Přejít na obsah

WOWs: Kawachi - III tier - IJN Battleship


waisik

Recommended Posts

kawachi.jpg

 

Bojeschopnost - 35 800 (38 700) HP

Pancíř - 6 - 305 mm
Výkon - 27 300 hp
Rychlost - 22 uzlů
Poloměr otáčení - 700 metrů
Otočení kormidla - 17,5 (14) s

 

Výzbroj

Hlavní

6x2 305mm/45 41st Year Type - Dostřel - 8,9 (9,8) km
                                                   Rychlost střelby - 1,8 (2) ran/min
                                                   Čas otočení o 180st - 45 (40)s
                                                   Max. DMG HE - 3780 (3790)
                                                   Max. DMG AP - 8580 (8790)

 

Sekundární

Kawachi 1912

4x1 80mm/40 41st Year Type - dostřel - 3 km

8x1 120mm/40 41st Year Type - dostřel - 3 km

10x1 152mm/45 41st Year Type - dostřel 3 km

 

Kawachi 1919

8x1 120mm/40 41st Year Type - dostřel - 3 km

10x1 152mm/45 41st Year Type - dostřel 3 km

 

Protiletadlová

Kawachi 1919

4x1 80mm/40 3rd Year Type - dostřel - 2,3 km

 

Maskování
Dosah nalezení lodí - 9,5 km
Dosah nalezení letadlem - 8,3 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Vynikající loď. Po 8 bitvách žádná výhra. Křivé děla, které ani na kilák nic netrefí a divné poškození k tomu. Každá loď snad i džunka s kulometem mě rozebere. Půl minuty nabíjení je paráda. Obratnost nulová. Z 67% W/R jsem díky této lodi padl na 40%. Vyexpím Myogi a tuto dám do šrotu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vynikající loď. Po 8 bitvách žádná výhra. Křivé děla, které ani na kilák nic netrefí a divné poškození k tomu. Každá loď snad i džunka s kulometem mě rozebere. Půl minuty nabíjení je paráda. Obratnost nulová. Z 67% W/R jsem díky této lodi padl na 40%. Vyexpím Myogi a tuto dám do šrotu. 

 

Já to bral prostě jako "entry level" a nutné zlo, ale uznávám, že ten dostřel je na tak pomalou loď s půlminutovým reloadem dost tristní - třeba pokud člověk někde potkal St. Louis, tak si pomalu nemohl dovolit netrefit, protože než znovu nabil, tak to do mě St. Louis nasypala takovým nehorázným způsobem, že jsem jen počítal díry v neckách :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Dovolím si dotaz,změnilo se něco u téhle lodi s otevřením bety ? Musím říct že se mi ten ,,mastodont" docela líbí ale vaše hodnocení mě od ní drží dál.Zatím tedy pokračuju v lajně křížníků.

Ne pořád stejný, trpápím se sní, kdyby aspon trefovala, ale dneska sem obstřelil lod která byla blíž než 2 kilometry :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si dotaz,změnilo se něco u téhle lodi s otevřením bety ? Musím říct že se mi ten ,,mastodont" docela líbí ale vaše hodnocení mě od ní drží dál.Zatím tedy pokračuju v lajně křížníků.

obě BB třetího tieru patří mezi nejhorší lodě ve hře :-D

 

Problémů s ní je několik...

-strašně pomalá

-malej dostřel

-velkej rozptyl střel

-na tomhle tieru absolutně všichni spamují HE a díky krátkýmu dostřelu prostě musíš nablízko a hoříš, hoříš a hoříš... Já s ní hrál jen pár bitev, ale prostě jsem do ní musel narvat modul na -šanci na oheň, prémiovej spotřebák a vlajku na -šanci na oheň

 

Zahrát se s ní dá, prostě se musíš snažit citadelovat cruisery, ale rozhodně to není zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej na Myogi, plně vylepšená má pěknej dostřel a střely taky lítaly kam měly, ta mě bavila. A navíc vypadá jako BB, poslední upgrade trupu jí dá nástavbu na jakou jsme zvyklý u klasickejch BB a i slušnou protiletadlovou obranu. A další tiery jsou už jen lepší a lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tu ,,Kawárnu" odklepl výzkum a hned i koupil.Ono by jinak asi nešlo zkoumat další bitevky,že ? A vzal jsem to do PVE abych zjisti co to obnáší.Zas všichni stáli jak trubky a tak jsem jel (nebo že bych byl trubka já a je lepší čekat co se bude dít ? ) něco hledat.spotnul jsem si křížníka a první salvou ho trefil a dal kritičák, další salva ho rozebrala na molekuly.Tak jsem si říkal ,,Hele ono to není zas tak špatný.ale bylo to spíš ,,první vyhrání z kapsy vyhání " už jsem pak nepotopil nic.Je šílený jak to póóóómalu jede a dloóóóuho nabíjí :-) Měl jsem i další zásahy ale než jsme přebil tak někdo enemáče sesmahl. Nevím jestli to nenechám jen na PVE.

Fakt to (minimálně zatím v holině ) není nic moc ale vzhledově se mi ta loď strašně líbí.Mám pro lodičky a letadla z dob + - I světové slabost.

