Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

tohle mi poslal kamarád,ale nechce se mi to překládat

Muž sa v noci zobudí a začne chodiť po byte. To zobudí manželku a pýta sa:

-"Miláčik, čo robíš?"

-"Ale, mám strašnú chuť na sex."

-"Aha. A vieš, že ja som ti stále k dispozícii?" - natešene odpovie manželka.

-"Neboj sa drahá, ja to rozchodím."

 

Ráno vstanem, pozriem z okna a vidím kopu zmaľovaných polonahých štetiek. Hovorím si, žeby mali dnes štetky sprievod? Potom si uvedomím, že je prvý školský deň.

 

Hovorí chlapec svojmu dievčaťu :

"Si ako droga!"

"Si na mne závislý ? "

"Nie, ale pichol by som si."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běhá si takhle zajíc po lese,když vidí jezevce,jak hulí trávu.Zajíc povídá:´´Jezev­če,jezevče,ta­kový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví!Pojď si radši se mnou zaběhat!´´Jezevec uzná že má ušák pravdu a jde si s ním zaběhat.Běhají,bě­hají,když vidí vlka uplně opilého,ale chlastá dál.´´Vlku,vlku­,takový krásný den,a ty si takhle ničíš zdraví!Pojď si se mnou radši zaběhat!´´Vlk uzná,že má zajíc pravdu,když potkají lišku,jak šňupe koks.´´Liško,liš­ko,takový krásný den,a ty si takhle ničíš zdraví!Pojď si se mnou radši zaběhat!´´Běha­jí,běhají,když potkají medvěda,jak čichá toluen.´´Medvě­de,medvěde,ta­kový krásný den,a ty si takhle ničíš zdraví!Pojď si se mnou radši zaběhat!´´Medvěd otevře jedno oko a povídá:´´Nikam nejdu,**** na vás!Pokaždé když si dá zajíc extázi,tak všichni běháme po lese jak debilové!´´

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DOPIS OD CIGÁNSKÉ MATKY DO LOCHU:

Mój drahí synu!

Píšu pomalu,pač vím že ty neumíš rychle číst!Už nebydlíme tam kde sme bydleli.Tvuj tata četl,že nejvic dopravních nehod se stane ve dvacetikilometrovem okruhu od bydliště,tak sme se přestěhovaly.Nemužu ti napsat číslo domu,bo předešli gadžovÉ si ho vzali sebou aby nemuseli měnit adresu.V novem domě je to celkem fajne.I pračku mÁme,i když ňÁk nefunguje.Dala sem do ní šaty,zatÁhla za provÁzek a od tÉ doby sem je neviděla.Ale není to tu špatný.Minulý týden pršelo jen dvakrÁt.PoprvÉ tři,podruhÉ čtyři dny.Poslala sem ti kabÁt co si tak chtěl.Tata řikal že kvuli knoflikum by byl balýk moc těžký a tak sem je uřezala.MÁš je v levý kapse.

Tvoje sestra dnes rÁno porodila ale eště nevíme co.Tak ti zatím nemužu řict esli si strýko nebo tetka.Konečně budem rozrostlejši rodina.Konečně mam čtrnÁctý vnouče.

Tvůj brÁcha si včera v autě zabouchl klíče.Dost sme se bÁly bo trvalo dvě hodiny než nÁs z našeho žigula vysvobodili.Soused minulý týden spadl do sudu se slivkou.Zkoušeli ho vytÁhnout ale hrdinsky je přepral a utopil se.V krematoriu hořel tři dny.

Budu mít eště edno dítě.takže čekej dalšího sourozence.Tata to před půlrokem přehnal na toaletě v jednÉ restauraci a ja si spletla antikoncepci s praškama na bolest hlavy.Až se to narodí tak to asi utopím nebo co.TřinÁctÉ děcko vychovÁvat odznova,tě pic,ani za nic(no možnÁ za pÁr stovek na víc u sociÁlních dÁvek).Tak až přideš z lochu,tak ho naučíš krÁst a nadÁvat gadžům,ok?Kdyby to nešlo tak se ho zbavíme.Sousedka na VÁnoce už nechce kapra tak uvidíme jestli si nedÁ cikÁnskou pečeni.

Ale inač je vše ve starých kolejích.Tatu furt mlÁtí skini a brÁchovi se ten jeho žigul pomalu rozpadÁ,což je škoda,bo to vytÁhne až na šedesÁt kilometrů za hodinu a to už je vichr.Až se mi chlupy v pindě ježili.

Tak se měj dobře a zkus ukrÁst to pruhovanÉ oblečení co tam nosí,určitě by mi slušelo.

Tvoje milující matka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šlojme píše manželce z lázní :

 

„ Drahá Sáro, vede se mi výborně. Potřebuji jen moje pantofle. Pošli mi prosím tvoje pantofle. Přirozeně myslím moje pantofle a ne tvoje pantofle. Ale až budeš číst „ moje pantofle „ mohla bys myslet , že jde o tvoje pantofle a poslat mi skutečně tvoje pantofle, a ty já nechci.Takže proto píšu „ tvoje pantofle „ abys až budeš číst „ tvoje „ tak budeš myslet moje pantofle , a správně mi pošleš moje pantofle a ty já potřebuju. Takže mi pošli tvoje pantofle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...