Přejít na obsah

The Witcher 3 Wild hunt


Thebigrolf

Recommended Posts

U Originu se mi stalo následující, koupil jsem si hry, které vyžadují hru právě přes něj, ale vzhledem k dlouhým zkušenost právě se Steamem, jsem s tím neměl problém. Bohužel jen do té dobu než jsem šel jednou hrát a najednou zjistil, že se nemohu na Origin přihlásit, údajně špatné heslo. No, to přece není až takovej problém, říkám si, je to vázáno na email, nechám si poslat  nové heslo. Ok, heslo v pořádku přišlo a já se opět v pohodě přihlásil. Mezi tím jsem zjistil, že chyba nebyla u mě, ale prostě Origin měl nějaký výpadek, ale co už, heslo mám, přihlášen jsem. No a teď pointa, po přihlášení mi nešla spustit ani jedna hra, údajně je již CD klíč použit na jiném účtu! Napsal jsem na podporu, asi za tři dny mi přišla odpověď, ať jim oskenuji originál krabice s Cd klíči. Jasně, místo hraní si budu dopisovat s podporou a fotit CD klíče....  Tak mě to nakrklo, že legálně koupené hry jsem cracknul a od Originu si již nikdy nic nekoupil a ani nekoupím! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm za 700 to je prostě šedej jak blázen... když už i v Tescu za litra po slevě :-D sakra chce to zapojit rozum a peněženku :-) aneb nejsme tak bohatí... za 700 kč kupovat nejočekávanější hru roku to fakt ne... navíc v tom Tescu mám 1000% že když si to koupím, tak to také půjde vždy na 1000%... nemusím mít obavy... stejně jako na Gogu a na Steamu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle diskuze se rozvíjí díky tomu, jak češi přemýšlí úplně jinam, než je toto téma... Ta hra za to stojí... takže plaťte... budete se baviti jako králové... a to něco stojí (jenom toho litra za hru) a v tomto případě bych se bál i warezovat... mám svojí čest :-) (a nejen v tomto... stahovat nelegální sjajdy jsem moc líný... (akorát v případě Uplay bych dal i vyjímku... ptž ten systém je retardovanej/frantíckej... ale tohle vše je OT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl mezi Tescem a tim "šedym" je, že šedej nemá krabici, proto je levnější. Jinak je to uplně to samý, 100% půjde (ne tisíc, sto stačí) a já jsem si tím 100% jistý. Jen nejde navázat na Steam. Chtěl jsem chtěl dát do placu alternativu, každý ať si to koupí za kolik chce a kde chce.

 

//hra za to určitě stojí, ale k vydavateli hry (pokud tedy má někdo takovéto úchylnější pohnutky a chce tak vzdát hold vývojářům), tedy k tomu, kdo by peníze měl dostat nejvíce, pokud tedy nemam třeba milenku za kasou v tescu a chci jím koupí nepřímo přilepšit, se dostane stejně penež jak z krabicový verze, tak ze šedejho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super jerku... rozhodně nemáš pravdu... ono rozdíl mezi tím šedým a Tescem je 500kč... ptž tas hra je normálně za 1 200 (JRC 1 149 kč) takže kdo je tu legitimně a kdo tak trochu šedý trh je jasné... navíc Tesco ti dá něco do ruky, kdežto tyhle pizdy jen klíč... nějakej šedej a pochybnej... proč to má Tesco za litra je jen mezi Tescem a vydavatelem hry... ale rozhodně vyprodáno a byla to ta nejlepší koupě jaká kdy byla a to be reklamy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu pochybuju o tvý motivaci, proč mi to rozmlouváš, nebo možná sobě rozmlouváš. Já nikoho nenutim, ani se nesnažím o nějakou malou domu, nenašel jsem ani převrácenej kamion s vypadlejma krabicema. Mě je opravdu jedno, kde a kolik to stojí. Prostě mám možnost to koupit za 700, je to legitimní a ověřený zdroj, hra pofrčí na 100%, proč furt hledáš problém tam, kde není? OK, poukázals na to, že existují tyhle šedý prodeje, je to varovný prst, já jsem zase o něco chytřejší, ale tam je tvá mise u konce. Jestli je tvou motivací odradit potencionálního zdejšího návštěvníka od koupě hry za 700, budiž, máš na to právo, ale podle mýho je to divočina. Věřim, že pokud jsi fanoušek, tak chceš krabici, abys měl něco hmatatelnýho a něco, co ukážeš vnoučatům, odkud kam až sahá tvoje sbírka her, nevidim v tom problém, já ale beru hry jako spotřební zboží, dohraju,.... sejde  z očí, sejde z mysli, já zase sbírám deskový hry a mám je po celý chotbě na poličkách k chlubení. Ale když jsem teď koupil Velbloudí závody za 500 a kolega spoluhráč mi řekl, že se dají sehnat za 400, přece ho nenapadnu s tím, že to je určitě verze z domácí tiskárny. Opravdu neni třeba vyhledávat problém tam, kde zjevně nic není.

