Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Njn, máte recht, já moc ty filmy o upírech nežeru, tak to mám popletené :biggrin: . Ale dubový kolík, ten platí furt, ne? To bylo v Painkilleru, takový kolíkometač.

Dubovy snad ani nemusi bejt hlavne drevenej a primo do srdce. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáj Formule 1 - Ferrari pri své návšteve Ceské republiky zjistila, že zdejší mladí romští chlapci dokáží z automobilu odmontovat všechna ctyri kola v extrémne krátké dobe a to bez použití speciálního náradí.Jelikož se závody F1 dnes víc než na trati vyhrávají v depu, dostal soucasný tým mechaniku vyhazov a na jejich místo angažovala stáj Ferrari partu romských mladíků z Cech.Pri první zastávce probehlo vše nadmíru dokonale. Chlapci dokázali behem 3 vterin vymenit všechna kola. Problém však nastal poté, co behem dalších 10 vterin stihli auto prestríkat, premalovat mu startovní císla a prodat ho stáji McLaren i s pilotem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Aktuálně.cz

Sydney - Záchranáři v australském státě Viktorie o víkendu více než čtvrt hodiny vysvobozovali z pračky nahého muže, který se tam ukryl, aby překvapil svou partnerku.

K záchraně nakonec pomohl olivový olej. Informoval o tom v pondělí australský list Herald Sun.

Policie uvedla, že v sobotu odpoledne byla přivolána do města Mooroopna ke kurióznímu případu. Vysvlečený muž zde uvázl v pračce s horním plněním.

"Chtěl překvapit svou přítelkyni, až přijde domů, a zasekl se tam," řekl seržant Tim Gleeson.

Na místo kromě policie dorazili i hasiči, lékařská pohotovost a členové záchranného týmu, jimž trvalo 20 minut, než se jim podařilo dotyčného vyprostit. "Mazali ho tak dlouho olivovým olejem, dokud nebyl volný," vysvětlil Gleeson.

Poznámka autora: měl štěstí, že to stihli, než přišla. Ta by s ním asi zatočila :yes: …a po vysušení použila jako předložku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Místní opilec přijde do hospody s úsměvem od ucha k uchu.

Hospodský: ˝Ty jsi dnes nějaký veselý. Copak se stalo?˝

Opilec: ˝Tak to si poslechni.

Víš, že bydlím blízko trati, že? Tak když jsem šel včera večer domů, uviděl jsem, že na kolejích leží přivázaná mladá holka - prostě jako v nějakém filmu.

Spěchal jsem k ní, přeřezal provazy a vzal jsem ji k sobě domů. A abych to zbytečně neprodlužoval: prostě jsem si s ní pěkně užil. Souložili jsme celou noc. Vyzkoušeli jsme všechny místnosti v baráku a vyzkoušeli jsme všechny možné polohy.

Hospodský: ˝To je fantastické. Tos teda měl štěstí. A byla hezká?˝

Opilec: ˝To nevím. Hlavu jsem nenašel

 

(snad to tu nebylo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zastaví celník na hranici auto a řekne řidiči, ať si vystoupí.
Celník prohledá auto a vytáhne sáček s nějakým bílým práškem. Ochutná a ptá se řidiče: "Heroin?" A řidič odpoví: "Ne. Jed na krysy."

 

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

 

"Pane doktore, jak dopadla moje operace?" "Já nevím, já jsem svatý Petr."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...