Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Podle těch komentářů koukám, že tady je to samej killer, co měl po měsíci hraní 2000 WN a minimálně 6 killů v každý bitvě. :biggrin:

Jako promiň, ale aby po 2 000 bitvách nevěděl, co je sniper mód, nepoužíval vybavení, spotřební doplňky, střílel přes autoaim a neznal ani z 1% základy hry..to není o skillerství. Zřejmě ani ten blbej rádobytutoriál si neprojel, jinak by aspoň ten sniper mód znal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako promiň, ale aby po 2 000 bitvách nevěděl, co je sniper mód, nepoužíval vybavení, spotřební doplňky, střílel přes autoaim a neznal ani z 1% základy hry..to není o skillerství. Zřejmě ani ten blbej rádobytutoriál si neprojel, jinak by aspoň ten sniper mód znal.

Bitev měl 370 v tu dobu..ale mé poznatky..chlapec nejspíš nějak zapomněl na výcvik,i bratránek kterému jsem to instaloval minulý týden po absolovování výcviku a mých taktikých radách během dvou hodin hraní používal sniper mod,nehnal se dobredu jak kreten(stvoril jsem kempera:D:D) a sledoval minimapu..to že borec hledal počet bitev tanku v jeho charakteristice se ještě dalo..to že 1940 četl jako 1914 a nad cizími výrazy se musel pozastavit už tak v poho není..mě ovšem rvala kule jiná věc..borec zvládá bez problémů hru bez zobrazení hráčů v poli(já tam mám jen ikonky),T1 je OP neprostřelitelná mrcha ale nejvíc mě dostal pohled na jeho fps..já už při 10 tekl,když to sletělo,on při 8 plynule hraje..bhužel po tomto videu jsou mé iluze nadobro ztraceny a už vím,jak vlastně hra rajčete vypadá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučuju shlédnout jeho bitvu...sniper mod mu nic neříká, čemu se pak divím kolikrát....ech

Jedna lepší hláška za druhou :cool:

10:50 "Doprdele uhni ! Si fakt morena." - bum oneshot - "Díky tomu blbovi jsem ..... wwwrraaaaauuuuu"

 

Neznalost sniper modu mu nevičítám. Já jsem se do něj přepínal zoomováním kolečkem myši a když jsem jezdil SU-152 tak mi to kolečko odešlo. Načež jsem objevil kouzlo klávesy shift.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna lepší hláška za druhou :cool:

10:50 "Doprdele uhni ! Si fakt morena." - bum oneshot - "Díky tomu blbovi jsem ..... wwwrraaaaauuuuu"

 

Neznalost sniper modu mu nevičítám. Já jsem se do něj přepínal zoomováním kolečkem myši a když jsem jezdil SU-152 tak mi to kolečko odešlo. Načež jsem objevil kouzlo klávesy shift.

Já doteď shift nepoužívám,prostě mi nesedí :Smile_trollface-3:  :Smile_trollface-3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cikán jde krást do synagogy a nepozorný rabín ho tam zamkne.Když za týden přijde a zjistí co se stalo,ptá se cikána: "Co jsi tady celý týden jedl?" Cikán odvětí:"Tam v rohu byl celej hrnec držkovky,tak jsem ho snědl." Na to rabín: "To nebyla držkovka ale obřízka za minulý týden!!"

To mě připomnělo ty dva po tmě zamknuté a hladové v márnici...jeden, že prý našel starší rozinkový koláč, ale že rozinky jsou v normě. Ráno zjistili, že je to nebožtík zesnulý na pravé neštovice... :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučuju shlédnout jeho bitvu...sniper mod mu nic neříká, čemu se pak divím kolikrát....ech

největší tragédie je, že si ani neuvědomuje jak je blbej, nepochopil ani základy a snaží se to prezentovat jako rady druhejm (protože asi někde viděl, že se to dělá). Je mu asi 14 (podle nicku).

Já sem za tyhle ukázky vděčnej, aspoň si uvědomím co se mnou sdílí tuhle planetu a nebývám pak v reálu tak překvapenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Hele takhle. Já mam vážně rád to různý recesistický trolení všemožnejch anket a hlasovacích soutěží. Je prostě skvělý, když se soutěž zvrhne jak organizátoři vůbec nepočítali a navíc to ještě upozorní na nějakej problém nebo to má skrytý morální poučení. Miluju, když Miss Roma vyhraje obtloustlá cikánka, Slavíka Řezník a tak. Ale s tou prezidentskou volbou sme to asi přehnali, se mi teď zpětně zdá..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor: Vážený pane,
Píši Vám ohledně mého zemřelého klienta z vaší země, kteří nesou stejné příjmení s tebou, jsem jeho osobní právník.

Vzhledem k tomu, že zemřel, jeho banka požádala mě představit jeho next-of-kin/relative k uplatnění nároku na rovnováhu 2,4 milionu $ left s bankou. Jako ve skutečnosti, nemám odkaz nebo informaci o svého příbuzného, jsem narazil na vaše profily do mých pokusů o vyhledávání a rozhodl, že od té doby si nesou stejné příjmení s ním, že bude lepší, aby vás jako svého příbuzného, aby banka vyplatí peníze na vás, pak jsme ji sdílet místo banky konfiskace to.

Chci vás ujistit, že se svým stavem a právní back-up jako jeho osobní zástupce, bude banka uvolní peníze pro vás bezesporu či zvyšování obočí. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se zeptat na mé vysvětlení. Tady je moje telefonní číslo, 22966578972.

Mé pozdravy,
Advokát James Patrick Esq.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...