Přejít na obsah

Mapa CZ/SK hráčů


Sam

Recommended Posts

Dobrý den Všem hráčům WoT v naší CZ/SK komunitě

 

V rámci tohoto fora je zde jedna zajímavá záložka. Jmenuje se MAPA UŽIVATELŮ. Je to rozhodně dobrý nástroj v rámci evidence CZ/SK hráčů.

 

Pokud máte zájem, aby byl Váš profil lokalizovatelný v rámci České Republiky a Slovenska ( a klidně zbytku Evropy ), není vůbec žádný problém dát o sobě vědět. Pouze stačí na Globální mapě zvolit možnost Přidat umístění.

Pokud máte v plánu aktualizovat, zvolte si z výběru Aktualizovat polohu.

V rámci těchto informací by se daly i pořádat srazy hráčů. Pokud se tedy nestydíte za místo, kde bydlíte, dejte o sobě vědět.

 

Díky za Váš čas a hodně štěstí na bojišti

Upraveno uživatelem SamuelG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tam už delší dobu, ale měl bych dotaz de ta lokalita na mapě nějak změnit?

Mělo by to jít. Ale ne přes Mapu uživatelů, ale dáš svůj profil a v záložce Upravit profil je také kolonka lokation. Ale nevím, jestli se to pak projeví i v té mapě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návod :

 

Pokud máte již zadanou polohu, uvidíte na globální mapě nahoře tři tlačítka :

Zobrazit přátele, odebrat umístění , aktualizovat polohu - aktualizací polohy změníte současné zobrazení

 

Pokud to děláte poprvé, máte tam pouze dvě tlačítka :

Zobrazit přátele , přidat umístění - zvolíte to druhé a napíšete jméno města a potvrdíte.

 

PS : Aktualizován i první příspěvek ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

189m.jpg

Ahoj Samueli :Smile_Default:

... tady jde ale o to, ze lidi tam vubec nemaji zadne volby (jako ma Kvetule na screenu).

... zkouseno v nekolika prohlizecich.

Vsimnul jsem si, ze Ty jsi ve "skupine" Global Moderator a Kvetule Redakce ,...my co nemame volby jsme Members.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GREPA : To sice ano, ale já jsem to tam dával hned na začátku, když jsem zakládal účet. A to jsem byl totál Lama. A už vůbec ne profesionál. A myslím, že moderátor funkce by na to neměl mít vliv. ještě jdu něco prověřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GREPA : To sice ano, ale já jsem to tam dával hned na začátku, když jsem zakládal účet. A to jsem byl totál Lama. A už vůbec ne profesionál. A myslím, že moderátor funkce by na to neměl mít vliv. ještě jdu něco prověřit.

"Pokud to děláte poprvé, máte tam pouze dvě tlačítka :"

:Smile_Default: ..to ano ... to bylo v poradku a to tam mel jiste pri prvnim zadavani kazdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Pokud to děláte poprvé, máte tam pouze dvě tlačítka :"

:Smile_Default: ..to ano ... to bylo v poradku a to tam mel jiste pri prvnim zadavani kazdy.

No a právě pokud už tu polohu máš, tak bys tam měl mít zachované tlačítko k hledání přátel a měl bys tam mít možnost odebrat polohu a nebo aktualizovat. Mimochodem další dva lidi mimo funkce na klanu to tam mají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) pakliže tam nemáte tlačítko Najít Přátele, je možné že nemáte nikoho z Fora vedeného jako Přátele.

 

2) Chybějící tlačítka k aktualizaci polohy jsou mi záhadou, podstoupím toto dále adminům.

 

PS : TomasOneil : Ty bydlíš na Manhattanu ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...