Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

 

 Čti zvýrazněné :

Vtipy, vtipná a zajímavá videa,gify,obrázky a hlášky.

 

Aha, tak to pak jo! Jenze autor u toho mel smajlika, takze to asi povazuje za usmevne (ja ne). Kanar moc nepochopil jak to myslim....samozrejme i ja mam obavy o zapadni svet kdyz to vidim. Predevsim v tom vsak vidim silny ritual ktery tu komunitu drzi pri sobe a posiluje. No a to my Evropani nemame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Príde chlapík do pekla a Satan ho sprevádza komnatami, aby si vybral trest, ktorý bude robiť 200 rokov. Príde teda do prvej miestnosti a tam bičujú do krvi obete. Chlapík zhnusene hovorí:
„Nie, tak toto teda nechcem.“
Idú do druhej a tam mučia ohňom. To sa mu tiež nepozdáva a tak prídu do tretej miestnosti. Tam vidí nádhernú blondínu ktorá fajčí starému plesnivému dedkovi. A chlapík celý naradostený hovorí:
„Áno, toto chcem.“
Satan podíde k blondíne a hovorí: „Choď, si voľná.“

 

Po smrti přijde chlap do pekla.
Sám Belzebub ho provází podzemím a dává mu na výběr, které peklo si vybere.
Za prvními vraty je krásná nudapláž plná sexy dívek a stánků s dokonalým výběrem občerstvení.
„Tohle je peklo?“ diví se chlap.
„Jasně, tohle je peklo!“ odpovídá Belzebub.
Za druhými vraty je místnost zařízená jako útulný pánský klub se spoře oblečenými hosteskami a vynikajícím pivem a hudbou.
„A tohle je taky peklo?“
„Jistěže, tohle je taky peklo.“
Za třetími vraty nabodávají čerti hříšníky na vidle, stahují je z kůže a vaří v kotlích s olejem.
„Jo,“ povídá chlápek, „tak tohle je peklo!“
„Ano, to je taky peklo. Ale jestli nejste katolík, tak si toho ani nemusíte všímat. To tu máme jen kvůli nim, oni to tak chtějí.“

 

 

Příjdou trampi k bačovi na salaš a žádají o nocleh. Ten je ubytuje v chlévě a jak tak usínají tak slyší z vrchu kap, kap… Jednomu to nedá a tak otevře pusu a okusí, co to vlastně kape. Jé to je sladké a dobré. A tak po celou noc mlsal a mlsal.

Ráno se probudí a zeptá se bači, co to vlastně na té půdě má.

Bača odpoví: ále nic moc, má stará umřela před měsícem na cukrovku a tak jsem ji hodil na půdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Pejskové vs voda :biggrin:

 

já se jim nedivím, vždyť je to mokrý… :-)

 

 

A když už Stingray zmínil ty vtipy o pekle — kdysi jsem slyšel taky jeden povedený. Snad ho nepopletu.

 

 

 

Bill Gates umřel. No a když se probere na onom světě, svatý Petr stojí u něj a povídá. „Víš, člověče, dlouho jsme to s kolegy rozebírali a jsi takový zvláštní případ. Spousta lidí tě sice uznávala, nicméně nemalá část lidí ti nemohla ani přijít na jméno. Máš to tak na půl a tak ti dáme výjimku, že si sám můžeš vybrat, jestli chceš jít do nebe a nebo do pekla. Dáme ti nahlédnout jen tak lehce za bránu nebes i pekel a pak se rozhodneš, co ti nejlépe vyhovuje…“

Gates souhlasí a že napřed se podívá do toho nebe. Svatý Petr mu tedy dá nahlédnout za bránu nebeskou a Gates vidí, jak se tam lidé s velikou slávou procházejí spolu s anděli, kteří tam vznešeně hrají na šalmaje, všude samá záře a lesk… Gates si pomyslí, že to je moc oficiální, že tohle už za svého života zažil až až a projeví přání, že by chtěl ještě nahlédnout do toho pekla.

Svatý Petr mu teda umožní nahlédnout i přes bránu pekel. A co Gates vidí?

Pár lidí tam sedí spokojeně u piva, kouří doutníky, mastí karty a vesele se baví, k tomu jim sexy čertice hrají na saxofon dixieland — no prostě ten správnej vodvaz!

„To chci, tohle chci, chci jít do pekla!“ zvolá nadšeně Gates.

Svatý Petr pokrčí rameny a v té chvíli si ho už přebírá Lucifer. „Tak pojď, tady máš svůj kotel a tady se budeš věčně vařit a smažit!“

„No moment, počkejte…“ volá zděšeně Gates „to není to, co jsem si vybral — kde je pivo, holky se saxofonem, dixieland, karty, zábava…“

„Jo Bille,“ zahrochtá blaženě Lucifer „demo je demo…“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Došel mi řetězák, kde bylo, že pokud ho nepřepošlu, tak se mi v noci v posteli objeví duch mrtvé holky. Hádejte kdo si dneska večer vrzne ?

 

Nesnáším pavouky! Jak si tak sedí na zdi a tváří se, že platí nájem.

No tak rychle na ten řetězák odpověz, známej mi říkal, že to byl hysterický duch ufňukané Uršuly z Harryho Posera…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...