Přejít na obsah

The Witcher 3 Wild hunt


Thebigrolf

Recommended Posts

S tím souhlasím... Jak už jsem psal, tak mě štve hlavně to "tancování" aby se objevil interakční dialog a pak mě trochu štve ta automatická výměna trofejí (i když to vysvětlení Zoltara má hlavu a patu - ale v tom případě mohli účinek trofejí časově omezit - ta useknutá hlava hnije a hnije až shnije :-) ) Ale to jsou relativně maličkosti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale stejně je to super hra..a nelituji,že jsem si kvůli tomu koupil i grafiku

 

sorry za OT, ale cos koupil za grafiku?

 

já taky přemýšlel o změně, ale když jsem viděl ty testy, tak jsem si říkal že se to dneska vůbec nevyplatí.. buď je to **** u kterýho ti fps budou lítat jak blázen (gtx 970, r9 r290x), nebo ještě předraženejší **** (gtx 980), kterej ti to rozběhne na stabilní fps, ale za rok budeš mít strach

 

možná dneska nejsou nový hry nejlíp optimalizovaný, ale výrobci HW by s tím měli držet krok, když mám za novou grafiku vyhodit 15 tisíc +, tak ať to něco umí. dneska ty karty hrozně zaostávaj za hrama, vzpomínám si, když jsem měl kdysi gtx 460 a ještě dva roky mi všechno běželo na 100fps

 

co mám koupit abych tohle rozběhl na 60fps? dva titány?

 

 

tw_high_1920q3bpa.png

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry za OT, ale cos koupil za grafiku?

 

no vždyt jsem to psal GTX960 asus...má to jen 4 pin napájení 120w, takže mě to utáhne zdroj i 350w...není ani dlouhá,že by překážela a není ani široká...jen oproti 440 prostě je až u procesoru a ohřívá ho a tudíž mi letí teplota na procesoru vzhůru v tomhle vedru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle by mohlo někomu pomoct: http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/104/?

 

sledoval jsem fps na náročných místech (hospoda v Novigradu a zahrada v Lofotách) a s tímhle modem mi tam vyskočily skoro o 10. takže za mě spokojenost, jinak mám R9 280x, autor říká že na některých kartách to funguje a na jiných ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaprvý počkat asi na další update, protože co čtu, tak update 1.07 zhoršil výkon snad na všech sestavách (třeba mě Novigrad před 1.07 běžel dobře a teď se seká)

 

po posledním update se mi hra taky automaticky zapíná v okně, i když nejsou vidět okraje a v nastavení je napsanej fullscreen, což je lež. hra v okně běží mnohem hůř (aspoň u mě), takže vždycky při startu musím otevřít nastavení a přepnout nejdřív do okna a pak do fullscreenu.

 

v tech sekci na oficiálním fóru je velkej post jak co fixnout, ale jestli ti něco z toho pomůže extra zlepšit výkon, to nevím

http://forums.cdprojektred.com/threads/36088-A-compendium-of-tweaks-and-fixes-for-the-PC-version

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

malý info:

 

poslední free DLC bude Nová hra +

 

- nepřátelé budou silnější

 

- přenášet se budou zkušenosti, peníze, alchymistické recepty, předměty (kromě úkolových předmětů, knih a dopisů, Gwentových karet, použitelných předmětů a trofejí)

 

- při startu NG+ si můžete vybrat jakoukoliv obtížnost

 

- pokud jste dokončili základní hru na úrovni vyšší než 30, budete začínat na stejný úrovni. pokud jste dohráli s levelem nižším než 30, budete začínat na levelu 30

 

- dostanete lektvar očisty, díky němuž si na začátku mužete resetovat skilly

 

zdroj http://forums.cdprojektred.com/threads/45519-New-Game-is-coming-it-seems?p=1866418&viewfull=1#post1866418

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

patch 1.08 notes

 

 

 

 

The next patch will be arriving quite soon. Please check the list of changes below.

