Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Guest DinDin_snr

A já blbec doteď myslel, že laviny se odstřelujou cíleně, aby to nenadělalo moc paseky, no evidentně souduzi v bývalém cécécépé to vidí jinak :-D

No, odstřelovali cíleně, akorát ale nedomysleli celkové množství sněhu, co lavina s sebou strhla a že to nabere takový sešup… :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hádá se takhle jeden Američan s Čechem, jestli je trabant auto nebo ne. Čech se naštve, sedne do traboše, zabouchne dveře, popojede dopředu, popojede dozadu, udělá pár koleček a pak se teprve rozjede. Amík říká:
"Dobře, už ti věřím, je to auto, jezdí to, ale co měly znamenat ty manévry na začátku?"
"Ale přibouchl jsem si do dveří pampelišku, nešla utrhnout, tak jsem ji musel ukroutit."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novomanželé pozvali na návštěvu do svého malého bytu dávného dobrého přítele. Když už toho dost vypili, rozhodli se, že ho nechají přespat v jejich manželské posteli mezi nimi. Ráno manželka vstala první a jako správná hospodyně Šla udělat snídani. Muži zůstali sami a přítel říká manželovi: "Poslouchej, to jsem nevěděl, že ta tvoje manželka je taková vášnivá!" "Proč?" Ptá se manžel. Přítel: "Ona mi ho celou noc držela!" Manžel: "To jsem byl já! Jistota je jistota!" :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 blondýny si zabouchly klíče v autě. Jedna se snaží vypáčit dveře sponkou a druhá se snaží vykopnout okno. Marně. Ta první Hele dělej něco, za chvíli bude pršet a my jsme nechali otevřené střešní okénko.

Sedí kamarádi v hospodě a jeden prohodí: ,,Spal jsi s mojí ženou? " ,,Ne, to bych neudělal." ,,Tak to bys měl, protože ta moje je lepší! "

Muž říká ženě :,,Že nedokážeš říct co by mě rozveselí a zároveň naštve?" ,,Máš větší penis, než tvůj bratr"

Dva opilci dojdou k silnici a jeden říká : ,,Hele řeka musíme najít most. " ,,Ale vždyť je teplo, to přeplavem." S rozběhem skočí po hlavě a rozplácne se na silnici a volá : ,,Vole, neskákej, je to zamrzlý!"

Telegram za Moskvy do Bratislavy po finále MS v ledním hokeji Slovensko vs Rusko:,,Gratulace STOP... ropa STOP... plyn STOP... "

Proč jsou homosexuálové tak šťastní? Protože se k nim štěstí bojí otočit zády.

Přiteplený mladík šeptá do ucha diabetikovi: ,,sešit sladkej, cukrouši! "

,,Co jsi včera ulovil?" ptá se děda mladého rybáře. ,,Pěknou osumnáctku, dědo. "

K Novákum přijde prodavač vysavačů, na zem vysype spoustu odpadků a řekne:,,co nevysaje vysavač, sním. " ,, Dobrou chuť, od včerejška nám nejde elektřina."

,,Prosím máte nějaké knihy od sebevrazích?'' ,,Pátý regál střední police." ,,Ale tam žádná není." ,,No vidíte, půjčí si, ale nevrátí. "

Pán v řeznictví : ,,Máte zmrzlé držky? " ,,Ne my si tady topíme."

Koupe se malý kanibálek ve vaně a začne křičet :,,Mami ta voda je moc horká!" Matka,, To si myslíš že tě budeme jíst syrovýho?"

Co je blesková evakuace? Když se lidé evakuují za bouřky.

Učitelka :,,Pepíček dostane dort, za nejlepší esej: můj život s cukrovkou. "

Anička říká : ,,Ta učitelka vůbec nic neví, furt se mě na něco ptá."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výkon parádní, taky bych takový jednou chtěl zahrát, ale on velkou část času vyžíral jednohubky :biggrin:

Jednohubky, nebo vícehubky, tady hlavně musíš mít pekelnou kliku na to, že na tebe ty cíle "zbydou", ale přitom to nesmí bejt tak, že ostatní vyrupou hned na začátku a na tebe se to pak sesype ze všech stran naráz... Mně osobně se povedlo maximálně deset kousků, byly bitky, kdy bych i byl schopen dát víc, ale prostě už nebylo na kom ty fragy udělat :-D

 

Ale jinak video pěkný, to jo :-) Viděl jsem taky nějaký 15fragový, to byl týpek s Object704, to bylo hodně dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...