Přejít na obsah

The Witcher 3 Wild hunt


Thebigrolf

Recommended Posts

Nechci tě zklamat, ale pokud jsi použil hru, karta zřejmě vrátit už nepůjde :-( .

no mě nezklameš...i když koupíš přes net kartu(cokoliv...ono je hit,koupit foták na dovolenou,fotit a potom vrátit)a použiješ ji,lze vrátit,nevím proč by to nešlo s tímhle,jen asi prostě mě hru blocknout, ale když ji budu mít dohranou...,ale to je téma asi jinám...,mě prostě štve,že požadavky-konfigurace jsou úplně jinde než se píše. Protože když to rozhejbu na tom co mám,tak ty prachy mohu použít úplně na něco jiného.Já nepotřebuji aby jsem jel na nějaké detaily,chci si to zahrát a jestli voda vypadá,jako zákal a nebo prusvitně blankitná,to mě opravdu žíly netrhá.

 

 ale nemyslím si že je to případ týhle hry.

je to lehčí v tom smyslu,jak jsem psal...jdeš a když to nedáš,dáš lehčí obtížnost...a když to nejde dáš zase....v tomhle je to tím pádem lehčí,nemusíš se stresovat jakou obtížnost si dáš na začátku,protože si s tím můžeš během hry pohrávat...není to ani jak ve 2,že jsi dostával lepší věci sem tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to lehčí v tom smyslu,jak jsem psal...jdeš a když to nedáš,dáš lehčí obtížnost...a když to nejde dáš zase....v tomhle je to tím pádem lehčí,nemusíš se stresovat jakou obtížnost si dáš na začátku,protože si s tím můžeš během hry pohrávat...není to ani jak ve 2,že jsi dostával lepší věci sem tam.

 

to už ale není chyba hry ale hráče. jaký si to uděláš... (u spousty her si můžeš měnit obtížnost v průběhu, ale nikdo tě k tomu nenutí, když to chceš mít hard tak to zkrátka nech na hard)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prvotni nadseni oprchalo, narazil sem na X veci ktery mi fakt hooodne vadi a to jsem s tim poradne ani nezacal.

MOzna je neco moji neznalosti, kdyztak pls nevahejte mi to vysvetlit ci rozporovat.

 

1/ AI chvilkama dokaze chvilkama fakt zabodovat aneb samozrejme ze muzu sikovne strelit do jednoho blbecka v kempu plnym vojclu, a vyleze jen ten potrefenej

2/ Strilim do typka kusi, beru po cca 1%, ale chudak ke mne nemuze dojit, protoze ho kazda rana posle o krok zpet. Pritom borec by mi telo na telo dal sakra pokourit. ale sipecky ktery ho ocividne vic lechtaj nez ze by mu ublizili mu proste nedovoli ke mne dojit.. takze typek snese kusi  klidne 100 ran..dyt by vypadal jako dikobraz..coz samozrejme nevypada protoze sipky se po zasahu jaksi ztraceji. Tak at mu to nebere nic, ale ne jedno procento

3/ Model nekonecno sipek do kuse

4/ Z journalu nejde zobrazit quest na mape (nejsem debil M umim najit)

5/ vahovej a mnozstevni limit v inventari.. teda nevim jeslti je to v kilech ci cem. Ale mec vazi 1,6k cehosi.. a celkem mam nosnost 60 cehosi...tzn unesu  40 mecu. a +/- nekonecno bylinek. proc ne ze ? Muzes sebou tahat snad vsechnu floru co na mape najdes najendou. Samozrejme to nema vliv na pohyblivost.

6/ ses polomrtvej ? na hodku si dachni a bude ti hej. Tohle mi vadi mega !

atd.. :(

 

Asi sem na tohle starej. Me proste zacinaji tady tyhle do oci bijici kravoviny tak vadit, ze me to odrazuje od hrani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prvotni nadseni oprchalo, narazil sem na X veci ktery mi fakt hooodne vadi a to jsem s tim poradne ani nezacal.

MOzna je neco moji neznalosti, kdyztak pls nevahejte mi to vysvetlit ci rozporovat.

