Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Jeden starší, tak snad mi neutrhnete hlavu, jestli ho většina zná :-D

 

Pacient: "Pane doktore, já mám pocit, že mi z čela roste další penis!"

Doktor: "Ukažte... No jo, fakt! Tak to musíte hodně číst!"

Pacient: "A čtení na to pomůže?"

Doktor: "No to asi úplně ne, každopádně, až Vám pod ním narostou i koule, tak už si toho moc nepřečtete"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový chemický prvek: 

Nový prvek v chemické tabulce - draslík, sodík a teď.....romík.
Objeven nový chemický prvek !
Romík (latinsky Cikanium) - chem. značka Ci, nejedná se o prvek, ale pouze stabilní izotop india.
Je hojně zastoupený na zemském povrchu.
Základní fyzikálně chemické vlastnosti: romík je hnědý, měkký, zapáchající .
Jeho hustota 1,2g/cm3 je vyšší než hustota vody, to znamená že v ní neplave.
Romík...je hořlavý, vyniká značnou hydrofobií, naopak dobře vstřebává alkohol.
Je magnetický - přitahuje železo, ale i barevné kovy. Atomy romíku se nevyskytují samostatně, ale vytvářejí homonukleární molekuly zvané klany, které mohou dále polymerovat do tzv. tlup. Sloučeniny: koncentrovaný je prudce nebezpečný, proto je vhodné ho ředit olovem.

Využití: využití romíku v praxi je mizivé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krteček a lopatka

Krtkovi se zlomi lopatka a tak si rika: "Pujdu za ježkem, on mi lopatku určitě půjčí". Je v polovině cesty a rozmýšlí se: "Co když mi ten ježek tu lopatku nepůjčí? Prece jen je trochu lakomej. Ale kdyz uz sem v pulce cesty, pujdu dal." Je ve třičvrtině cesty a rika si: "Ty vole! Co když mi ten ježek tu lopatu vážne nepujčí ?! Nevadi, kdyz uz sem az tady, pujdu dal." Uz je skoro u ježkova domu a rika si: "*****! Ten ***** mi tu lopatu urcite nepůjčí". Prijde k ježkovo domu, vezme kamen, hodí mu ho do okna a zařve: "Strč si tu zkurvenou lopatu do prdele ty buzerante!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý rok jsem vyměnila všechna okna ve svém domě za ta drahá plastová, tříkomorová a vakuovaná, která šetří energii.
Dnes mi volal jejich dealer a stěžoval si, že už je to rok, co mi je vestavěli, a ještě jsem za ně nezaplatila..
No, teda že jsem blond, ještě neznamená, že jsem automaticky blbá, né???
Tak jsem mu řekla to, co mi pořád opakoval ten kecací chlápek, co mi je prodal, že "do JEDNOHO roku se ty okna zaplatí samy", a upozornila jsem ho, že už to jeden rok byl.
Na druhém konci bylo jen ticho, tak jsem nakonec zavěsila a oni už nikdy nezavolali.
Vsadím se, že se chudáci cítili jako idioti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde Pepíček k doktorovi a říká: "Pane doktore, já bych chtěl bratříčka."

Doktor povídá: "Tak si vem tyhle prášky a jeden dej tatínkovi do čaje."

Pepíček sei zamyslí a říká si, co kdyby je mu tam nasypal všechny.

Za týden potká Pepíček doktora a ten se ho vyptává: "Tak co?"

Pepíček říká: "To jste nám teda pomohl, máma těhotná, ségra těhotná, já si nesednu a pes nemůže do schodů!!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krteček a lopatka

Krtkovi se zlomi lopatka a tak si rika: "Pujdu za ježkem, on mi lopatku určitě půjčí". Je v polovině cesty a rozmýšlí se: "Co když mi ten ježek tu lopatku nepůjčí? Prece jen je trochu lakomej. Ale kdyz uz sem v pulce cesty, pujdu dal." Je ve třičvrtině cesty a rika si: "Ty vole! Co když mi ten ježek tu lopatu vážne nepujčí ?! Nevadi, kdyz uz sem az tady, pujdu dal." Uz je skoro u ježkova domu a rika si: "*****! Ten ***** mi tu lopatu urcite nepůjčí". Prijde k ježkovo domu, vezme kamen, hodí mu ho do okna a zařve: "Strč si tu zkurvenou lopatu do prdele ty buzerante!!

 

Áno. To je z knížky Slovácko sa nesúdí od Zdeňka Galušky, když Jura zastřelil divočáka, tak si vzpomněl, že ho nemá na čem odvést - saně zůstali doma. Tak cestou rozumoval, jestli mu hajnej půjčí saně... nakonec došel k hájovně a cituji... Namíril flintu a pic hajnému do okna ! Hajný vyletěl, jak kdyby mu husy zežraly a ječmen. "Ná, ty starý vole ? Co mi tu stríláš ?" Jura zařval jak Tarzan, když zabil svého prvního tygra : "Strč si ty saně do řiti ! Pajtášú fúsatý !" A šel zpět k divočákovi. Hajný dlúho stál a premýšlal jak a proč si tam ty saně majú strčit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...