Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Wolfram:

 

v maminke je to dieťa, lebo má práve ((21+6)*12)/5 - 6*12 = 64,8-72 = - 7,2 mesiaca

 

teda ak sa nenarodí práve v tom 7,2-om mesiaci, tak ocino behá bohvie kde....

 

 

 

Matematická úloha :

Maminka je dnes o 21 let starší než její dítě. Za 6 let bude dítě 5x

mladší než maminka. Otázka: Kde je tatínek?

 

Řešení: dnešní věk dítěte = X, dnešní věk matky = Y. Takže X+21 = Y.

Situace za 6 let: 5(X+6)=Y+6 řešíme jako soustavu rovnic, dosadíme za Y:

5X+30=X+21+6 po zkrácení dostaneme: X = - 3/4

Čili dítěti je dnes minus třičtvrtě roku, což je devět měsíců, tudíž:

Tatínek právě souloží s maminkou !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po havárii: "Pane doktore, neztratím nohu?" - "No..., to záleží na tom, kam si ji schováte."

 

Dva doktoři v laboratoři, jeden zvedá zrak od mikroskopu a praví: "Tak to je konec s civilizací, pane kolego. Líné spermie založily odbory..."

 

Přiveze chlapík ženu do porodnice. Řeknou mu, že až porodí, zavolají mu. On se nemá pořád k odchodu: "No, když dám auto do servisu, tak mi po dobu opravy dávají náhradní. U vás to tak nefunguje?"

 

"Pane doktore, moc mě trápí předčasný výron semene." "Tak se na to podíváme. Sundejte si kalhoty a slipy." Chlápek poslechne, doktor se k němu nakloní, okamžitě se prudce narovná, a vytíraje si semeno z očí, zabručí: "Hm, to tedy máte v sakramentsky pokročilém stádiu...!"

 

Pacient si stěžuje u psychiatra: "Doktore, musíte mi pomoct, žena mi zahýbá... Peleší se se sousedem..., v práci svádí šéfa i kolegy... Chrápe s pošťákem... Já už nevím, co mám dělat! Jsem z toho úplně zoufalý!" Doktor: "Jen klid, pane Kropáčku, musíte si uvědomit, že ženská není mýdlo, ta neubývá!!!"

 

Lékař se ptá dobitého Franty: "To jsem ještě neviděl, člověče. Jak se vám, proboha, povedlo zlomit si sanici na třech místech?" - "Víte, já dělám v podchodu na Václaváku." Pustí se do vysvětlování František. "V pátek jsem odcházel z práce pozdě večer, mezi posledními, a koukám, že poklop na vchodě do kanalizační šachty je otevřený. Pomyslel jsem si - ještě do toho někdo spadne. Tak jsem poklop důkladně uzavřel. V pondělí jsem přišel do práce, otevřel jsem poklop... A z něj vyšli tři nasraní instalatéři...!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lamer:

 

<TeXaN> jakej ma maximalni dosah BT? v idealnich podminkach

<TeXaN> resp projde mi skrz zed a jeste 15m na zahradu?

<Unimatrix325> pokud BT znamena bitevni tank, pak ano.

 

 

<a> Hele pamatuješ jsi, jak jsem ti říkal, že sem mají přijet ti Rusáci na to vojenský cvičení?

<b> Pamatuju. Proč?

<a> Tak tam byl jeden typický ruský Ivan. A oni jak furt pili tak jim došla vodka. A on najednou na nás spustil rusky: Nemáte na prodej vodku? Prodám vám tank nebo obrněný transportér. Tak všichni v minutě zaražení. Nakonec jsme mu řekli, že ne.

<a> Ale to nejlepší přišlo na druhý den. Jsme se za ním stavili a říkáme mu: Hele Ivane, a jak bys vysvětlil svému veliteli, že vám chybí tank? A Ivan na to: Spapala bažina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se nám blíží ty Vánoce ..

 

 

Na Štědrý den ženská nadává manželovi:

 

"Od rána furt něco žereš, musíš držet půst, jinak večer uvidíš tak okorát pi*u a ne zlaté prase "!

 

Manžel se zasměje a říká : "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...