 

PERFORMANCE:
Overall improvements to performance, including some issues that may have been caused by 1.07.

 

UI:
[Japanese Only][PS4 Only] Fixes an issue where the background text of certain books would flicker.
Fixes an issue where part of the Kaer Morhen map would not display properly.

 

GAMEPLAY:
Fixes a rare issue where items would disappear from the stash.
Fixes a very rare issue which would cause Geralt to get stuck when trying to run.
The interaction pop-up will no longer appear on lootable objects that are empty.
Fixes an occasional glitch in one of the dwarf combat animations.
Heads chopped off during finishers will no longer disappear.
"Players can perform a roll just before landing to significantly reduce the damage caused by falling. We've added a tutorial pop-up window explaining this to make it clearer."
In patch 1.07, the level requirements for certain items were scaled up, leaving some players stuck with only unusable gear. With patch 1.08, we are introducing the Wolven Hour potion. This potion will be available in everyone's inventory once they install the patch. It will reduce level requirements on all gear for a period of one hour. This will give players time to level up or find alternative equipment using the gear that was available to them in patch 1.05 but became unusable after patch 1.07. After one hour, the potion's effects will cease and the requirements for all gear will revert to their original, pre-potion values.
Fixes an issue where players were unable to compare their items with ones sold by merchants.

 

ACHIEVEMENTS:
Players will now be able to complete the Card Collector achievement.
Achievements are now working properly again and will be unlocked if players meet their requirements after installing this patch (PC version).

 

GRAPHICS:
Fixes an issue where interiors would sometimes not display properly on the minimap.
Fixes an issue where certain world elements would sometimes be missing and noticeable visual glitches would be present while in Novigrad.

 

QUEST:
Fixes an issue where players were unable to finish the "It Takes Three to Tango" quest, even though they had obtained wine at the Kingfisher.
Fixes an issue where Geralt would sometimes die after traveling to Velen in the quest "Something Ends, Something Begins."
The entrance to the area where the Sunstone is obtained will no longer be blocked off if the player exits it prematurely during "The Sunstone" quest.
Fixes an issue where players were unable to complete the "Get Junior" quest on certain occasions.
Fixes an issue where players were unable to finish the "Scavenger Hunt: Viper School Gear" quest due to a closed gate.
Fixes an issue where some players were unable to investigate rooms during the "Family Matters" quest, effectively blocking their progression.
Fixes an issue where players were unable to finish the "Hey, You Wanna Look at my Stuff?" quest.
Fixes an issue where players were unable to talk to Roche during the "An Eye for an Eye" quest.
Fixes an issue where Roche would stay at his camp instead of going to the Oxenfurt Bridge in the "Get Junior" quest.
Fixes an issue where, under certain circumstances, Yennefer would not appear in Oxenfurt during the "The Great Escape" quest.
Drowners will have a harder time killing Nidas during the "Black Pearl" quest.
Fixes an issue which led to an infinite loading screen during the "To Bait a Forktail..." quest under certain circumstances.
Fixes a rare issue where the basement was locked during the "King's Gambit" quest.
Fixes an issue where players were unable to free the merchant during the Person in Distress event in the Claywich area.
The trolls at the Circle of Elements will no longer attack Geralt if he opts for a peaceful resolution.
Fixes an issue where players were unable to talk to Roche during the "Brothers in Arms" quest.
Fixes an issue where Zoltan's card was unobtainable.

 

GENERAL:
Preparatory features paving the way for the introduction of New Game + in the future.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Tož to jsem si pořídil Zaklínače trojku a asi takhle: Poprvé od roku 2010/11 kdy jsem si pořídil momentální monitor k počítači se začínám zabývat myšlenkou, že ta kráva s rozlišením 1920x1200 je malá. Nikdy dřív mi to tak nepřišlo. Ne u WoT,  WT, MWO, BF, ne u žádnýho Falloutu ani u Skyrimu. Prostě nikdy.

