Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

na FB jsou někdy " perly " :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3:

 

Muži mají podle žen prý mozek mezi nohama...Tím pádem ženy mozek nemají neboť tam mají díru. Z toho plyne, že ženy jsou rozumné, jen když se jim tam ten mozek vloží. A z toho vyplývá, že když si tam vkládají vibrátor, můžeme ho považovat za ...základy umělé inteligence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tohle mě dostalo :Smile_trollface: :Smile_trollface: z knihy

 

PATRIK LINHART: SPÍCÍ HRŮZA

 

Na jedné kresbě byla uprostřed podivného propletence žilek připevněná fotografie. Zobrazovala dva vepřoidy, jejího prince a jeho zavalitou milenku, oba byli nazí a leželi na rozprostřených kresbách, které pokrývala žlutá močka. Paruky se jim při tom díle svezly na stranu a odhalily zarudlé plešiny. Žena svírala v ruce podlouhlou, zašpičatělou lasturu a strkala ji své sestře do zadele. Naštěstí tam byla jen z levé půlky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden vojín si před bitvou stěžoval seržantovi, že nemá pušku. Seržant povídá: „Vojíne, tady máte násadu od koštěte. Věřte mi, stačí, když namíříte na nepřítele a řeknete: Ratata bum! A uvidíte, že to bude stejné, jako kdybyste měl pušku.” Protože se na vojně nadřízeným neodporuje, vojín se chopí násady a zalehne v zákopu. Brzy vypukne německý útok. Pěšáci se ženou po pláni. Náš vojín pečlivě namíří, řekne: „Ratata bum!” A vida, nepřátelský pěšák se chytne za břicho a složí se k zemi. Po pár minutách je bitevní pole prázdné. Jen jeden německý voják jde pomalu směrem k britským zákopům. Vojín míří: „Ratata bum!” A nic! Znovu zamíří: „Ratata bum!” A zase nic. Vojín, už na pokraji hysterie, řve dokola: „Ratata bum!” Zuřivě mává násadou od koštěte, ale pořád nic. Němec vyšplhá na předprseň zákopu, kopne vojína do hrudi a ten se složí. Poslední, co slyší, je, jak Němec klidně povídá: „Vrrrr, tank tank!”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak poznat úspěšnost náboženství?

Ježíš Kristus: "Výmýtím ze světa všechny hříšníky!"
Mohammed:   "Vymýtím ze světa všechny nevěřící!"
Odin:              "Vymýtím ze světa všechny ledové obry!"

Hříšníky znám, nevěřící taky, ale ledovýho obra sem ještě neviděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na rovném úseku dálnice mě zastavil policajt.
Byl to takový ten typický muž s Napoleonským komplexem, který se baví rád tím, že buzeruje lidi.
Přiznávám, že jsem jel trochu rychleji...
Policajt chtěl evidentně úplateček, protože brzy vyrukoval s větou: "A copak vlastně děláte za práci?"
Rozhodl jsem se, že se trochu pobavím: "Pracuju jako prodlužovač penisů na soukromé klinice."
To jej zaujalo a začal se vyptávat: "Vážně? A jak se to vlastně dělá?"
"No, a tak jsem začal fabulovat: "No, my máme takovou speciální biotechnologickou emulzi, kterou velmi odborným hmatem vmasírovávám do penisu. Takže když má někdo třeba, odpusťte ten výraz, malýho pinďíka, tak po deseti minutách už má pinďíka dlouhýho patnáct čísel. Po další hodině ho má dvacet čísel, po další hodině třicet čísel. No, a když ho masíruju, samozřejmě s přestávkama asi tak dva dny, tak klidně způsobím, že má pinďíka dlouhýho metr padesát."
Polda na mě koukal jak tele na nový vrata a debilně se zeptal: "Metr padesát??? Co proboha může kdo dělat s čurákem dlouhým metr padesát?"
No, a tu přišla moje chvíle. S kamennou tváří jsem odpověděl: "No, to je jednoduchý, ale musí se to provést přesně, takže pořádně poslouchejte..."
(Polda se naklonil blíž, protože jsem začal šeptat...)
"...nejdřív si najdete pořádně dlouhej, bezpečnej a rovnej kus dálnice, jo?"
Poldovi se rozzářila očička nad tím tajemstvím, které mu právě odhaluju a výrazně přikývl, jako že rozumí.
"No, a pak tomu čurákovi dáte do ruky radarovou pistoli a necháte ho pokutovat řidiče za rychlou jízdu!" Dodal jsem vzápětí.

Shrnutí:
Pokuta za rychlou jízdu ......... 2000 Kč
Pokuta za urážku veřejného činitele ........ 10 000 Kč
Pohled na toho policajta, když jsem domluvil ... k nezaplacení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prvním roce druhé války zajali Němci v širé stepi sovětského majora. Poddůstojník s několika muži dovedl zajatce do vesnice na velitelství roty. Tam zajatce převzal německý poručík, něco poddůstojníkovi řekl, ten odpověděl "Jawohl" a odešel. Poručík telefonoval, pak zajatce naložil se dvěma strážnými na náklaďák a vezl jej na velitelství praporu. Tady zajatce převzal kapitán, něco řekl poručíkovi, ten odpověděl "Jawohl" a odešel. Dál zajatec putoval na pluk, zase vyšší důstojník a zase "Jawohl" ...

 

Rus na to všechno kouká a říká si: "Ten je vůl, ten je vůl ... tuhle válku musíme vyhrát!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...