Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Internete Explorere, kolik je 7+5?

3!

To je, ale špatně!

Ale rychle!

 

To je vtip o Pentiu první generace, na kterém díky problémům s FPU docházelo k početní chybě... Ale přesto byl vypuštěn do světa s bombastickým popisem, že jde o nejrychlejší procesor... Pak ten vtip měl hlavu a patu...

 

K IE mi nijak nesedí, protože IE je všechno možné, jenom ne rychlý... (v porovnání s browsery na jiných jádrech)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se sprchujeme - To si přečtěte, tekly mi slzy po tvářích  
Žena:
Svlíkne si věci a rozdělí je do koše na prádlo zvlášť tmavé a světlé.
Jde do koupelny v župánku. 
 Když po cestě do koupelny uvidí manžela, zahalí všechno, co by
mohlo být vidět.
Podívá se na to, co jí Pán Bůh nadělil. Hlavou jí proběhne, že
by měla dělat víc lehsedů, noh zdvihů... 
 Zapne sprchu. Vydrhne si obličej něčím meruňkovým s drcenými
kousky (dámy prominou). Použije zvlášť žínku na obličej, ruce, nohy, houbu,
širší houbu a pemzu. Umyje si vlasy jednou okurkovým a pak šalvějovým
šampónem obohaceným 4vitamíny. 
 Umyje si vlasy znovu, aby se ujistila, že jsou OPRAVDU umyté. 
 Dá si do vlasů grapefruitovo - mátový kondicionér, obohacený
skutečnou vášní ovoce. 
 Spláchne kondicionér. Oholí si podpaždí a nohy. Vyleze z vany a
stoupne si přímo na kobereček v koupelně. Utře se ručníkem velikosti 
 menšího státu.
Vystříká vanu přípravkem proti plísni. Setře veškerá mokrá místa ve sprcháči.
Vrátí se do ložnice oblečená v župánku a s ručníkem na hlavě. 
 
 Muž:
Svlíkne se v sedě na kraji postele a nechá hadry jen tak pohozený.
Do koupelny jde nahatej. Když na cestě do koupelny uvidí manželku, 
 zahoupá dindonem a udělá WOO WOO.
Obdivuje se svému dindonovi a podrbe se na prdeli. 
 Podívá se, co mu to Pán Bůh nadělil za supr tělo. 
 Zapne sprchu. Umyje si obličej. Většinu času stráví omýváním dindona a 
 prdele.
Vytroubí si frňák do ruky a spláchne to vodou. 
 Usere si a zasměje se, jak nahlas si prdnul. 
 Umyje si vlasy. Udělá si šamponový číro Umyje si ***** a nechá ty 
 chlupy na mejdle. Čůrá ...a čůrá ...a čůrá.
Všechno spláchne, vyleze z vany mimo kobereček. Utře si jenom ***** a 
 předloktí.
Nakreslí kozy na zrcadlo, aby se cítil jako chlap. Setřepe z dindona 
 vodu.
Pokud projde kolem manželky, zahoupá dindonem a udělá znova WOO WOO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muž nastoupí do letadla a zjistí, že byl posazen vedle roztomilé blondýnky. Okamžitě se k ní otočí a udělá "první krok".
"Víte", říká, "slyšel jsem, že let lépe utíká, pokud se dáte do hovoru se spolucestujícím. Pojďme si tedy povídat."
Blondýna, která si zrovna otevřela knihu, ji pomalu zavře a řekne muži: "O čem byste se chtěl bavit? " "Hmm, nevím," řekne muž. "Což takhle nukleární energie?" "OK," řekne blondýnka, "to by mohlo být zajímavé téma. Ale nejdříve mi dovolte se na něco zeptat jako první.
Kůň, kráva i jelen jedí to samé - trávu. Nicméně jelen vyloučí malé kuličky, kráva velkou mokrou placku a kůň skoro suchou koblihu. Proč si myslíte, že to tak je?"
Muž je ohromen. Až nakonec odpoví: "Nemám nejmenší tušení."
"Tak mi tedy řekněte," odvětí blondýna, "jak je možné, že se cítíte na debatu o nukleární energii, když nerozumíte ani hovnu!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Česká policie má respekt.

Já tě jen trochu opravím. Tohle nebyli PAChové, ale městapo. Zajímavý je vývoj označení „městská policie“. Vždy s novou verzí uniformy se část názvu „městská“ neustále zmenšuje a již inklinuje k mikroskopickým rozměrům, část „policie“ se naopak zvětšuje a dnes na uniformě je větší, než na uniformě skutečného policisty. To též o něčem svědčí. No a že městapáci jsou tupá a nevzdělaná hovada, co nejen že nemohou vzít k PČR, ale že by nenašli uplatnění ani kdekoliv jinde v pracovním procesu, o tom už je snad zbytečné se více rozepisovat.

:-)

 

Jinak dal jsem ti z principu plusko…

http://brno.idnes.cz/odsouzeny-sef-strazniku-dela-kontroverzni-zmeny-fve-/brno-zpravy.aspx?c=A131104_1995700_brno-zpravy_eko

http://brno.idnes.cz/sef-brnenskych-strazniku-prikryl-odvolan-z-funkce-f81-/brno-zpravy.aspx?c=A140213_165339_brno-zpravy_taz

 

 

 

 

 

Šetří se všude, benzín je čim dál dražší, a tak u městské policie zřídili jezdecký oddíl.

Když náčelník za tři měsíce zjistil, že koně jsou kost a kůže, zeptal se: „A krmíte je vůbec?"“ - „Ještě ne, ale budeme. Byli jsme instruováni, že koně žerou ob rok!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Polská hitovka, pak se clovek nemuze divit tomu jejich chovani ve hre.... :biggrin:

 

 

 

Ale člověk se musí podivovat tomu,  jak mají CZ hráči pořád sklony se nad poláky povyšovat, ačkoli se často chovají jako úplně stejní pitomci a i hitovky mají dost podobné:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale člověk se musí podivovat tomu,  jak mají CZ hráči pořád sklony se nad poláky povyšovat, ačkoli se často chovají jako úplně stejní pitomci a i hitovky mají dost podobné:

 

 

Ale Ty zapomínáš nato že zde v tomto vlákně si lidé dělají ze všeho srandu, a nežerou to jako jiní, a až mě uvidíš střílet do vlastních nebo ve hře nadávat a psát vulgarity, tak budeš frajer, protože mě už rozstřílelo dost vlastních hráčů a v životě sem palbu neopětoval, ani sem jim vulgárně nenadával. Ně co jiného je doma řvát na monitor a to je to nejlepší, než si dělat problémy. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...