Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

 

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "***** hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde je ten popisek? Já tam žádný nemám, tak sorry. To bych se neptal. Jinak ale fakt zajímavá fotka.

 

např tady: http://modelhobbyeu.tumblr.com/post/59485410771/supersonic-youth-p-38-lightnings-being-towed

 

Myslel jsem tím jestli umím dobře hledat na Googlu... :-) Neber všechno hned jako výčitku... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

např tady: http://modelhobbyeu.tumblr.com/post/59485410771/supersonic-youth-p-38-lightnings-being-towed

 

Myslel jsem tím jestli umím dobře hledat na Googlu... :-) Neber všechno hned jako výčitku... ;-)

Já to nijak nemyslel. Jenom jsem chtěl vědět, kde jsem něco přehlédl a jak vidím, tak jsem furt vedle protože ani na tom odkazu, který jsi mi dal žádné popisky nevidím :confused:  asi je někde u mě chyba ale nevím kde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iron man ve tvém podání. Kdysi jsem při jedné hře zůstal na živu ještě se dvěma tanky. Už si ani nevzpomenu, co byli zač. Já měl typana a další dva nějaké IX. Proti nám zůstala jedna jediná T95. Kdosi z našich "mrtvých" napsal, ze nemáme žádnou šanci vyhrát. Pomyslel jsem si, ze je blázen 3vs1 musíme jasné vyhrát. No a mi prohráli. Ten hnusnej ocelovej mastodont nechtěl umřít. Od té doby mám proti němu respekt. Když je v dobrých rukách, dokáže věci. Veliká gratulace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nijak nemyslel. Jenom jsem chtěl vědět, kde jsem něco přehlédl a jak vidím, tak jsem furt vedle protože ani na tom odkazu, který jsi mi dal žádné popisky nevidím :confused:  asi je někde u mě chyba ale nevím kde.

 

A nezapomněl jsi jen odscrollovat myší? Je to pod obrázkem, dole na stránce

 

 

supersonic-youth:

 

P-38 Lightnings being towed along Queens Drive in Liverpool on the way to Liverpool Airport Speke Englandon January 9 1943

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kanar: Ne, na tom původním je to vidět taky, myslím na tom od aarona, jen si musíš odscrollovat stránku dolů :-)

 

Ani jsem si nevšiml, že to z toho mého popisku, co jsem zkopíroval Ctrl+C a Ctrl+V zkopíroval z odkazu od aarona, to udělalo odkaz,kde to je taky vidět (a asi líp).

 

Každopádně, u mě odkaz co dával aaron vypadá takto:

 

aaronodkaz.png

 

Tj. kousek dole pod obrázkem tam ten text je taky ;-) Jen je potřeba to trošku posunout dolů ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Sovětském svazu umírá babička.
Děda obíhá každého lékaře, o kterém předpokládá, že dokáže babičku vyléčit.
Nakonec se dostane i k alternativnímu léčiteli, který mu radí,aby babičku co nejdříve sexuálně uspokojil.
Děda se vymlouvá: "Ale vždyť už jsem na to starý, dávno už to nedělám,v mých rukou umřel i soudruh Lenin, už to není pro mne !"
Ale léčitel byl neúprosný a trval na svém.
Nakonec děda souhlasil...
Šel domů a umírající babičku řádně přefiknul, potom usnul.
Když se ráno probudil, vidí, že babička není v posteli, ale v kuchyni peče palačinky, usmívá se, vesele si zpívá, div že netancuje.
Děda znechuceně bije hlavou do stěny:"Jakej jsem já osel ! Mohl jsem zachránit i soudruha Lenina."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...