Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Víte proč Mojžíš vodil židy 40 let po poušti ?

.....

...

.......

.........

.......

......

...

Protože tam někdo z nich ztratil čtvrťák !

 

Stará rodinná historie... Ale udála se trochu jinak....

 

Víte proč Mojžíš vodil židy 40 let po poušti ?

....

....

....

Protože se s nima styděl jít přes město.... 

 

:tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou byla moje žena někde venku a já měl na starost synka. Bylo mu něco málo přes dva roky. K vánocům dostal dětskou čajovou soupravičku a rád si s ní hrál. Večer jsem seděl v obýváku, díval se na zprávy a syn mi donesl "čaj" - tedy samozřejmě ten umělohmotný šáleček a v něm nalitou vodu. Vypil jsem ji a říkal "mňam, ten čaj je ale dobrý!" Synek měl radost a nosil mi "čaj" co chvíli, vypil jsem těch šálků snad dvacet. Po zprávách manželka konečně dorazila domů a já ji hned zavolal, ať se jde podívat, jak máme šikovného syna. Řekl jsem si o čaj a za chvíli už syn cupital se šálkem. Já jsem ho vypil, synka jsem pochválil a díval se na ženu, co tomu říká. Stála opřená o futra, dívala se na mě a naprosto s klidem a suše řekla: "Hele, a napadlo tě, že jediné místo, kam dosáhne a kde může vzít vodu, je záchod?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

_______________

 

Paní učitelka ve škole se ptá dětí:

- Mařenko, copak dělá tvůj tatínek?

- Tatínek je lékař, odvětí Mařenka

- Vojtíku a copak dělá tvůj tatínek?

- Řidič autobusu

- A Pepíčku co dělá tvůj tatínek?

- Můj tatínek umřel

- No dobrá. A co dělal než zemřel?

- Chvíli chroptěl a pak ****** koberec...

____________

 

Tak za tenhleten tam máš palec, protože jsem málem poprskal monitor, když jsem ho četl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starý veterán bojů z WW2 umře a jde do pekla za své hříchy co vykonal v mládi. Předstoupí před něj Satan a říká: "Za své hříchy budeš stát po kolena ve vařící vodě !" A tak se vojáček rozhlíží a najednou vidí Hitlera jak stojí ve vařící vodě jen po kotníky a ptá se Satana jak je to možný a Satan na Hitlera: "Hitlere, ty parchante že ty zas stojíš Stalinovi na hlavě ?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starý veterán bojů z WW2 umře a jde do pekla za své hříchy co vykonal v mládi. Předstoupí před něj Satan a říká: "Za své hříchy budeš stát po kolena ve vařící vodě !" A tak se vojáček rozhlíží a najednou vidí Hitlera jak stojí ve vařící vodě jen po kotníky a ptá se Satana jak je to možný a Satan na Hitlera: "Hitlere, ty parchante že ty zas stojíš Stalinovi na hlavě ?"

Tak ten je fakt dobrý :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když NASA poslala první kosmonauty do vesmíru, zjistila, že psací pera nefungují při absenci gravitace. Vyřešením tohoto problému NASA pověřila studiem problému konzultantskou společnost. Po deseti letech a 12 milionech dolarů, Američané vlastní pera schopná psát v jakékoliv pozici a při teplotě mezi 0 a 300 stupni kelvina. Rusové používají tužky.

 

Najde Čech s Rusem poklad. 
Rus povídá: 
"Víš co? Bratrsky se o něj rozdělíme..."
Čech na to: 
"Ne! Ne! Bratrsky ne! Radši napůl!"

 

Tři číňané, Chu, Bu a Fu se přesťěhovali do USA. Po nějaké době se rozhodli poameričtit si jména. Chu se přejmenoval na Chucka, Bu na Bucka a Fu se radši vrátil do Číny.

 

Američan, Angličan a Rus srovnávají životní úroveň:
Američan: My máme v rodině většinou 3 auta. Jedno na běžný provoz - nákupy, zaměstnání..., druhé na reprezentaci - divadlo, koncerty... a třetím jezdíme do zahraničí na dovolenou.
Angličan: - My máme 2 auta. Jedno na celý rok, ale na dovolenou do zahraničí jezdíme tím druhým.
Rus: - My máme jedno auto na celou gubernii a do zahraničí jezdíme tankama.

 

V Číně se staví mrakodrap... Když ho číňaní postavili, tak mrakodrap po několika dnech spadl. Číňani se divili a tak pátrali, kde udělali chybu. Tak šli za cihlou a ptali se:,,Cihlo, co se to stalo?" a cihla na to:,,Já za nic nemůžu,já jsem dobře vypálená tak mě neobviňujte." Tak číňani šli dál. Došli si za pískem a povídaj:,,Písku, co se stalo, že mrakodrap spadl?" a písek na to:,,No jako já taky za nic nemůžu, já jsem v pořádku, jsem přivezen z dobrého místa, já za nic taky nemůžu." Číňani přemýšlej dál, koho by se mohli optat... Tu se najednou podívaj na cement a cement na ně volá:,,Na mě nekoukejte, já tam nebyl..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...