Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Marty, nevim co je na tom vtipného, ale největší fail je to jak máš začerněné jméno v tabulce ale hned nad tabulkou je největším tvůj nick :D

 

epic fail screen xD

 

Tomu se říká vy... sám se sebou :Smile_blinky: Jinak proč né,taky jsem myslel že se hraje na DMG,ale když jsem ho dostal za 500 DMG a pořádně se na tu kuknu tak se hraje na ničivý potenciál..fakt výsměch..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začerněné jméno je proto, protože nick měl příponu CZ a je možné, že jsem taky chodí tak ho nechci urážet. Ne vždy se hra povede.

 

Vtipné mi přišlo, že má 13 ze 13 výstřelů/zásahů, to je fajn, ale poškození 0hp dmg.....

 

:Smile_honoring:

 

Marty ze to byl Švejk a jeho T1??? :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlápek si u psychiatra stěžuje:

"Pane doktore, mám problém. Vždycky, když si lehnu do postele,dostanu pocit, že pod postelí někdo je. Když zalezu pod postel, mám pocit, že je někdo na posteli. Musíte mi pomoct, nebo se z toho zcvoknu!"

"No, když budete pravidelně dvakrát týdně docházet na terapii, mohli bychom to do půl roku zvládnout."

"A kolik ta terapie stojí?"

"Tři sta za návštěvu."

"No, to si budu muset ještě rozmyslet."

Chlápek odejde a už se neukáže. Za půl roku ho doktor potká na ulici a ptá se:

"Člověče, proč jste tenkrát už nepřišel?"

"Za takový peníze? Hospodskej od Lípy mě vyléčil za stovku!"

"To není možné! Jak to udělal?"

"Řekl mi, abych posteli uřezal nohy."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jednou jeden podnik a v něm čtyři zaměstnanci, kteří se jmenovali: Každý, Někdo, Kdokoliv a Nikdo.

Jednoho dne…

…bylo třeba splnit důležitý úkol a Každý si byl jist, že to Někdo udělá. Mohl to udělat Kdokoliv, ale Nikdo to neudělal. Někdo se rozzlobil, protože to přece byla práce pro Každého. Každý si myslel, že by to mohl udělat Kdokoliv, ale Nikdo si neuvědomil, že to Každý neudělá. Nakonec Každý obviňoval Někoho, že Nikdo neudělal to, co mohl udělat Kdokoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se říká prostitutce, které teče z nosu? Plná.

 

Uvažování žena X muž

 

ŽENA:

Leží vedle mě, vůbec mě neobejme. Kouká do stropu. Kdo ví, nad čím přemýšlí. Jsme spolu už dva roky. Je to příliš dlouho,zřejmě je nejvyšší čas vyměnit mě za mladší. Přece jen,za ty dva roky jsem dost přibrala. Teď se zamračil - to není dobrý. Myšlenkama je úplně někde jinde. Ztrácím ho, už pro něj asi nic neznamenám..

 

MUŽ:

Moucha na stropě. Jak to ***** dělá, že nespadne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježeček

 

Mladík se chystá večer na první pořádnou pařbu, ale otec ho varuje: "Ne,abys tam moc chlastal. Ráno tě pak bude bolet celý tělo..."

Inu, mladej se ráno probere, celej pomlácenej, bolavej vstane a jde se nasnídat. V kuchyni potká otce, a ptá se, co se dělo, že si nic nepamatuje, ale že ho bolí celý tělo. Táta se na něj podívá, a povídá: "To, žes přišel ve tři ráno ožralej jak prase, to bych pochopil. Žes nadával matce do starejch *****, to bych ti taky odpustil. Že se před tebou ségra musela zamknout, abys ji neznásilnil, to bych taky ještě překous. Ale když ses ****** na koberec před televizi, napíchal do toho párátka a prohlásil, že ode dneška bydlí ježeček s náma, tak to už jsem tě ztřískal..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu se říká vy... sám se sebou :Smile_blinky: Jinak proč né,taky jsem myslel že se hraje na DMG,ale když jsem ho dostal za 500 DMG a pořádně se na tu kuknu tak se hraje na ničivý potenciál..fakt výsměch..

To mi vysvetli prosim, vzdyt dotycny dostal jen 63EXP! za 9x 0 DMG mi to neprijde moc....

Medaile - nevim, ja jim vahu neprikladam (az na nektery).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...