Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Jak funguje fórum

- 1 uživatel vymění žárovku a napíše příspěvek o tom, že vyměnil žárovku.

- 14 uživatelů na to, aby napsali o podobných zkušenostech o výměně žárovky a o tom, jak různě mohou být žárovky vyměňovány.

- 7 uživatelů k upozornění na to, jak nebezpečné může vyměňování žárovky být.

- 1 uživatel k tomu, aby přesunul téma do sekce "Světlo".

- 2 uživatelé na obhajobu toho, že téma mělo být přesunuto do sekce "Elektrické spotřebiče".

- 7 uživatelů, aby poukázali na gramatické chyby v příspěvcích, týkajících se předchozích příspěvků o výměně žárovky.

- 5 uživatelů na flame s těmi, kdo poukazují na gramatické chyby v předchozích příspěvcích.

- 3 uživatele na nápravu flamů ohledně gramatiky.

- 5 uživatelů na to, aby se dohadovali, jestli se má říkat "žárovka" nebo "výbojka".

- 2 uživatele "průmyslové profesionály", kteří budou všechny informovat o tom, že správný termín je "světlo".

- 15 uživatelů tzv. "vševědů", kteří o sobě budou prohlašovat, že jsou také odborníci z průmyslu a že výraz "žárovka" je naprosto správný.

- 19 uživatelů na to, aby všechny ostatní informovali o tom, že tohle fórum není o žárovkách a ať ostatní laskavě pokračují v diskuzi ve fóru o žárovkách.

- 11 uživatelů k obraně příspěvků tohoto fóra, kteří budou říkat že všichni používáme žárovky a proto jsou ty příspěvky vlastně relevantní.

- 36 uživatelů na diskuzi o tom, která z metod výměny žárovky je nejlepší, kde nakoupit nejlepší žárovky, která značka žárovek funguje nejlépe pro jakou techniku výměny a která značka žárovek je nejchybovější.

- 7 uživatelů ke vkládání příspěvků s odkazy, kde mohou ostatní uživatelé vidět různé druhy žárovek.

- 4 uživatele, kteří napíšou příspěvky se správnými odkazy.

- 13 uživatelů, kteří budou odkazovat na všechny příspěvky napsané do současnosti, kompletně je citovat a to včetně všech hlaviček a podpisů, a nakonec svého příspěvku přidají "Já taky".

- 5 uživatelů, kteří budou psát skupině uživatelů, která dlouho nepsala, že nepíšou, protože nemůžou oponovat jejich názorům.

- 4 uživatelé, kteří budou říkat "A neřešilo se tady tohle před chvílí?".

- 13 uživatelů, kteří budou říkat "nejdřív hledej, než se tady budeš ptát na něco o žárovkách".

- 1 uživatel, který se zeptá, jak vyměnit kolo u auta.

- 1 uživatel, který byl doposud skrytý a bude reagovat na prapůvodní první příspěvek, který byl napsán před půl rokem, takže všechen ten cirkus se bude opakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jede v noci řidic kamionu přes les a najednou z křoví vyskočí malý červený trpaslík a mává rukama. Kamionista zastaví a trpaslík křičí:

"Já jsem malý, červený, ********, teplý trpaslík a chci jíst."

Kamionista mu hodí bagetu a jede dál. Najednou z křoví vyběhne malý modrý trpaslík a křičí:

"Já jsem malý, modrý, ********, teplý trpaslík a chci pít."

Kamionista mu hodí plechovku a jede dál. Najednou vidí mávat rukama malého zeleného trpaslíka. Kamionista se ho ptá:

"Co chceš ty malý, zelený, ********, teplý

trpaslíku?"

"Vaše doklady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci hravate roty neskoro v noci kedy vsedci teda aspom 80% popija pivko alebo domace popripade hlavne cesi si aj nieco usulaju kedze to maju povolene ze :D A potom vznikaju nezabudnutelne situacie kedy uz ani nehrate len sa smejete a hykate do mikrofonu. Blbe na tom je ze ked to sem clovek napise co som skusal teraz vyznie to naprd a sucho ale keby ste tam boli :D :D Ale skusime to.

Hral som z dvoma borcamico mali Hellcaty a asi sedeli vedla seba a hulili. Nacitalo Malinovku a jeden hned vyhlasil ze v strede mapy je carovny hribek a musime ho najst. Samozrejme po dopocte sa obidva hellcaty rozbehli na stred malinofky a tocili sa okolo jedneho bodu co bol ten hribek. Naspotili enemy a ten po nich zacal sutovat my sme ich zubami nechtami kryly a naonec to obidvaja prezili jeden sice z 2 HP druhy asi zo 100 ale inak musim povedat ze to bola vynikajuca taktika. :DAl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem dojel zvláštní bitvu. Panther, střílím do T34, která má 73HP, on vystřelil první, já hned potom. On těsně minul mou věž, já ho dorazil. Hned na to zhasla naše artina. Stála asi 500m od nás schovaná v lese, nemohla být spotnuta. Další minutu jsem se tomu artileristovi snažil vysvětlit, že ve skutečnosti šel po mně, protože to nemohl pochopit :Smile-playing: Luxusní minutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci hravate roty neskoro v noci kedy vsedci teda aspom 80% popija pivko alebo domace popripade hlavne cesi si aj nieco usulaju kedze to maju povolene ze :D A potom vznikaju nezabudnutelne situacie kedy uz ani nehrate len sa smejete a hykate do mikrofonu. Blbe na tom je ze ked to sem clovek napise co som skusal teraz vyznie to naprd a sucho ale keby ste tam boli :D :D Ale skusime to.

Hral som z dvoma borcamico mali Hellcaty a asi sedeli vedla seba a hulili. Nacitalo Malinovku a jeden hned vyhlasil ze v strede mapy je carovny hribek a musime ho najst. Samozrejme po dopocte sa obidva hellcaty rozbehli na stred malinofky a tocili sa okolo jedneho bodu co bol ten hribek. Naspotili enemy a ten po nich zacal sutovat my sme ich zubami nechtami kryly a naonec to obidvaja prezili jeden sice z 2 HP druhy asi zo 100 ale inak musim povedat ze to bola vynikajuca taktika. :DAl

 

Kdo nezažil nepochopí,ty stavy když dojdeme ožralí na kolej či ubalíme dobrotu..pak se člověk probudí,na notasu zaplé tanky,dossier ukazuje nových 10 bitev a já na to zírám jak puk..ale zelené byh nezavrhoval,mám takou konspiraci že to zlepšuje výsledky a zvyšuje akci v bitvách..třeba spolubydlo není shopný hrát na pokerstars nezhuleny,ale pak si frci :Smile_teethhappy: Jeste nezapomenu prihodu kdy se me kamos ptal,co me na tancich ku... jeste po roce bavi..tak sem mu to dal zkusit,behem minuty vysvetlil princip hry,barvy tymu,cil hry,mireni a kryti..a tan ozralec s T54 oddelal 2 enemáky a zbytek večera pochodoval po pokoji jak pán a smál se mi že to neumím :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...