 

 

 

///edit pro ty, co nejsou socky :)

Pak tu mám nabídku collectors edition deluxe, proto toho, koho nebaví dávat za hru 700 a nebaví ho ani dávat 1000.

krabice obsahuje dyvko, cd soundrack, booklet witcher 3 bestiář, herní manuál, 30cm vysokou sošku geralta, jak bojuje s griffinem, nálepky s witcher tématikou, řetízek na krk s přívěškem witcher, herní mapa, artbook (obrázky, náčrty, witcher art), steelbook.

to vše v spěratelské dřevěné krabici.

cena je 6800.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro hru bych si chtěl dnes dojet , jen nevím jak mi to pofrčí . Co myslíte ?

 

 

procesor: Intel Core i5-4570 tray
GPU: Gigabyte GV-N660OC-2GD
RAM: HyperX blu 8GB (kit 2x 4GB) 1600MHz CL9 XMP
OS: Win7-ultimate 64bit

odsud : http://www.game-debate.com/hardware/index.php?gid=1222&graphics=GeForce GTX 660 Gigabyte OC Edition

jsem koukal, že s grafickou kartou by hra jela na HD rozlišení na nižší až střední detajly, ale GeForce experience by to mohla hru optimalizovat ještě lépe ne ?

 

Nemáte někdo podobnou sestavu a hrajete ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jelikož není demo tak si myslím, že dotazy na warez verzi nejsou nic nečestného. Pokud se hra nedá vyzkoušet legálně, pak je to chyba vývojáře. Nebudu platit takový prachy za něco o čem nic nevím. Ani jak to pojede, ani jestli mě to chytne. To jsem udělal u AC Unity. Nikdy více. V dnešní době kupovat hru naslepo není dobrej nápad, protože ten trend nedodělaných her a pak ještě milion DLC je totální humus. 

ale zaklínač3 není nic jako zajíc v pytli. Podle mě nemá cenu zkoušet, jestli tě to chytí. Spíš jestli ti to vezme comp. Jinak stačí na trubku se kouknout a je tam Agrael,kterej to tam dává a můžeš sám posoudit co a jak. Určitě to stačí na to rozhodnutí,ale to je jen můj názor,Můžeš mě oponovat, že takhle ne. Jen ten streamer mluví jak ,,h ovado,, to se nedá poslouchat na můj vkus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm za 700 to je prostě šedej jak blázen... když už i v Tescu za litra po slevě :-D sakra chce to zapojit rozum a peněženku :-) aneb nejsme tak bohatí... za 700 kč kupovat nejočekávanější hru roku to fakt ne... navíc v tom Tescu mám 1000% že když si to koupím, tak to také půjde vždy na 1000%... nemusím mít obavy... stejně jako na Gogu a na Steamu...

a proč ne,koupil jsem Watch dogs za 600,když všude stál 1500... a čeština tam byla a k tomu nějaká navíc mise...tyhle žvásty jsou opravdu super. Prostě kdo chce něco levnější,zariskuje, a buď to je ok nebo ne,ale je to každého věc. Rozhodně to není stejné, jak když někdo ,,krade,, tu hru. Alespoň pro mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale zaklínač3 není nic jako zajíc v pytli. Podle mě nemá cenu zkoušet, jestli tě to chytí. Spíš jestli ti to vezme comp. Jinak stačí na trubku se kouknout a je tam Agrael,kterej to tam dává a můžeš sám posoudit co a jak. Určitě to stačí na to rozhodnutí,ale to je jen můj názor,Můžeš mě oponovat, že takhle ne. Jen ten streamer mluví jak ,,h ovado,, to se nedá poslouchat na můj vkus.