 

Edit : Tak kdyby se v PVP dařilo aspoń jako v PVE  tak bych se nezlobil.Pět her a vždy minimálně jedna loďka a kotel poškození.Poslední dvě bitvy po dvou lodích.Zjistil jsem že mám-li vůbec nějakou přednost či schopnost pro tuhle hru tak je to zasahování na maximální dostřel u té které lodi.Věšinou se povede posadit hned první salva.Ale je fakt že přesnost konkrétně u téhle lodi je tragická,někdy letí granáty z jedné věže na opačné strany.Jeden si to sype doleva a druhý doprava a cíl uprostřed je v bezpečí.A je to dost nevyrovnané,na max. vzdálenost trefím plnou salvou a letadlovku jsem na 3,5 kilometru misoval o desítky metrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v PVE dostáváš cca 1/3 expů co v PVP, já bych se toho nebál a vzal ji do PVP, však je to jen hra a rozhodně nebudeš první ani poslední když se ti nebude dařit. Moje vzpomínka na Kawachi v OBT je, že jsem pořád hořel, protože jsem musel plout blízko k soupeřům abych na ně mohl, ale pokud na tebe může jen jeden, max. 2, tak je to vpohodě a něco ustojí. Ale i tak s ní mám 31k průměrnej dmg na hru, takže to evidentně až taková hrůza nebyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jí vzal na dvě bitvy do PVP.Moc velkou hitpárádu jsem nenadělal.Jednak nás vždy nehorázně převálcovali,první bitva trvala doslova pár minut než capli základnu,a druhak než já se doplížím na dostřel tak už mě enemy ohlodává jak pes kost.O zábavě tahle loďka asi fakt nebude.Proti V lodím jsem se nechytal ani za hlavu.Asi by to chtělo MM trošku rozumější aby nebyl takový rozdíl (výkonostní ) v lodích.Nemyslím že by kolem šesté večer bylo málo hráčů.

V každém případě, má vůbec cenu investovat u téhle lodi do modulů a nebo jí rovnou přeskoči (a prodat ) ?

Využiju-li volné expy tak můžu koupit Myogi. ? Co na to zkušenější ?

 

U té se mi jako naprostému laikovi zdá divně že má dvě věže vzadu.Logičtější by mi přišly v předu ve směru plavby a asi častějšímu výskytu cílů. . . . .

 

 

No a nebo taky hodit na drahé bitevky bobek a syslit si penízky na křížníkách :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Využiju-li volné expy tak můžu koupit Myogi. ? Co na to zkušenější ?

 

U té se mi jako naprostému laikovi zdá divně že má dvě věže vzadu.Logičtější by mi přišly v předu ve směru plavby a asi častějšímu výskytu cílů. . . . .

 

Myogi ve full je velmi zábavná lodička... Bohužel základ a 1 vylepšení je jen pomalu odeznívající frustrace z Kawachi...

 

Koncept dvou věží vzadu přinesla v roce 1906 HMS  Dreadnought a byl to na svou dobu natolik revoluční koncept, že se  Dreadnought začala označovat bitevní loď jako taková.... Síla bitevní lodi totiž tkvěla nikoliv ve střelbě po směru plavby (jako např tank), ale v boční salvě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myogi je už plnohodnotná BB. Free expy bych si ale schoval na vylepšení pro Myogi, nemá cenu je utrácet na zakoupení Myogi.

 

edit: ty věže vzadu u Myogi jsou super pokud "utíkáš" a střílíš, jen se trochu otočíš na stranu vždy aby jsi vystřelil i přední věží a zase zpět aby ti nemohli na bok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za reakce,tak tedy nechám ,,Kavárnu" v holině a přetrpím nějak tem nutný počet expů pro Myogi.

 

Jinak aaron nezklamal,hned má po ruce potřebné znalosti :-):thumbsup: . O té palbě bokem jsem věděl, respektive vídal jsem to třeba v dokumentech,ale to by mohla stejně i kdyby měla dvě ze tří věží vepředu.Plus výhoda zaměření cíle šikmo vpředu. Zase na druhou stranu se pak při utíkání hodí víc vzadu jak píše DtX  :laugh:.

To se mi právě líbí na typu lodě jako je Kawachi,věž kam se podíváš :-)

 

Ještě jsem si říkal že třeba podpořit vývojáře a koupit prémiovou jap. BB (skleroza na jména ) ,chtěj za ní tři kilča což v dnešní době je prd peníz. . . .Budu muset mrknout až to doklofu jestli tu o ní není nějaké info ve smyslu zkušeností z pohledu hráče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Vona by to jako nebyla špatná kocábka, jel jsem ji v betě a jedu přes ni teď zas, jedinej provar je její dostřel v kombinaci s tím, že jsem permanentně na spodku potravního řetězce. A většina lodí co potkávám má větší dostřel... a s touhle lodí to stylem "hit and run" moc nejde, je to spíš "hit and crawl" :-D Nebejt tak blbýho MM (nebo jsem měl včera jen peška), nebyla by zlá, ale dostřel deset kiláků s dobrým větrem za zády je při tom, kdy člověk běžne potkává pětky a leckdy i šestky, celkem vražda :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si jí nakonec nechal, je teda fakt že jí zabíjí kombinace MM a malého dostřelu ale hrálo se mi s ní ke konci líp než pak následně s Myogi. Mě se s ní osvědčila taktika kdy jsem si držel enemy na jedné straně a pokud možno neměnil razantně směr plavby. Myslím tím z jedné strany mapy na druhou. Tím není potřeba přetáčet věže a lze využít pořád 8 hlavní. Takhle jsem pár posledních bitev dokázal udělit slušné poškození a potopit aspoň jednu loď za bitvu. Výsledek o kterém se mi s Myogi mohlo jen zdát. A to jsem s Kawárnou hrával tak po 23 hodině kdy už je asi vzorek hráčů jiný než přes den a s tím spojené divočejší MM.

V přístavu zůstane a třeba se jednou MM vzpamatuje a rád si s ní zas zahraju. A v PVE je to úplně pohodová loď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...