Přejít na obsah

WOWs - Vylepšete si hru


MadDogCz

Recommended Posts

Na to jsem někde narazil, pokud se nepletu, myslím, že to bylo někde v tom threadu, kde se debatí o aimbotovi (jak mi sem postoval aaaron ve vláknu První dojem), ale ruku do ohně bych za to nedal a blíž ti asi taky nepomůžu :( Ale tuším, že jsem to někde zahlíd, právě "bezaltové" info o lodích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hledám něco jiného, existuje mod, , který ukazuje HP a info o lodi, aniž bych pořád musel mačkat alt, ten bych potřeboval najít

http://download1351.mediafire.com/r2i0ca6kvslg/5cjs9vetpy6j87v/All-information-without-Alt-0.3.0-.rar

 

Zkopírovat do složky se hrou, funguje, otestováno (asi bylo třeba jednou zmáčknout Alt)

 

Edit: tak HP tam vidět nejsou, na to je třeba Alt podržet, ale ta vzdálenost a čas dopadu tam je vidět bez držení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://download1351.mediafire.com/r2i0ca6kvslg/5cjs9vetpy6j87v/All-information-without-Alt-0.3.0-.rar

 

Zkopírovat do složky se hrou, funguje, otestováno (asi bylo třeba jednou zmáčknout Alt)

 

Edit: tak HP tam vidět nejsou, na to je třeba Alt podržet, ale ta vzdálenost a čas dopadu tam je vidět bez držení

 

Teď jsem to zkusil, a po prvním stisknutí ALT se zobrazí přesně to co se zobrazovalo předtím, včetně podrobnějších popisek nad loděmi.......a zůstane to tam.....už aby byla možnost si přizpůsobit popisky jako ve wot :), páč tohle je jak 12vs12 vánočních stromků :D. Dal jsem to zas pryč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, nevíte někdo, jak se jmenuje ten mod, co doporučoval biggpete, na jinej zaměřovač? Nemyslím aimbota, ale náhradu tý krátký vodorovný čárky... I mně to posílal, jenže v chatu tady na webu a já si to blbec zkopíroval jen v práci :wallbash:

 

Když si nikdo nevzpomene, tak se prd stane, ale kdyby jo, budu rád ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...