 

1/ AI chvilkama dokaze chvilkama fakt zabodovat aneb samozrejme ze muzu sikovne strelit do jednoho blbecka v kempu plnym vojclu, a vyleze jen ten potrefenej

2/ Strilim do typka kusi, beru po cca 1%, ale chudak ke mne nemuze dojit, protoze ho kazda rana posle o krok zpet. Pritom borec by mi telo na telo dal sakra pokourit. ale sipecky ktery ho ocividne vic lechtaj nez ze by mu ublizili mu proste nedovoli ke mne dojit.. takze typek snese kusi  klidne 100 ran..dyt by vypadal jako dikobraz..coz samozrejme nevypada protoze sipky se po zasahu jaksi ztraceji. Tak at mu to nebere nic, ale ne jedno procento

3/ Model nekonecno sipek do kuse

4/ Z journalu nejde zobrazit quest na mape

5/ vahovej a mnozstevni limit v inventari.. teda nevim jeslti je to v kilech ci cem. Ale mec vazi 1,6k cehosi.. a celkem mam nosnost 60 cehosi...tzn unesu  40 mecu. a +/- nekonecno bylinek. proc ne ze ? Muzes sebou tahat snad vsechnu floru co na mape najdes najendou. Samozrejme to nema vliv na pohyblivost.

6/ ses polomrtvej ? na hodku si dachni a bude ti hej. Tohle mi vadi mega !

atd.. :(

 

Asi sem na tohle starej. Me proste zacinaji tady tyhle do oci bijici kravoviny tak vadit, ze me to odrazuje od hrani.

1-3) Hraješ to jako zakempený light tank  :-) Zaklínač by měl kuš používat pouze doplňkově, já s kuší nehraji vůbec.

4) Tlačítkem M

5) Velmi brzy ve hře jsou dostupné hrubé brašny, s nimi uneseš 130 kg

6) Dal sis nízkou obtížnost a to není dobré, protože s tvým přístupem budeš nadávat dál  :-). Na 3-4. obtížnost se ti zdraví neobnovuje.

 

Bacha na leveling questů, jestli chceš splnit všechny úkoly a dostat za ně zkušenosti, tak musíš hru rozjet na nejvyšší obtížnost. Budeš získávat pouze 80% xp a tak se ti nestane, že úkol o 6 úrovní níže zešedne (za splnění šedého úkolu dostaneš pouze minimální xp). To mně na hře štve nejvíc že se nemůžeš naskillovat ale prý to přidává na hratelnosti, což asi jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ses polomrtvej ? na hodku si dachni a bude ti hej. Tohle mi vadi mega !

 

zaklínači mají podle předlohy určitou schopnost regenerace. zrovna Geralt je tím docela známej, protože jednou už ho měli všichni za mrtvýho a pak se ve Witcherovi 1 objevil živej (byla tam teda i magie a tak, ale to je na delší povídání)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, pochopil bych to pres noc lehci zraneni, dva dny kdyz sem na dne hp.. proste aby to clovek nezacal automaticky delat po kazdym fajtu. vzdyt hodka staci.

Nejde mi ani tak o zadnou z tech veci samostatne ale jako celek, souhrn vsech tech nesmyslu dohromady mi hru vykresluje jako nepovedenou pohadku, plnou nonsensu. Pusobi to na me tak nejak neuveritelne a plytce. Treba rozhovory to je taky kapitola sama o sobe. Mno nic slo to z disku. Jeste ze sem to nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, pochopil bych to pres noc lehci zraneni, dva dny kdyz sem na dne hp.. proste aby to clovek nezacal automaticky delat po kazdym fajtu. vzdyt hodka staci.

Nejde mi ani tak o zadnou z tech veci samostatne ale jako celek, souhrn vsech tech nesmyslu dohromady mi hru vykresluje jako nepovedenou pohadku, plnou nonsensu. Pusobi to na me tak nejak neuveritelne a plytce. Treba rozhovory to je taky kapitola sama o sobe. Mno nic slo to z disku. Jeste ze sem to nekoupil.

 

dobře že něco takovýho píšeš. vždycky je dobře mít nějakej názor z druhý strany.. já když to tak vezmu tak vlastně u každý hry najdu jistý věci co mě serou. snad s vyjímkou posledního Sherlocka Holmese, toho, až na to, že byl relativně krátkej, jsem si fakt užíval. a možná bych našel ještě pár vyjímek.