Nejedno hezky RPG je nakonec blbost a navic zaklinac neni ani obvzlast hezky. Grafika je imho par let pozadu. A dovjku zaklinace jsem vubec nezkousl....vydrzel sem to hrat cca dve hodiny a slo to s disku. Na zaklade video recenze se max rozhodnu ze si to stahnu. Ale jestli koupim origo budu vedet tak po 1-2 dnech hrani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu pochybuju o tvý motivaci, proč mi to rozmlouváš, nebo možná sobě rozmlouváš. Já nikoho nenutim, ani se nesnažím o nějakou malou domu, nenašel jsem ani převrácenej kamion s vypadlejma krabicema. Mě je opravdu jedno, kde a kolik to stojí. Prostě mám možnost to koupit za 700, je to legitimní a ověřený zdroj, hra pofrčí na 100%, proč furt hledáš problém tam, kde není? OK, poukázals na to, že existují tyhle šedý prodeje, je to varovný prst, já jsem zase o něco chytřejší, ale tam je tvá mise u konce. Jestli je tvou motivací odradit potencionálního zdejšího návštěvníka od koupě hry za 700, budiž, máš na to právo, ale podle mýho je to divočina. Věřim, že pokud jsi fanoušek, tak chceš krabici, abys měl něco hmatatelnýho a něco, co ukážeš vnoučatům, odkud kam až sahá tvoje sbírka her, nevidim v tom problém, já ale beru hry jako spotřební zboží, dohraju,.... sejde  z očí, sejde z mysli, já zase sbírám deskový hry a mám je po celý chotbě na poličkách k chlubení. Ale když jsem teď koupil Velbloudí závody za 500 a kolega spoluhráč mi řekl, že se dají sehnat za 400, přece ho nenapadnu s tím, že to je určitě verze z domácí tiskárny. Opravdu neni třeba vyhledávat problém tam, kde zjevně nic není.

 

 

 

///edit pro ty, co nejsou socky :)

Pak tu mám nabídku collectors edition deluxe, proto toho, koho nebaví dávat za hru 700 a nebaví ho ani dávat 1000.

krabice obsahuje dyvko, cd soundrack, booklet witcher 3 bestiář, herní manuál, 30cm vysokou sošku geralta, jak bojuje s griffinem, nálepky s witcher tématikou, řetízek na krk s přívěškem witcher, herní mapa, artbook (obrázky, náčrty, witcher art), steelbook.

to vše v spěratelské dřevěné krabici.

cena je 6800.

hmmm ale 700 je u me castka kde bych zacinal premyslet ze se vyprdnu na crack a rovnou to koupim.. pls hod mi info do zpravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minimální hardwarová sestava:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3,3GHz či AMD Phenom II X4 940
  • Grafika: Nvidia GeForce GTX 660 či AMD Radeon HD 7870
  • RAM: 6 GB
  • OS: 64b Windows 7 nebo 64b Windows 8
  • DirectX 11
  • HDD: 40 GB

Tady máte 2 stránky které vám aspoň orientačně řeknou, jestli by na vašem železe hra jela nebo ne: pro procesor: http://cpuboss.com/, pro grafickou kartu: http://gpuboss.com/ - jsou to stránky na porovnání 2 věcí - která je v čem lepší a která horší, ale je to fakt orientačně

třeba vám to pomůže :-) asi to pojede i na slabší sestavě, ale bude to na minimální detaily a je možný že se to bude sekat, a nebo je tady možnost že to nepojede vůbec :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jde o to, jak je hra zpracovaná a optimalizovaná. mám 7 let starý počítač, nové je jen ssd a grafika a šlape mi solidně (nadprůměrně) jakákoliv současná hra - res 1900x1200.

 

///edit jj, jak píše tesin pode mnou, hlavní je grafika, nečekaně :)

///edit2 tím pádem platí tabulka níže:

mám mizernou grafiku - hra mi půjde mizerně

mám podprůměrnou grafiku - hra mi půjde ok, semtam se sekne při velký "dskotéce" světel

mám naprůměrnou grafiku - hra pojede solidně a vypnutý budou jen fíčury pro požítkáře

mám highend grafiku - hru spustím jen jako benchmark nahulim vše na max, zjistim, že to běží, vypnu a odinstaluju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejedno hezky RPG je nakonec blbost a navic zaklinac neni ani obvzlast hezky. Grafika je imho par let pozadu. A dovjku zaklinace jsem vubec nezkousl....vydrzel sem to hrat cca dve hodiny a slo to s disku. Na zaklade video recenze se max rozhodnu ze si to stahnu. Ale jestli koupim origo budu vedet tak po 1-2 dnech hrani

jasně tohle beru.

