutečně emeritní okresní rocková hvězda. Ze kterýho webu to je?

palba.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak to je on. Kromě toho, že je emeritní okresní rocková hvězda, píše články o lodích, ponorkách a námořnictvu vůbec. 
http://www.tvportaly.cz/novy-jicin/novojicinske-muzeum-hostilo-prednasku-o-japonskych-ponorkach
Sorry za OT.

 

A abych nebyl úplně mimo, doporučuji k přečtení včerejšího D-Fense, tentokrát na téma vaření  :wink: 
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2014040801

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne že by to sem tak úplně patřilo, ale stejně, kam to mam hodit. Nejvíc mě fascinuje ta rána pod hrudní kost. Mam zhruba představu kam má jít, dokonce mam i představu co to dělá, ale jak voni to dělaj tak ležérně jakoby nic... xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Panzergrenade: Jj taky jsem nad tím už kolikrát obdivně pokyvoval hlavou... A teď si představ, když na Rybalka nějakej chuligán vytáhne třeba kudlu s myšlenkou "hele, nějakej tlustej strejda, seberu mu prachy" :-D Nechtěl bych být na jeho místě :-D

Jo, jenže ten jouda s rybičkou v ruce podá trestní oznámení na újmě na zdraví a napadení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne že by to sem tak úplně patřilo, ale stejně, kam to mam hodit. Nejvíc mě fascinuje ta rána pod hrudní kost. Mam zhruba představu kam má jít, dokonce mam i představu co to dělá, ale jak voni to dělaj tak ležérně jakoby nic... xD

Tak to uz hej, specnaz su najlepsi a v tomto to vidno. Chcel by som taketo vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si najdi figuranta a mozte tocit. posudzovat uroven podla hentakych videjok??? to si vazne myslis, ze ine specialne jednotky tie finticky nepouzivaju?  :-)

podle mě jsou všechny tyhle umění na pytel nikdy nevíte ,když na vás vytáhne někdo nůž kam a kdy vás bodne nejlepší je kopanec do kulí nebo utéct :D (s mojí fyzičkou radši ten kopanec  :Smile_trollface-3: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě jsou všechny tyhle umění na pytel nikdy nevíte ,když na vás vytáhne někdo nůž kam a kdy vás bodne nejlepší je kopanec do kulí nebo utéct :D (s mojí fyzičkou radši ten kopanec  :Smile_trollface-3: )

To je fakt. Tenhle osobitej styl má taky něco do sebe, ale stejně bych tohle chtěl umět. Jak ten první. Jen tak si trochu zamával rukama, pak do něj šťouchnul a bylo. Skoro se při tom nepohnul. To se mě na tom líbí nejvíc. Nemusíš, při tom poskakovat jak blázen. Prostě jen tak zakroutíš rukama s nějakou částí protivníka a je klid. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt. Tenhle osobitej styl má taky něco do sebe, ale stejně bych tohle chtěl umět. Jak ten první. Jen tak si trochu zamával rukama, pak do něj šťouchnul a bylo. Skoro se při tom nepohnul. To se mě na tom líbí nejvíc. Nemusíš, při tom poskakovat jak blázen. Prostě jen tak zakroutíš rukama s nějakou částí protivníka a je klid. xD

Mě se ta Systema nezdá. Přijde mi že na těch videích je to dost často stejný fake jak tohle:

https://www.youtube.com/watch?v=SE6BjEkh2wE

 

Jinak na sebeobranu jednoznačně Krav Maga, jednoduché, přímočaré, účinné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Mě se ta Systema nezdá. Přijde mi že na těch videích je to dost často stejný fake jak tohle:

 

Jinak na sebeobranu jednoznačně Krav Maga, jednoduché, přímočaré, účinné.

Není jen KravMaga, jsou i jiné…

 

 

Jinak k tomu tvému videu — jeden takový velmistr vyhlásil, že zaplatí kterémukoliv MMA 5000 USD, pokud by ho porazil. No a výzva byla jedním MMA bojovníkem přijata. A tohle zaručeně nebyl fake:

 

Omlouvám se, ale lepší kvalitu videa jsem nenašel. První dvě minuty videa je představení velmistra, točeno z jeho školy (zřejmě). Pak zbytek už je samotný souboj s MMA chlapíkem…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...