A najednou Zaklínač a bum. Monitor mi přijde malej. Ta hra je fakt úžasná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaklínač (trojka) je úžasný nejen graficky, ale celkově... Je úžasné jak se jim povidlo propojit tvá rozhodnutí na další děj... Někomu pomůžeš (nebo ublížíš) a po několika hodinách hraní (když už jsi na to dávno zapomněl) ti to hra nějakým způsobem připomene... A další věc, která mě na tom baví je, že tvá rozhodnutí nejsou černobílá... Tvé rozhodnutí může sice někomu pomoct, ale na druhou stranu také jinému uškodit... A ta hra to zohledňuje...

 

A každé ze dvou DLC přidává do hry nejen příběh a předměty, ale i změnu v herní mechanice... A tak díky Srdci z kamene se dostaneš k používání slovotepectví a díky Vínu a krvi k pokročilejším skillům díky míchání mutací...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridajte si mna k fanusikom Zaklinaca 3 .... Uzasna grafika, neuveritelna hratelnost, paradny dejovy pribeh, stipka erotiky, rozhodovanie mi dava dost casto dobre zabrat ako sa rozhodnut ... Ako teraz Quest Hra macky s vlkom (ci ako je to v cestine, hram original) .... zabit Gaetana alebo nie ? Sakra sak sa ho dedincania pokusili zabit .. ale on potom vyzabijal v amoku aj nevinnych ??? Proste uzasne ?

 

Otazka idete po Yen? alebo Triss ? :-D:whistling:

 

Inak v Gwente som uz dost dobry .. malokedy nevyhram na prvy krat ... zatial sa mi najlepsie hra s kartami Severu... ale Monstery su tiez dobre ... ale jak su silne tak su zranitelne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že po Triss... Jednak je to zrzka a druhak je Yen občas tak arogantní <píp>, že mám občas chuť jí vzít mečem...

 

Jedinou výtku mám k lokalizaci... Celkově jí považuji za naprosto perfektní, ale nechápu proč přejmenovali postavu Dandelion (v polském originále Jaskier ) na Marigold... Kvůli tomu pak museli přejmenovat (aby se to nepletlo) Triss Merigold na Triss Ranuncul... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Jedinou výtku mám k lokalizaci... Celkově jí považuji za naprosto perfektní, ale nechápu proč přejmenovali postavu Dandelion (v polském originále Jaskier ) na Marigold... Kvůli tomu pak museli přejmenovat (aby se to nepletlo) Triss Merigold na Triss Ranuncul... 

 

 

Jo, tak to mě taky zajímalo, co se to děje. Proč sakra  postavy říkají nějaký jméno a dole běží titulky s jinym.

Jinak ta česká lokalizace je občas trochu domrvená. Ček poslouchá a slyší něco hodně jinýho než mu píšou. Nestává se to často, ale sem tam se najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak to mě taky zajímalo, co se to děje. Proč sakra  postavy říkají nějaký jméno a dole běží titulky s jinym.

Jinak ta česká lokalizace je občas trochu domrvená. Ček poslouchá a slyší něco hodně jinýho než mu píšou. Nestává se to často, ale sem tam se najde.

Mno koli tomuto sa snazim hrat hry v anglickom originale... je to tazsie si domyslat jemne odchylky v pouzitych anglickych slovach v hrach ako je Zaklinac ..ale snazim sa ...  ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem, viem ... ale je tam Dandelion a Triss je Merigold

V originále je Dandelion právě Jaskier... Ale alespoň v té angličtině nepřejmenovali někoho tak aby se to pletlo s originálním jménem...

 

Btv: Doporučuji alternativní vzhled pro Yen, Ciri a Triss... (Dá se to přepnout v Obsah ke stažení -> nastavení pokud někdo neví) Pokud to tam někdo nemá, tak si musí stáhnout balík Free DLC (opravdu je zadarmo ale např na GoGu se musí "koupit" (cena je nula)... Jak je to u Steamu nevím... Goty edice už je rovnou obsahuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...