Přejít na obsah

The Witcher 3 Wild hunt


Thebigrolf

Recommended Posts

jasně tohle beru.

Ale o grafice, to je asi úhel pohledu. Já hru nehraji kvůli grafickému zpracování,ale kvůli samotné hře. Jasně když to vypadá graficky skvěle,asi je to pastva pro oči, to nepopírám,ale na co mi je hra, která je super graficky někde na vrcholu,když to není k hraní, pro mě to je opakující stále dokola úkoly, viz asasín. Hezky to vypadá,dobře se to hraje,ale já to třeba nikdy nedohrál, protože časem je to nuda,stále dokola stejné, ale zrovna u 1 nebo 2 zaklínače to tak není a u 3 to asi nebude už vůbec. (a falout 1 a 2 už vůbec nebudu zmiňovat,proč se k tomu vracím a o grafiku tam určitě nejde)

jo souhlas, grafika u me neni to proc to hraju. Dokonce sem se rok po dohrani Gothica 2 dokazal vratit k jednicce a to bylo teda slusny retro - prave graficky.  Ale me zaklinac proste zatim ani jednou nesed. Pritom Gothic 1-2, Risen, Elder Scrolls, Fallout 1,2,3, two worlds, atd atd vsechno sem dojel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale zaklínač3 není nic jako zajíc v pytli. Podle mě nemá cenu zkoušet, jestli tě to chytí. Spíš jestli ti to vezme comp. Jinak stačí na trubku se kouknout a je tam Agrael,kterej to tam dává a můžeš sám posoudit co a jak. Určitě to stačí na to rozhodnutí,ale to je jen můj názor,Můžeš mě oponovat, že takhle ne. Jen ten streamer mluví jak ,,h ovado,, to se nedá poslouchat na můj vkus.

Me jde i o hratelnost. Tu z videa nevykoumam. U jednicky jsem se nedokazal szit s kamerou... Proste ne. A pokud mam dat litr, chci to videt a vyzkouset. Pokud si nepripadam, ze jsem dojna krava, koupim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem došel do Oxenfurtu, hra mi shodila Aero a systém opět hlásí nedostatek paměti (8 GB), přitom nastaveny mám pouze vysoké detaily.

Co se bude dít až budu v daleko větším Novigradu si netroufám odhadovat. Tak nevím co teď. Má smysl si pořídit za 5 stovek 200 MB/s flešku pro ReadyBoost, nebude tato fičůrka brzdit SSD ? A nebo mám risknout vytvořit odkládací soubor na SSD ?

 

EDIT : Vyřešeno, dle diskuzí jinde je nutné zapnout odkládací soubor i na SSD, což jsem bral zatím jako tabu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nároky byly opravdu přehnané až až .

 

Na dotaz zdali to rozjedu mi bylo odpovězeno, že na nízké detajly .

Nainstaloval jsem hru kouknu na nastavení (grafika vysoká , terén střední, stíny střední) vyhlazování vypnuto a jede mi to nádherně plynule .

cca. po 4 hodinách hraní mi hra spadla, nevím proč (asi měl HW už dost :D) 8gb ramek by mělo stačit . Po restartu opět běžela bez problémů .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přikoupil jsem ramky, teď bych měl splňovat požadavky úplně v klidu, i když mi to běželo na solid fps tak se obraz divně kousal, vyřešil jsem to tak že jsme vypnul V-sync (kterej by sám o sobě měl tohle trhání řešit, ale v tomhle případě to spíš způsobuje), zapnul jsem hardwarovej kursor a locknul fps na 60. už se to netrhá. běží to a vypadá to dobře, takže kupuju

 

furt mám ale ve hře divný bugy... nevím jestli to tak má bejt nebo je to jen u mě, každopádně bych byl rád kdyby to s origo verzí zmizlo... u lidí se objevuje zbraň v jejich ruce a jakoby jedna kopie je zaseklá v zemi pod nimi... to vypadá divně. taky luky a meče jakoby levitujou kus od jejich ruky, když bojujou, u Geralta se to neděje ale třeba u Vesemira jo. pak mě taky trochu irituje jak lesní zvěř běhá ve vesnicích, tohle už bylo třeba ve Skyrimu, doufám že tyhle věci jsou v origo verzi fixlý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě po...., kvůli hře jsem si koupil GTX960 (byla k tomu) hraju si na ultra omg,teplota procesáku mi vylítla na 90°C...karta jen 56°C.,tak snížím detaily a teplota mi drží 75°C a karta stále cca 55°C. Dal jsem si zpět kartu 440 a šlapemi to na střední a sem tam nizký detaily, a teplota mi nepřesáhne 65°C,proč doporučujou min konfiguraci,když to jede ještě na horší....i5 2300, GT440, ram8gb....

Jen dotaz...když si dám tam lepší ventilátor na procesor,opravdu to bude znát,že mi klesne teplota nebo to bude jen o pár °C...mám tam chladič co byl u procesáku...

přemýšlím,že bych vrátil kartu,kouil hru za 1000kč a ušetřil bych 5000kč...a nebo dohrát hru a vrátit kartu do 14dní...

 

Jen nevím proč to je tak rozsáhlé,když ty vedlejší úkoly jsou vlastně tak nějak o ničem,protože za to nejsou prachy ani exp. stačí letět po hlavní linii a je člověk vysmátý, kor,když tam šoupli,že si tu hru můžeš usnadňovat nebo stěžovat...hraji to na 3obtížnost a když to nejde dám nižší a když to nejde dám ještě nižší a ono to potom jde...není to taková výzva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT440 nepotřebuje takovej výkon procesoru, takže procesor běží na méně % výkonu, prakticky se ani nezahřeje, zatím co když tam dáš GTX960 a zvedneš detaily(ikdyž necháš stejný detaily a máš vypnuté omezení FPS = máš vyšší FPS než s GT440), tak karta potřebuje furt další a další informace, takže procesor pracuje na více %. A ano, bude znát když vyměníš box chladič za nějakej kvalitnější, box chladiče jsou odpad a prakticky vůbec nechápu proč dávají takové chladiče k procesoru, které nejsou téměř schopný uchladit. Rozdíl v zátěži může být klidně okolo 20°C nebo i víc, záleží na chladiči, teplovodivé pastě a kvalitě nanesení na CPU. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musí to být lehké, aby si to dnešní děti zahrály. Dříve jsi měl obtížnost a ta ti udávala herní dobu. A koupil to každej, komu se to líbilo, protože toho nebylo tolik... dneska najít výzvu skoro nejde...už všude automaticky dávám nejtěžší, abych si alespoň trochu zahrál.

myslíš že tenhle zaklínač je lehkej? nevím jak ty, ale já mám s některýma potvorama dost problém, a to jsem dohrál předochozí díl na nightmare obtížnost, kde smrt znamenala definitivní konec, takže na určitou výzvu zvyklej jsem.. samozřejmě když zabíjíš základní plazivce někde u močálů tak je to lehký, ale některý pasáže už mi připomínaj spíš Dark Souls než nějakou trendy hru (soubojovej systém je docela podobnej mezi Dark Souls a Zaklínačem btw:). jo, dneska je trend dělat hry lehčí, ale nemyslím si že je to případ týhle hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...