Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Manželé po 20 letech sedí v restauraci, jedí a najednouk muži přistoupí krásná dlouhonohá blondýnka, políbí ho a praví:
"Miláčku, uvidíme se i dnes večer?"
On jí odpoví:
"Ale samozřejmě, kočičko."
Blondýnka odejde a šokovaná manželka se ptá manžela:
"Kdo to byl?!"
Manžel klidně odpoví:
"Moje milenka."
Manželka dostane hysterický záchvat, vříská na muže:
"Ty darebáku, já se s tebou rozvedu, tohle to nestrpím...!!!"
Manžel nadále pokojně odpověděl:
"OK, rozvedeme se, ale zapomeň na ty dovolený v Karibiku, norkový kožichy,lyžování v Alpách..."
Manželka rychle ztichne, nastane napjaté ticho, ve kterém manžel pokojněpokračuje v jídle. Okolo přechází starší pán s krásnou brunetkou, pozdraví se smanželem a manželka se ptá:
"A to byl kdo?"
Manžel na to:
"Kolega z práce se svojí milenkou."
Manželka je chvíli ticho a potom říká:
"Pch, ta naše je hezčí."
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten trapný pocit :-D :

 

 

lol, ten to musel hrát nohama, byl po obrně, chyběla mu jedna ruka, případně musel darovat půl mozku do Afriky dětem na jídlo.

Ale na druhou stranu, pokud měl 5 FPS, případně lagy jak prase, taky by to vypadalo podobně. Spíš se ale přiklánim k jedný z prvních možností :-)

Takhle jsem vyndal Obj704. Tam to bylo ale snazší. Nemá věž a já po něm šel s FR arty 13F3, která má náměr jak blázen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol, ten to musel hrát nohama, byl po obrně, chyběla mu jedna ruka, případně musel darovat půl mozku do Afriky dětem na jídlo.

Ale na druhou stranu, pokud měl 5 FPS, případně lagy jak prase, taky by to vypadalo podobně. Spíš se ale přiklánim k jedný z prvních možností :-)

Takhle jsem vyndal Obj704. Tam to bylo ale snazší. Nemá věž a já po něm šel s FR arty 13F3, která má náměr jak blázen.

 

No na FB už má ten ,,chudáček,, funn obhajovací skupinu, to že na to nemáš železo, nebo, že na to nemáš net, je ale přece tvůj problém, jen kazí hru vlastímu teamu, u mě žádná lítost, chlámal jsem se na TS ještě hodinu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...