Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

´Slečno, copak vy nevíte, kdo je otcem vašeho dítěte?´ říká káravě lékař. ´Hele, když jste tak chytrej, zkuste strčit ruku do mraveniště a říct, kterej mravenec vás kousnul!´

 

 

 

Co znamená nápis ´Intel Inside´ ? ... Odpověď: Varování!

 

 

 

Jdou dva lední medvědi po Sahaře a jeden povídá: ´Hergot, tady to ale muselo klouzat!´ ´Proč myslíš?´ ´No, že tak sypali!´

 

 

 

 

Medvěd veze ježka na motorce. Medvěd zrychluje a ptá se ježka: ´Nebojíš se?´ ´Nebojím,´ odpoví hrdinsky ježek. Na druhý den si to vymění a když se motorka řítí 150kilometrovou rychlostí, ptá se ježek medvěda: ´Bojíš se?´ ´Nebojím,´ odpovídá medvěd. ´Ale měl bys, protože já nedosáhnu na brzdy!´
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srazi se motorkar na silnici s ptackem. Chudinka ptacek spadne na zem, cuka sebou, ale jeste neni mrtvy. Motorkarovi se ho zželí opatrne ho odveze domu. Tam ho polozi do klece, rozdroli mu chleba, do misky naleje vodu a ceka, jestli se uzdravi. Ptacek se za nekolik dnu skutecne probere, rozhlidne se kolem sebe a vidi mrize, chleba a vodu. V tom mu vsechno dojde, a rika: ´Ty vole, ja ho zabil!´

 

 

 

Atraktivni divka stopuje na frekventovane silnici, kdyz v tom ji zastavi vuz s mladym ridicem. Probehne klasicka konverzace a divka se najednou zarazi: ´Jezismarja, nejste nahodou ten moderator z radia?´ ´No, jsem a co ma byt,´ odpovi ridic. ´Vite moji rodice dneska slavi vyroci svatby a ja bych jim chtela nechat neco zahrat. Neslo by to?´ pta se skromne divka. ´Bohuzel, je mi lito, ale dneska mame opravdu plno, vite hodne lidi chce nechat neco zahrat,´ rika ji moderator. Divka je ovsem neoblomna. ´Udelam pro vas, co budete chtit.´ Mlady muz samozrejme souhlasi a na prvni zatacce odboci do lesa, rozepne si kalhoty a vybizi divku k cinnosti´. ´Vite, ja jsem to nikdy nedelala, jsem trochu nervozni,´ cervena se. ´To je v poradku, to urcite zvladnete, chlacholi ji moderator. ´Myslite?´, pta se divka. ´Urcite,´ ujistuje ji mladik. Divka se tedy sehne k jeho prirozeni, vezme je do ruky a roztresenym hlasem rika: ´Mila maminko a tatinku...´

 

 

Lze souložit na náměstí? Ano, ale je nutno počítat s tím, že do toho budou kolemjdoucí kecat.

 

 

 

Co maji spolecneho zena a hurikan? Kdyz prijdou, jsou oba zhavi a vlhci. Kdyz odchazeji, berou s sebou Tvuj dum a auto.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Linkový autobus zastaví na zastávce,lidi nastupují a kupují lístky, 
poslední nastoupí chlap v kovbojském oděvu.Vytáhne na řidiče dva velké kolty a říká: 
"Johny dnes neplatí!" 
Řidič koukne do těch dvou hlavní: 
"No jo,dnes neplatíš" 
Druhý den se totéž opakuje.I třetí den se to opakuje a řidiče to už naštve: 
"Co to má znamenat?Jak to,že Johny dneska zase neplatí?" 
Johny sáhne do kapsy a říká: 
"Johny má průkazku"

 

 

Když jsem šel dnes po ulici, zahlédl jsem dva slepce, jak se hádají a začínají se pomalu rvát. 

Otočil jsem se na ně a zakřičel: "Vsázím deset tisíc na toho s tím nožem!" 
Ještě nikdy jsem neviděl slepé tak rychle utíkat...

 

 

 

 

jestli už bylo tak sorry,v 4 ráno už mé smysly opravdu nejsou nejbystřejší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...