Přejít na obsah

The Witcher 3 Wild hunt


Thebigrolf

Recommended Posts

SPOILER ALERT

 

 

 

 

Ciri by na Corvo Bianco měla dorazit i jako císařovna.

 

Viz diskuze.

http://witcher.wikia.com/wiki/Corvo_Bianco

 

 

 

 

Já z ní zatím vždycky udělal zaklínačku... Ale vyzkouším... Díky za tip...

 

 

 

Asi myslíš "Sežehnutí"... Začít vykládat od těch malých... Nic lepšího ti poradit asi nedokážu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skelligový balíček jde (pravděpodobně chybou ve hře) téměř zdvojnásobit... Dostaneš ho (nebo jeho větší část) když si v Toussiantu zahraješ poprvé karty někde "volně" a další dostaneš v rámci toho úkolu s Gwintem...  To je jediné, jak ti poradit, jak nahamtat hodně karet... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V NG+ jsou všechny zaklínačské zbroje legendární (nevím jak nezaklínačské, protože jiné nepoužívám)... Takže mapa ke kočičí zbroji je vlastně mapa k legendární kočičí zbroji... A ta mapa je tam, kde v základní hře (kupec ve (tuším) větvicích, kovář v (tuším) Zálipí etc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro základní kočičí zbroj (měla by být k dispozici jako první) potřebuješ oko nehalení... Pokud ho máš, tak si skoč do jeskyně pod Chrámový ostrov i bez mapy (Ty lokace se oproti základní hře nemění)... Další lokace najdeš určitě na netu... Je možné, že se ty mapy objevují trochu později....

 

Edit: Tak první mapu by měl mít ve Větvicích nikoliv kupec, ale kovář (jak se ptáš jeho dětí na manželku lovce )... Co si pamatuju, tak někdy nechtěla naskočit možnost interakce, ale stačilo hodinku meditovat a už to šlo... A samozřejmě to jde jen v "pracovní době" tzn nejde to večer (i když je ještě světlo a buší tam do kovadliny), v noci a hned z rána (i když už je světlo a buší do kovadliny)... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Já vím, že jdu s křížkem po funuse... Ale teď mě trklo, kde se tam vzala ta mantikoří zbroj... Gerald totiž pronesl, že už jí jednou nosil... A v této hře se nic neříká jen tak... Mantikoří zbroj je Geraldova zbroj z jedničky... Dokonce udělaná do takových podrobností, že má i hák na trofeje na opasku (který je mu tady k prdu, protože trofeje se tady vozí na koni...) Předtím mě to netrklo, ale jak to člověk hraje opakovaně (a kochá se u toho) tak mu lecos dojde... Takže pás s třemi lahvičkami přes rameno, kožená polovesta a pod tím bílá košile... Akorát meče jsou jiné....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 8. 2018 at 14:55, Aaron Goldstein napsal:

Já vím, že jdu s křížkem po funuse... Ale teď mě trklo, kde se tam vzala ta mantikoří zbroj... Gerald totiž pronesl, že už jí jednou nosil... A v této hře se nic neříká jen tak... Mantikoří zbroj je Geraldova zbroj z jedničky... Dokonce udělaná do takových podrobností, že má i hák na trofeje na opasku (který je mu tady k prdu, protože trofeje se tady vozí na koni...) Předtím mě to netrklo, ale jak to člověk hraje opakovaně (a kochá se u toho) tak mu lecos dojde... Takže pás s třemi lahvičkami přes rameno, kožená polovesta a pod tím bílá košile... Akorát meče jsou jiné....

