Přejít na obsah

WOWs: Wyoming - IV. Tier - USA Battleship


waisik

Recommended Posts

  • 3 months later...

Poslušně hlásím, že Wyoming mě baví. Rozhodně z něj mám lepší pocit než z Myogi, ono taky 3x2 kanony nebo 6x2 kanony jsou pro nás kropiče dost podstatnej důvod :-D

 

Jediná smutná záležitost je absence AA v základu, ale to se trošku vylepší upgradem, pro mě jako ne-BB maniaka je to rozhodně lepší cesta k CV (které mě v CBT bavily), než japonskej strom :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Myogi jsem měl těžkou depresi, páč sem málokdy něco nad 12 km trefil. Většinou jsem protivníka pěkně zarámoval a pokropil ho spoustou slané vody :-D  Už mám naštěstí Kongo, to má aspoň 8 děl.

A jelikož jsem taky kropič, tak ještě raději mám Wyoming páč má 12 děl, takže se plně ztotožňuji s názorem předchůdce i ta absence AA v základu je docela problematická. :yes:

Taky se mi zdá, že americké BB se trefují více než japonské.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím trefováním - to nevím, podle mě je to prostě o tom počtu granátů, ono když k cíli letí těch střel dvanáct místo šesti, tak i totálnímu vohráblu jako jsem já tam něco padne :-) Plus já využívám větší počet věží na "testovací" střelu - můžu si jednou nebo dvěma salvama zastřelit dobrý předsazení a pak mi stejně zbývá 2/3 palebný síly salvy. Zatímco když s Myogi vystřelím ze dvou věží, tak už to tam pošlu maximálně jednou :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Wyomingem se mi pocitove hralo lip, ale ten psychologickej efekt, kdyz muzes strilet a souper ne taky neni s Myogi k zahozeni. Kongo je krasna lodka. :-)

 

Psychologickej efekt je krásnej, fakticky to ovšem u mě funguje tak, že s Myogi trefím na těch 14,2+ kilometru (aby to bylo víc než Wyoming) celkem kulový no a šest laufů navíc je prostě šest laufů navíc... Já se v CBT prodlabal na BBčkách (tehdá byly jen japonský) až někam k Fuso a musím říct upřímně, že ani jedna z těch lodí mě vyloženě nebavila - neříkám, že jspou obecně špatný, ale mě to prostě nechytlo... Tady South Carolina mi přišla o dost použitelnější, nežli Kawachi no a Wyoming si zatím vyloženě užívám... jak pro mě původně měla být BBčka jen cestou k CV, tak si asi postupem času vyjedu i TV US BB :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psychologickej efekt je krásnej, fakticky to ovšem u mě funguje tak, že s Myogi trefím na těch 14,2+ kilometru (aby to bylo víc než Wyoming) celkem kulový no a šest laufů navíc je prostě šest laufů navíc... Já se v CBT prodlabal na BBčkách (tehdá byly jen japonský) až někam k Fuso a musím říct upřímně, že ani jedna z těch lodí mě vyloženě nebavila - neříkám, že jspou obecně špatný, ale mě to prostě nechytlo... Tady South Carolina mi přišla o dost použitelnější, nežli Kawachi no a Wyoming si zatím vyloženě užívám... jak pro mě původně měla být BBčka jen cestou k CV, tak si asi postupem času vyjedu i TV US BB :-)

Uznavam, ze vic hlavni, je vic hlavni. S Wyomingem se hralo lepe nez s Myogi. Ale krasa Konga me asi donuti si ho nechat uz jenom z toho duvodu, aby se clovek mohl kochat v pristavu. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase uznávám, že kdo má Japonce v ruce, dokáže slušně zatopit - já si tuhle s Carolinou vyjel na Kongo. Jasně, o dva tiery výš, ale byli jsme blízko a borec zrovna vystřelil ze dvou věží, tak si říkám paráda, 3x2 granáty bych mohl přežít... jel jsem tam asi se 75% HPček... první salvou si mě oťuknul a pak to šlo ťuk ťuk, další dvě zřejmě přímo na citadelu a hotovo :-D

 

Ale pro mě je po Myogi hraní s Wyomingem prostě balzám na duši, fakt se u toho zase bavím, místo trápení :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Jj, Wyoming je na tohle super, člověk si může dovolit klidně dvě až tři rány na "zástřel" a pak tam poslat zbytek naráz... Mně se s Wyomingem hrálo docela fajn, nicméně od doby, kdy jsem vyzkoumal Langley, jsem už na nic jinýho ani nesáhl... Mně prostě BB taky přijdou nejméně zábavný ze všech typů lodí, co se ve hře vyskytujou. Krom CV mě asi nejvíc baví cruisery - představují takový rozumný kompromis mezi rychlostí a palebnou silou. DD jsou někdy až moc adrenalinová jízda a BB jsou hrozný necky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Teda... Wyoming je snad první BB, se kterou mě hra opravdu celkem baví... a mám pocit, že jsem pro tým i docela užitečnej...

 

Takhle jsem včera například "vydřel" v závěru bitky týmu aspoň remízu (a být ještě tak tři minutky, šla i výhra, bohužel enemáci se mi schovali za ostrov a už jsem je nestihl objet a dorazit..

 

shot151002.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je bohužel obecný znak většiny lowtier BBček... Myslím ten krátký dostřel... Myogi teda má trošku delší, abychom byli spravedliví, na druhou stranu se s ní beztak dá trefovat rozumně až tak kolem 12 km a míň, takže ten benefit trochu ztrácí... Ale jo, Wyoming není bůhvíjak super loď, ale rozhodně mě baví víc, než její japonský konkurent na Tier IV, tedy Myogi... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...