Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

:facepalmic:

Sakra Georgi, to jsi fakt tak slepý? Není to stejný! Copak to opravdu nevidíš? Dlužíš mi pět minut života, jenž jsem nyní strávil s Photoshopem. A kup si lepší monitor a nebo zajdi za očařem… :Smile_smile:

 

fake2.jpg

Aneb ty tam opravdu vidíš nějakou významnou shodnost? Vždyť se podívej na hlavní linie a tak dále. Jedná se o úplně jiný emblém…

 

Njn takhle do podrobna sem to nezkoumal njn hlava jako hlava a tlaci neco do hlavy ale je to zrejme trochu jine no.laughing1.gif

 

PS.Proc se stim tak pitvas meje to uplne jedno co tam je jen se me to na pohled zdalo skoro stejný.bleh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Njn takhle do podrobna sem to nezkoumal njn hlava jako hlava a tlaci neco do hlavy ale je to zrejme trochu jine no.laughing1.gif

PS.Proc se stim tak pitvas meje to uplne jedno co tam je jen se me to na pohled zdalo skoro stejný.bleh.gif

 

Poňvádž jsu perfekcionalista. Soudruhům emeričanům teče delší dobu do bot (proti parztyzánské válce a proti místním nemají žádnou šanci a nehodlají se poučit od soudruhů rusů, kteří to už dávno zjistili) a už jich tam zařvalo poměrně dost na to, aby si vyskakovali a provokovali proklamovaným vepřožroutstvím. Jako jo, líbí se mi to z principu (taky si myslím, že místo marného protestování proti výstavbě mešit u nás by stačilo na vhodné místo pohodit pár jitrnic a byl by klid), ale tohle zrovna beru, jako nemalý podvod, jenž s realitou nemá nic společného, ač si na ni hrdě hraje… :-)

S tímhle by si totiž netroufli vyjít nikam mimo základnu, protože by daleko nedošli… :-)

 

Hele, je to poněkud OT, ale jak se díváš na Severní Koreu ve světle Iráku a Libye? Saddám jim žádnou nukleární zbraní (ani vůbec jinak) nevyhrožoval, jen je odmítl dál poslouchat. No a Kaddáfí jen chtěl po dlouhé době zaplatit za dodanou ropu. A už na ně vtrhli a nechali je fyzicky zlikvidovat a nastolili tu správnou demoGracii…

Takhle severní korejci si klíďopíďo vyhrožují termonukleárním útokem (a že jadernou bombu mají, je zcela jisté, na rozdíl od Saddáma) a docela pěkně jim to prochází… Že by to bylo jen tím, že nemají žádnou ropu? A nebo se bojí Číny, jenž by pak vystavila účtenku za nakoupené dluhopisy? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě je to volny at si tam treba huby nabijou z politickejch a takovejchto blbosti uz jsem vyrostl stejne jen delaj bubu a kdyz zacnou tak tam na ne vlitne amerika a nabije jim hubu vsem tak nez neco zacnou tak si sakramensky rozmysli si neco zacinat.bleh.gif

 

PS.Až si odsedis dva roky v křížkovejch lázních jako já za totáče jako politickej vězeň tak by jsi s toho taky vyrostl a kašlal na politiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predám skroteného nosorožca. Zn.: Je prítulný, až to bolí.

 

 

Viete ako zabijete pštrosa??... zoberiete ho na betonovú plochu a vystrašíteho ho!

 

 

Viete čo preletí prvé včeličke hlavou keď narazí do protiidúceho auta?

Zadoček!

 

 

 

Ide slon so žabou a zašlapne ju hovorí: - To pozeráš aké mám parádne botasky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Viete ako zabijete pštrosa??... zoberiete ho na betonovú plochu a vystrašíteho ho!

 

No, nechcu působit jako kverulant, ale tohle bych raději nezkoušel. Viděl jsem, jak takový vystrašený (a následně nasraný) pštros místo strkání hlavy do země ukopl trubkový rám z džípu. Lidi z pštrosích farem mají z nich respekt. Teda jo, jsou mimořádně blbí (ti pštrosi, samozřejmě), ale taky dost nebezpeční. Neutečeš, jediná šance je lehnout si na zem, teprve pak ti neprokopnou střeva nosem ven… :-)

Ale steaky mají zatraceně dobrý! Tó jo! (Podmínkou je nepřetáhnout tepelnou úpravu masa přes 8 minut, to pak ztvrdne jak podrážka. Jinak je masíčko lepší, jak pravá svíčková)

:Smile_Default:

 

 

Edit

Musaci: ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol: :lol: :lol:

 

Na súde:

- Tak babička - porozprávajte nám pekne podrobne ako sa to celé zomlelo...