Ale o grafice, to je asi úhel pohledu. Já hru nehraji kvůli grafickému zpracování,ale kvůli samotné hře. Jasně když to vypadá graficky skvěle,asi je to pastva pro oči, to nepopírám,ale na co mi je hra, která je super graficky někde na vrcholu,když to není k hraní, pro mě to je opakující stále dokola úkoly, viz asasín. Hezky to vypadá,dobře se to hraje,ale já to třeba nikdy nedohrál, protože časem je to nuda,stále dokola stejné, ale zrovna u 1 nebo 2 zaklínače to tak není a u 3 to asi nebude už vůbec. (a falout 1 a 2 už vůbec nebudu zmiňovat,proč se k tomu vracím a o grafiku tam určitě nejde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máte 2 stránky které vám aspoň orientačně řeknou, jestli by na vašem železe hra jela nebo ne: pro procesor: http://cpuboss.com/, pro grafickou kartu: http://gpuboss.com/ - jsou to stránky na porovnání 2 věcí - která je v čem lepší a která horší, ale je to fakt orientačně

třeba vám to pomůže :-) asi to pojede i na slabší sestavě, ale bude to na minimální detaily a je možný že se to bude sekat, a nebo je tady možnost že to nepojede vůbec :-)

jsem trochu v tomhle zaostalejší, ale nějak tomu nerozumím...buď mi to tu v práci hází nesmysl a nebo to nechápu...co s tím mám přesně dělat,abych zjistil, jestli mě to bude šlapat?

 

edit. už to chápu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem trochu v tomhle zaostalejší, ale nějak tomu nerozumím...buď mi to tu v práci hází nesmysl a nebo to nechápu...co s tím mám přesně dělat,abych zjistil, jestli mě to bude šlapat?

 

edit. už to chápu....

no, do prvního rámečku napíšeš grafárnu co je v minimálních požadavcích, do druhýho napíšeš svojí :-D pak už to chce jenom trochu angličtiny, ale dole ti to vyhodí samo která je vítěz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč ne,koupil jsem Watch dogs za 600,když všude stál 1500... a čeština tam byla a k tomu nějaká navíc mise...tyhle žvásty jsou opravdu super. Prostě kdo chce něco levnější,zariskuje, a buď to je ok nebo ne,ale je to každého věc. Rozhodně to není stejné, jak když někdo ,,krade,, tu hru. Alespoň pro mě.

ale je to průser, ptž ty sebereš klíč někomu z dané lokality, kdo to mohl mít za méně (a do těchto lokalit jsou prostě klíče (kopie her) na počet, ptž si nevydělá na hru v plné palbě, to seš pak borec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem narazil na tuhle stránku , tak až bududoma tak zkusím v práci mi to nefrčí :

 

http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Otázka je, k čemu to je - mně to tvrdí, že nesplňuji minimální požadavky a přitom jsem to na tom počítači hrál, celej tutoriál, první bitku a ještě chvíli jizdy na koni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dostal do Velenu a na ultra nastavení mi systém po pár minutách hraní hlásí nedostatek paměti (ale hra jede dál, klidně i hodinu). Z 8 GB mám volných 1,5 GB, ale to se už sedmám nelíbí. Samozřejmě kvůli SSD nepoužívám stránkovací soubor, což asi způsobuje tento problém. Superfetch mám vypnutý a další pár ramek nenamontuji, protože mám široký chladič, jak toto pořešit ? 

Z ultra detailů se mi slevovat nechce, protože hra jede plynule (i5-2500K + GTX970)  :-)

W3_RAM.jpg?ver=0

V Bělosadu jsem ten problém neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ona řada efektů, hlavně v sekci post-processing, dělá hru IMO spíš ošklivější než hezčí, takže jsem je v klidu vypnul. herní anti-aliasing stojí za prd, takže jsem ho taky vypnul a vynutil jinej přes ovladače, dohromady +20fps. hra běží OK, pod 50fps spadne fakt jen vyjímečně když už se něco pořádnýho děje, pak teda videa který běží na 30fps ale to nepočítám

 

systémový požadavky jsou přestřelený, ale to je dobře, lepší než u jinejch her kde člověk ani s "optimálním" kompem nevytáhne 60fps na medium nastavení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...