Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Jeden z vlastních, hold občas je mailová komunikace vcelku vtipná :-D:

Ahojky,

nakonec z volna nezbylo nic, byla jsem zase v práci. Posílám ti to ošetřovatelství, seděla jsem nad tím hodinu. 

Tak se hezky uč, já celý víkend makám, tak nevím, kolik se toho naučím. Patologie je naskenovaná na společném mailu.

Hezký víkend papa Jarka

ps: u nás doma se opět zneužívá dětské práce, tento mail psala za ní její dcera (takže já) sedí za mnou a komanduje mě, co mám psát (protože se nechci hnout od počítače, ona by mi ho zase sebrala - i když nevím, jestli mi to za tu buzeraci stojí. S pozdravem Nikola)

pss: otročte taky svoje děti !!!

 

:-D, takže asi tak :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem šel dnes ráno do práce po nábřeží Vltavy, spatřil jsem topícího se cikána.
Zoufale se snažil udržet nad vodou, poněvač měl kolem těla omotaný ukradený měděný kabel.
S ním zápasil se živlem i jeho asi destiletý syn, který měl na zádech přivázané ukradené kolo od automobilu.
Bylo mi jasné, že pokud brzy nepřijde pomoc, tak určitě oba utonou.
Jako zodpovědný občan ČR, který nesnáší slepý rasismus, jsem událost neprodleně oznámil městské policii, hasičům a Záchranné službě Hlavního města Prahy.
Jsou čtyři hodiny odpoledne. Oba utonuli a já se nemohu zbavit pocitu, že jsem zbytečně vyhodil peníze za tři poštovní známky…
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...