A babička začne:

- To bolo tak: bol krásny, slnečný deň, tak som si vyšla na vychádzku do parku. Sadla som si tam na lavičku a vyhrievala som sa, keď zrazu išiel okolo fešný mladý muž. A že či si môže prisadnúť. Tak reku jasné - hovorím. Po takej asi minúte sa zrazu posunul výrazne bližšie a objal ma okolo ramien.

Žalobca:

- Bolo vám to nejako nepríjemné, dali ste najavo odpor?

A babka:

- Áááále čoby, vybavili sa mi spomienky na mladosť - aké to bolo krásne...

Sudca:

- A čo bolo ďalej??

Babička:

- Potom mi jednou rukou začal rozopínať halenku a keď som sa nebránila - veď prečo aj - začal sa mi druhou rukou pod sukňou blížiť k nohavičkám. A keď už bol skoro pod nimi, zrazu ma pustil, odtiahol sa a zakričal: "Prvý apríl!!"

Tak som ho zabila, hajzla jedného!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Hele, je to poněkud OT, ale jak se díváš na Severní Koreu ve světle Iráku a Libye? Saddám jim žádnou nukleární zbraní (ani vůbec jinak) nevyhrožoval, jen je odmítl dál poslouchat. No a Kaddáfí jen chtěl po dlouhé době zaplatit za dodanou ropu. A už na ně vtrhli a nechali je fyzicky zlikvidovat a nastolili tu správnou demoGracii…

Takhle severní korejci si klíďopíďo vyhrožují termonukleárním útokem (a že jadernou bombu mají, je zcela jisté, na rozdíl od Saddáma) a docela pěkně jim to prochází… Že by to bylo jen tím, že nemají žádnou ropu? A nebo se bojí Číny, jenž by pak vystavila účtenku za nakoupené dluhopisy? :-)

 

Třeba protože proto, že by zabralo skoro dva měsíce stabilizovat tam situaci a zajistit jaderný arzenál (pokud tam nějakej teda je) To by nestačilo porazit. Představ si, co by se dělo po tom, kdyby to pak nestihli řešit.

Jo a Saddám asi opravdu nevyhrožoval ničim nukleárnim... On měl spoustu chemickýho sajrajtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

On měl spoustu chemickýho sajrajtu.

 

Jo, co mu dodali západní přátelé, když jim ještě byl ochoten naslouchat (a dodávat jim ropu). A o tom to je… No a když zmasakroval nějakou tu Kurdskou vesnici, tak byl ošklivý. Když něco podobného provedli Turci, tak jako členové NATO byli hodní a taktně se o tom mlčelo. To je ta relativita… Mimochodem, žádné zbraně HN tam nenašli, i když se móc snažili… :-)

Jinak jaderné zbraně v Koreji jsou, o tom není pochyb (pár nukleárních testů prokazatelně a úspěšně už provedli, akorát se neví, jestli je zvládli dostatečně zminiaturizovat tak, aby se daly nacpat do hlavic nosných raket). Lol — a u Saddáma by je zajistili během dne (když si je napřed ve photoshopu nakreslili na satelitních snímcích, aby dostali od OSN požehnání k invazi)? A nebo u Kaddáfího? Evidentní je, že by měli být postaveni (USA a jejich spojenci ve zbrani) před soud do jedné lajny i s těmi diktátory jako rovný s rovným…

 

Nechci se zastávat muslimů, podle mne — ať se sami mezi sebou vymlátí a zůstanou tam, kde jsou. Problém je v tom, že demoGratická a mírová EU, spolu s USA jim tam importovali demogratůru fyzickou likvidací „diktátorů“, jenž to tam přitom drželi pevně na uzdě a pod kontrlou. No a kdo tam nyní hraje prim? Světe div se — ti nejradikálnější z radikálních muslimů a alkajda. Výhra, co?

 

Hele, ať to tu nezasíráme, když tak s tímhle OT tématem bych prosil se přesunout do hydetento…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...