Přejít na obsah

The Witcher 3 Wild hunt


Thebigrolf

Recommended Posts

Já mám AMD Phenim X4 970 , 8 gb RAM, a ted sem si teda poridil nedavno Nvidia GTX 750, a beha mi to na 1920*1080, detaily stredni az vysoke, a kdyz mám listíčko a podobný pitomosti na medium, tak hraju uplne v pohode, to jsem ani sam necekal, a vypada to uchvatne. Coz bych rekl ze mam 4 roky starou sestavu kupovanou jako nadprumer lehky, tak bezva vykon,.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už  se to tahá. Ja nedojel ani jednoho zaklínače a to mám RPG žánr asi nejradši ze všech. Takže rozhodně nepoběžím do obchodu si koupit trojku. Navíc sem teď rozjel GTA V...Takže to chci fakt jen vyzkoušet...

gta5 máš koupený, nebo kraklý? shánim někde instalačky, co stáhnu rychle. je fakt, že je dost obtížný se přes gta5 dostat k nějaký hře, co člověka chytne....alespoň v mym případě určitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám AMD Phenim X4 970 , 8 gb RAM, a ted sem si teda poridil nedavno Nvidia GTX 750, a beha mi to na 1920*1080, detaily stredni az vysoke, a kdyz mám listíčko a podobný pitomosti na medium, tak hraju uplne v pohode, to jsem ani sam necekal, a vypada to uchvatne. Coz bych rekl ze mam 4 roky starou sestavu kupovanou jako nadprumer lehky, tak bezva vykon,.

To je dobrá zpráva :-) . Znamená to, že teoreticky na GTX 660 bych to měl rozběhnout taky. Oni občas ty minimální požadavky neznamenají, že to na tom opravdu poběží :-D . A s tím crackem- nechci nikomu sahat do svědomí, ale když někdo dokáže nacpat tisíce do her typu WoT, která jsou dělané jen pro co nejrychlejší zisk a pak se rozmýšlí, jestli dát 1tisíc za propracovanou hru na desítky hodin zábavy, tak to mi hlava moc nebere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Tescu snad ještě stojí za 1 000 kč což je libovka na novinku takového kalibru.. (witcher 3)

hm, to je dobrá cena, mrknu po tom, ale otázka je co je v tom balení :) když už kupuju krabicovku tak chci aby to bylo pěkný, u Zaklínače 2 měli fakt parádní edici (i tu klasickou) kde bylo hafo věcí vevnitř, to bylo fajn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

60 éček na Steamu je úlet. Kdo netouží po krabičce, tak  909,- Kč je třeba tady velmi slušná cena http://www.digihry.cz/The-Witcher-3-Wild-Hunt.html

 

tyhle obchody nepoužívat. ani se nemusím koukat na G2A.com a vím že to tam bude levnější - protože to shromažďuje ceny z různejch shopů a tobě se vždycky ukáže ta nejlepší. člověk si musí jen dát bacha aby koupil správnou verzi (RU, GLOBAL, atd.) ale je to tam dobře vidět. shopy jako digihry.cz vydělávaj právě na tom že kupujou kódy z levnějších shopů a pak to prodávaj dráž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám takový dětinský zvyk, neodpovídám na věci které nečtu, možná tě to překvapí, ba snad i šokuje, ale je tomu tak. Takže nechápu ,  čím se liší Kinguin od G2A.

 

tak můj post byl hned nad tebou, takže asi bylo dost obtížný si ho nevšimnout, pokud teda nemáš prohlížeč v 10 let starým mobilu s rozlišením 100x200. čím se liší jsem psal právě v tom zmiňovaným postu, ale jak říkám, je mi to fuk, dělejte si co chcete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ale Kinguin prece neni normalni obchod jako digihry, key4you apod....navic pokud zapocitas dan, ma to G2A jestli dobre koukam, drazsi. A dekuju , ze tak srsis sarkasmem, ze si mi to krasne vysvetlil. Napriklad o G2A slysim prvne ted od tebe, takze o pripadnem rozdilu mezi nim a G2A vazne netusim vic, nez ted na pprvni pohled vidim. Ale jak rikas, je ti to fuk, budeme si delat kazdy co chceme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase zpátky k tématu, jo?