 

osobně mám za to (i když z Witchera 3 docela uchcávám blahem), že se vývojáři až moc soustředili na věci, který jim komunita vytýkala (např. neotevřenej svět) a menší věci, o kterých píšeš třeba ty, jim unikly. a ty pak ve výsledku dokážou zkazit zážitek. ale upřímně, co jsem zkusil tu plavbu na loďce, jsem jim schopnej odpustit ledacos :-D to je věc která se mi neskutečně líbí a třeba ve Skyrimu dost chyběla, když jsem tam viděl ty loďky na břehu co nešly použít, tak mi to bylo vyloženě líto... hledal jsem na to dokonce i modifikace, ale nenašel jsem žádný fungující :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě nezklameš...i když koupíš přes net kartu(cokoliv...ono je hit,koupit foták na dovolenou,fotit a potom vrátit)a použiješ ji,lze vrátit,nevím proč by to nešlo s tímhle,jen asi prostě mě hru blocknout, ale když ji budu mít dohranou...,

Na software, filmy, hry atd se možnost vrácení vztahuje jen v případě neporušeného obalu. Což je celkem logické. Ono by se našlo mraky lidiček, co by koupily věc s doplňkovým softwarem, ten použili a věc vrátili ve 14-ti denní zákonné lhůtě :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na software, filmy, hry atd se možnost vrácení vztahuje jen v případě neporušeného obalu. Což je celkem logické. Ono by se našlo mraky lidiček, co by koupily věc s doplňkovým softwarem, ten použili a věc vrátili ve 14-ti denní zákonné lhůtě :-).

no ono to je v digitální podobě,nevím jak se pozná rozbalený obal... ono se našlo hafo lidí,co si kupovali kdysi noťase a měli k tomu Xboxi,jako dárek a hádej co se dělo,vraceli jen noťasy a teď nevím,jestli to nešlo až k soudu,ale vím,že ten internetový obchod měl smolíka,protože to byl dárek a ten se vracet nemusel...

štve mě,že prostě jsem nemusel kupovat 960 kartu,protože jsem to rozhejbal na 440, ale je pravda zas že pro ten pocit,jak ty hry vypadjí hezky si ji nechám...i to wotko vypadá už jako z fotek,ale zas si musím dokoupit chladič na procák,protože to hřeje víc,než když topím v kotli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už jen čekám až mi příjdou další ramky takže se dostanu na 16GB a možná koupím i novej procák, protože i s 8GB ram mám furt ve městech divný cukání.. ale už to aspoň nepadá. je divný že v přírodě to běží naprosto plynule na 60fps, přitom si myslím že ta vegetace musí bejt pro komp stejně náročná jako ty baráky ve městech.. moc to nechápu, možná se pletu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. AI samozrejme nie je dokonalá, ale udolávať niekoho kušou načo to je dobré, veď to nemá žiaden dmg.

2. Tá kuša je tam od toho, aby bolo možné zostreliť k zemi lietajúce potvory a pre boj pod vodou, inak fakt nemá využitie.

3. detto

4.Nie som si celkom istý, ako to myslíš. V denníku sa dá quest aktivovať, abo ho na mape bolo vidno a taktiež sa dá odtiaľ rovno prepnúť na tú istú časť mapy.

5. Nosnosť aj mne šla na nervy, vyriešil som to jedným modom, teraz mám unlimited nosnosť a mám pokoj, môžem zbierať koľko chcem a čo chcem. Ušetrí množstvo nervov a behaní za kupcami. Pokiaľ sa ti naopak zdá nosnoť príliš veľká, zasa to vie vyrieši mod. 

