Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Konečně vím, kde se berou moje špeky. Když se sprchuji a myji si vlasy, stéká mi šampon po celém těle. Dnes jsem se koukla na nápis na lahvičce: "Pro větší objem a plnost". Kruci, teď je jasné proč nemůžu ubrat na váze! Ale mám řešení! Od teď se budu mýt prostředkem na nádobí. Na jeho lahvi je napsáno "Odstraní i velmi odolný tuk".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O dovolené jsme se courali po lese a najednou jsme zjistili, že na nás dělají ve větším množství nálety takové mrchy, co vypadají jako okřídlená klíšťata. Protože jsme nevěděli, co to je, tak jsem po návratu domů začal gůglit a zjistil jsem, že se jedná o Kloše jelení. Na tom ještě není nic vtipného, ale pak jsem padl na stránku skudci.com a tam je ke klošovi diskuse, která mě rozesmála. Je to zde . Pokud to někomu nepůjde otevřít, tak ať se k tomu dobrouzdá přes skudci.com a do vyhledat zadá kloš jelení, přiznám se, že se mi ta konkrétní stránka otevřela až ne poněkolikátý. Ale to je třeba jen mezikusem. Každopádně ta diskuse za to stojí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...