Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Vychodnarska.

" RYCHLA RUMOVA PRALINKA"

Suroviny:

2 kg dutych čokoladovych figurkoch

2 - 5 litrov rumu.

Postup:

Zoberece čokoladovu figurku, odkušice jej hlavu, dolejece dnuka rum a možece takoj konzumovac.

A potom že s pečenim na Vianoce je veľo roboty.

 

P.S. Lacnejši variant: figurka nemuši buc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<technik> Dobrý den, Pokud je možnost vzdáleného přístupu tak bych se přiopil a opravil to „ručně“.
<zákazník> jestli to nedáte střízliv, tak se klidně přiopijte

 

 

<A> Podle čeho se pozná dobrá tiskárna?
<F> Podle toho jak rychle se zjistí, že jsou to falešné peníze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je pro chlapa nejlepší na orálním sexu?To ticho!
_____
Co uděláte, když po Vás blondýnka hodí pojistku? - Zdrháte jako o život, protože má v puse granát.
_____
Bavi se dva chlapi v práci: "Ty, poslouchej, používáš prezervativ?" "No jasně, používám." "A už se ti někdy stalo, že ti tam zůstal??" "Jasně! Už mnohokrát." "No, a co jsi s tim dělal?" "Nic. Normálně ho vyseru!"
_____
Celnikova zena je v posteli s milencem, v tom zarachoti zamek, manzel se necekane vraci. Tak milenec zajede pod postel. Celnik pojme podezreni a zacne prohledavat byt. Otevre skrin, vysypou se kartony cigaret. -Tady je to v poradku,- brumla si. Nakoukne do perinaku, tam je par lahvi whisky. -Perinak je taky v poradku, kde by tak mohl byt?- Z pod postele se vystrci ruka se stomarkovkou. Celnik ji shrabne do kapsy a brumla si: -Pod postel uz jsem se taky dival...
_____
Co je to Rodeo Sex?To je, když je vaše slečna na všech čtyřech, vy v ní pěkně zezadu, v každé ruce jedno prso, a řeknete jí:"Takhle to má nejradši tvoje sestra."No, a musíte zůstat deset vteřin v sedle.
_____
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2,5 minuty života v prdeli, celou dobu jsem čekal, jestli ta T-90ka předvede něco extra a ono nic... Na tomhle videu mi nepřijde ani nic extra zajímavého a ani nic vtipného... Má to nějakou skrytou pointu, prosím?

 

Když už, tak zrovna s T-90 jsem už viděl několik daleko lepších videí, kde s tím třeba skáčou, střílí ve výskoku atd.. Tady to je dvě a půl minuty o hovně, zezačátku tam minutu kroutí věží, pak podvozkem a pak tam zbytek času jezdí po zasněžený cestě sem a tam...no... dobrá... pro ty, co dostávají erekci jakmile vidí ruskou techniku, asi dobrý, ale jinak... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Představte si přepis debaty prvorepublikových Pátečníků: Masaryk: "Ty krávo, mě už z těch ratanovejch křesel bolí *****, **** na to dneska, vole." Čapek: "Já už taky musim za psem, ty vole, jinak mi to tam zechčije a Olga se posere." Masaryk: "Ty máš čokla, vole?" Čapek: "Jo, píšu vo tom takovou pičovinu pro fakany." Masaryk: "Kreslí ti to brácha, jo?" Čapek: "Bráchu mrdám, vole, čokla snad ještě nakreslim, né?" Masaryk: "Seš kretén, vole...(smích)"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NASA uspořádá výběrový konkurz, kdo by mohl letět do vesmíru:
vyberou blondýnu a prase.
Před odletem jim dají obálky s instrukcema a vyšlou je do vesmíru.
Když prase otvírá obálku, blondýna mu kouká přes rameno, po otevření se na prase vyvalí arch papírů s info
acemi jak obsluhovat celý raketoplán.
A blondýna se zděsí, když tam má prase todle, co tam budu mít já?
S třesoucíma se rukama otvírá obálku, z ní vyndá papírek s nápisem:
"KRM PRASE A HLAVNĚ NA NIC NESAHEJ."

__________________

Je to červené, stojí to za plotem a nejde to přehodit. Co je to?
.
.
.
.
.
.
.
Záplotník červený nepřehoditelný.
____________________

Ženská se nahatá opaluje na střeše padesátipatrového mrakodrapu. Když tu najednou silně foukne vítr a shodí ji přes okraj.
Ve čtyřicátém patře se zrovna jeden chlápek kouká z okna a podaří se mu ji zachytit. Ona je docela hezky tvarovaná a úplně nahá, tak to chlápkovi nedá a hned jí říká:
"Hele, když jsem ti zachránil život, tak bys mi ho mohla vykouřit."
"Tak to teda ani náhodou!"
Chlap se naštve a pustí ji.
Ve třicátém patře ji chytí jiný a povídá:
"Hele, kotě, co takhle si to rozdat?"
"To teda ani náhodou, ty prasáku!"
A tak ji taky pustí.
Chytne ji další ve dvacátém patře a to už je ta ženská na pokraji hysterie a křičí:
"Prosím tě, nepouštěj mne. Udělám cokoliv, vykouřím ti ho, vyspím se s tebou, cokoliv chceš!"
Chlápek jenom řekne: "Fuj, *****!" a pustí ji.



 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celou dobu jsem si rikal, jestli si to video pustit nebo ne, a ted uz konecne vim ze ne, dik Pictus :D

 

Neni zač, fakt nemusíš, jak píšu, pokud nejsi z těch, co dostávají erekci vždy (v horším případě jen tehdy), když vidí nějakou ruskou techniku, tak tam nic extra zajímavýho není... Tank kroutí věží, tank kroutí podvozkem, tank se kroutí celej, tank jezdí sem a tam... a takhle je to o houně dvě a půl minuty :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lamer:

 

<a> Na zkoušku je povoleno přinést jen vlastní ručně psaný tahák formátu A4 to mám ako chápať ?
<b> Že si zoberieš formát A4 a ručne! (áno, je to v dnešnej dobe neskutočne barbarské uchylovať sa k takýmto riešeniam) si doňho napíš čo len chceš. Ideálne správy ako "Ty to zvládneš " "To predsa vieš!" atp.
<c> Prý je dovoleno jen runové písmo a psát brkem a krví!
<d> Krví jednorožce, doufám, nic jiného zásadně nepoužívám
<b> Hlavne brko musí byť z páva, ktorého si obetoval C'thulhulovi za splnu mesiaca v kaukazkých horách. Inak ťa ani nepustia na písomku...
<e> Takže chcete říct, že to pižmo samce patagonského dikobraza jsem si objednal zbytečně? Kde teď seženu krev jednorožce... když jsem podal inzerát, že se mi můj jednorožec ztratil tak se mi nikdo neozval, čekal jsem na konci duhy jak ocas a nikdo :(
<f> To otvírají nový obor Čar a kouzel, anebo jsem si spletl školu ?

Komentář: Diskuze jedné studijní skupiny MUNI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...