6. Nízka obtiažnosť, na poslednej žiaden autoheal nie je a pri meditácii sa ti nevylieči ani jedno hp. 

 

Ono stále sa tam nájdu veci, ktoré nie každému sadnú. Tiež sa mi množstvo vecí nepáčili alebo si myslím, že by sa dali vyriešiť lepšie, ale príbehovo a atmosférou je tá hra stále niekde inde oproti konkuencii a tu podľa mňa klady várazne prevyšujú nedostatky. Mne najviac napr. vadia opätky na všetkých ženských postavách vrátane takých, ktoré sa aktívne bijú mečmi a že hra dokonca ani nemá spravený model alebo animačku pre ženské postavy bez opätkov (aj také tam sú a ich päty jednoducho lietajú ). Neviem prečo, ale hrozne ma to irituje keď to zbadám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se mi hrála dvojka skvěle na ovladači, tak v trojce je to celý nějaký pošahaný, Geralt často vůbec nereaguje.. nejdřív jsem myslel že to nežere emulátor, tak běžím do krámu a koupím origo Xbox ovladač, ale ani s tím to nefachá pořádně :-D tak už nevím.

 

u dvojky se s ovladačem daly mnohem líp zvládat těžší souboje a dalo se to potom líp dohrát na nejtěžší obtížnost, tady to asi nebude ten případ

 

koukám že u týhle hry člověk stráví víc času laděním kompu aby to fachalo než hraním samotným :-D ale až se mi to jednoho dne podaří dát všechno do richtiku, tak to bude pařba  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve hře jsem klávesu na screeny nenašel, externí program to vyřeší, Steam overlay umí screeny (defaultně klávesa F12 mám pocit), když to nemáš přes Steam tak třeba starej dobrej Fraps. já hraju s ReShade, tam funguje klávesa PrintScreen a to ukládá screeny do složky se hrou (narozdíl os Steamu to dělá screeny přesně jako to co vidíš na monitoru, Steam občas nepozná když si změníš jas ve hře a podobně)

 

edit: pro screeny je taky dobrej free camera mod - https://youtu.be/B3f2MfTZPMY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevím jestli to mám jen já či někdo jinej....sem tam po přihlášení hry mi to opět spadne do angličtiny a musím to opět nastavovat....to je chyba u mě nebo buuuuug?

Taky se mi to děje , občas mám hru v AJ a v nastavení nemám jiný jazyk než AJ . Po restartu hry je opět na výběr X jazyků pro titulky . Zřejmě bug

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tak jsem věřil že existuje dokonalý patch ale není tomu tak, v 1.07 mi začaly levitovat postavy a u jednoho obchodníka nejde nakupovat. Hodně bugů tam zůstalo, jako ten s kamerou, kdy se fixne těsně za hlavu geralta, občas nemožnost začít rozhovor a pohyb koníka taky moc nevylepšili.

Ale co, naštěstí jsem vycepovaný patchi WoT   :thumbsup: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, ten patch se nepovedl. mě to před patchem nespadlo pod 50 fps, teď jsem rád když to v Novigradu běží nad 30, to je trochu wtf. taky nikomu nefungujou achievementy.

 

jsou tam teda i některý dobrý věci, hlavně ty ukládací bedny a novej inventář, ale na to že ten patch má 7GB, to nějak není vidět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve hře mě frustruje jedna věc... "tancování" kolem mrtvol, truhel, loučí a podobně aby se objevil "interakční" nápis.... A dnes mě naštvala druhá... Byl jsem v jeskyni pod chrámovým ostrovem... Když jsem tam vyřídil, co jsem chtěl, tak jsem skočil do vody a plavu k lodi přímo naproti... A nejdnou "Dostal ses na konec světa, Zde jsou draci" a šmytec... Dva metry od lodi a nedá se k ní doplavat... A tak jsem jako trubka musel plavat daleko k další lodi... :-(

 

 

 ale na to že ten patch má 7GB, to nějak není vidět

Mě to stáhlo jenom něco přes 2 GB...  :-o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě Steam stahoval 7... technickejch chyb tam bylo od začátku dost, ale s tím už u hry takovýho rozsahu dopředu počítám. vzpomínám si, že jsem dělal quest v Novigradu, kde se měly dveře otevřít tím, že jsem zapálil louč na zdi. nešlo to ale vůbec aktivovat... tak ten quest mám furt v nedokončenejch. občas mi pomohlo změnit běh na chůzi, nebo zapnout zaklínačský smysly, ono když to zčervená nebo zežloutne, tak se mi zdá, že se to dá snadněji aktivovat. třeba pašerácký skrýše pod vodou mi běžně nejdou vybrat, ale když zapnu smysly, tak už jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...