 

Rozjel jsem to zkusmo na i5 3470 s HD 7750 1 GB - prošel jsem tutoriál a vypadalo to a hýbalo se to pěkně, což mě dost překvapilo a zkoušel jsem to na verzi hry 1.1, verze 1.4, co je venku teď, by měla být ještě přívětivější - tolik k minimální konfiguraci.

 

Pro ty co chtějí hru vyzkoušet - už jsem to psal jednou, hledejte GOG verzi, nemá ochranu a sama se opatchuje. Argumentům o nákupu rozumím, druhý díl jsem koupil, až když ho zlevnili. Jako vlastník 1+2 jsem měl na GOG na třetí díl slevu, ale nevyužil jsem ji, koupil jsem grafiku s kuponem na hru.

U krabicovek nevím, moje verze byla v angličtině s možností zapnout titulky v jiném jazyku, balíček s dabingem jiného jazyka se stahuje zvlášť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jelikož není demo tak si myslím, že dotazy na warez verzi nejsou nic nečestného. Pokud se hra nedá vyzkoušet legálně, pak je to chyba vývojáře. Nebudu platit takový prachy za něco o čem nic nevím. Ani jak to pojede, ani jestli mě to chytne. To jsem udělal u AC Unity. Nikdy více. V dnešní době kupovat hru naslepo není dobrej nápad, protože ten trend nedodělaných her a pak ještě milion DLC je totální humus. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám možnost sehnat hru za 700kč cca. Jde o digi verzi bez krabice. Stačí jen stáhnout hru, vložit do ní klíč a hrát. Mezinárodní jazyková GOG verze. Nejde navázat na Steam.

 

///edit btw ještě jsme tu zmínili GTA5, to je za 1000. Také digi, mezinárodní jazyková verze. Stačí stáhnout, zadat kód, registrovat se na Rockstar Social Clubu a hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten šedej trh spočívá v tom, že máte různé regiony s platební silou... tj. třeba do Ruska jdou hry levněji něž do EU (kupodivu..) , ale jsou to hry omezené počtem na region... tyhle hefty jsou v tom, že silný EU rádoby podnikatel zkoupí klíče v RU zoně třeba (kde je mají na počet, tj... pokud je vykoupí všechny, tak si žádný Rus danou hru nezahraje) mno a začne je prodávat dráž u nás... a levněji než tradičně jinde... problém je ten, že ty hry mají region locky a dávají se za to bany samozřejmě...

 

Steam má 60 éček za Zaklínače jenom čistě z monopolu... je si jistý, že ho prodá i za tuhle cenu

 

Ten litr v Tescu ještě dnes platí... akorát už to bylo vyprodané... = asi nejlepší byznys, sleva ze 1 200... ale nevím kam to kope...

 

Na Gogu bych se nebál amatérismu... ptž jeho spoluzakladatelem je právě Cd projekt red... jde o plně funkčkní systém a rychle reagující (čeština do Divinity: original sin uvedena oficiálně snad do dvou dnů... mazec... v nabídce prostě a i ve hře... a tam stojí 40 éček... takže tak :-) skoro bych si i doufal tvrdit, že ta kupovaná fyzická kopie bude kopat na GoG...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajímavý s těma regionálnímá klíčema. To jsem nevěděl. Zrovna včera jsem přemítal, k čemu je tam garance na vrácení peněz v případě, že verze nefunguje (za cca 50 centů) a tohle může být jedním z důvodů. Na druhou stranu já kupuju digitální vezre od dob, kdy funguje internetový obchod a nikdy jsem neměl problém s kvalitou, region. jazykovou verzí, nebo tím, že mi hra nešpala jak měla, ale obecně mám daleko větší štěstí, než lidé v mém okolí, takže nekupovat to já, raději bych byl také opatrný. Kdo by případně chtěl Zaklínače za 700 s garancí, že mu půjde, můžu to koupit a přeposlat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...