 

Po funuse jdu já. Koupil jsem Zaklínače teprve teď, až když mám na hraní řádnej komp :) Ale co mně fest štve je gwint. Vynechal jsem ho úplně, až teď se tím zabývám a kokos mi to nebere. Nevíte někdo o stránce, kde je to řádně vysvětlený ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://navodycesky.cz/pc/zaklinac-3-divoky-hon-gwint-pravidla-hry/

 

A nebo pravidla, která jsou sice upravena pro hraní Gwintu ve skutečnosti (a ne ve hře), ale od hry se prakticky nerozcházejí...

http://gwint.cz/wp-content/uploads/2017/01/pravidla.pdf

 

(A pokud budeš mít nějaký dotaz, nebo zádrhel, tak klidně piš... Rádi poradíme... I po takové době... :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Talvi napsal:

 

Po funuse jdu já. Koupil jsem Zaklínače teprve teď, až když mám na hraní řádnej komp :) Ale co mně fest štve je gwint. Vynechal jsem ho úplně, až teď se tím zabývám a kokos mi to nebere. Nevíte někdo o stránce, kde je to řádně vysvětlený ? 

Z toho si nic nedělej. Já nechápu Gwint, výrobu lektvarů ani pořádně ovládání soubojů. Parírování se mi nepovedlo snad nikdy. Teď jsem zakyslej na Golemovi v jeskyni. Je to úkol Putování ve tmě. Šel jsem do ní spíš ze zoufalství, protože se mi nedařilo sejmout ty čarodějnice u Potracenky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa hralo dobre ked som mal viacej spionov, navnad a sezehnuti ...  moja taktika bola vyhrat prve kolo, v druhom kole ho nechat vyhrat aby si vyhadzal co najviac kariet a aby mne ostalo viac do posledneho kola .... oplati sa pozbierat co najskor tieto karty pripadne s neakymi velitelskymi ... dalsia vec je nemat vsetky karty v baliku ... iba minimalny pocet aby ti nahoda nelosovala neake slabe karty ... este velmi ucinne su karty nastup ... karty s pocasim som pouzival iba zriedka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem pochopil, že jsou 4 balíčky, 22 karet v jednom- jak z něj odeberu, v jediným použitelným mám 23 karet. Jak namíchám balíček do hry- nechápu. A to je jen začátek. S tím parírováním- to je sranda, vůbec ho nepoužívám, jen když si vzpomenu, tak to pravý myšítko zmáčknu, ale to je jen pro pocit, že tu fičuru používám. Jinak furt uskakuju. Lektvary jsou v pohodě souboje taky... Strakapoude, že ty jen zběsile mačkáš levý myšítko ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Talvi napsal:

Strakapoude, že ty jen zběsile mačkáš levý myšítko ? :)

Víceméně :-)

Ba ne, základ je uskakovat a útočit. Pokud možno zezadu. Je to čestné a stavovské :-D 

Když ten soubojovej systém srovnám s Batmanem, nebo Shadow of Mordor, tak tam to byla přeci jen větší sranda, tohle je náročnější. 

U lektvarů nějak nechápu, co použít do těch slotů, abych vyrobil to pravé a navíc na to dost často nemám byliny. Ale je to hlavně proto, že to hraju jen tak okrajově. Až se do toho zakousnu, tak to dám. Vizuál je u té hry úžasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V alchymii se držím osvědčených receptů a tam je to jednoduché.... Pokud máš vše co je potřeba, tak klikneš na tlačítko "připravit" a je to...  Navíc je zde zjednodušená alchymie v tom, že každý recept použiješ vlastně jen jednou... Pak už máš lektvar vyrobený a pokud ho spotřebuješ, tak se ti při meditaci (za cenu alkoholu) automaticky doplní.... (Stejně tak u petard)... Pouze pokud najdeš "vylepšenou verzi (vylepšený, prvotřídní, mistrovský) tak musíš tu vylepšenou verzi opět (jednou) připravit a ona sama už nahradí tu předchozí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Všem hráčům a fandům Zaklínače doporučím sérii Zaklínač od HBO... Zatím je venku první sezóna a IMHO dost dobrý... Děj je zasazen někam před hry, ale (ti co nic nečetli) dozvíte se v seriálu mnoho věcí... Původ Yennifer... Proč říkají Geraldovi "Řezník z Blavikenu"... Počátek expanze Nifgaardu... Kdo je vlastně Ciri...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...