Přejít na obsah

WOWs - Bitevní úspěchy


kvetule

Recommended Posts

Vetsnia zdejsich prispevku je za DD ,nejsou trosku OP ? :-D

Nejsou OP, obzvlášť Farragut - topová torpéda mají dosah 4,5km, takže ho s tím množstvím děl a rychlého reloadu hraju jako spotera, likvidátora DDček, prudiče CA a lovce CV :-) Ty děla si moc neodpočinou a torpéda spíš beru jako bonus na blízko :-D

 

Viz dnešní Hodnocená bitva (3,5 násobek bez PÚ - 3x + vlajka 50%), base xp 1887.

Řekl bych, že v "Hodnocených bitvách" je to dost xp, protože je málo cílů, málo HP a kratší hra...

Při hře na násobek za výhru je lepší public - pokud jde někomu o expy / tedy alespoň za mě...

 

NAqr.jpg

 

 

BsiCY.jpg

 

A pár dalších, ale jak říkám, hraju s ním spíš jako s menším křižníkem, i když se občas může zadařit a jdou sežrat i dva Tirpitzové za sebou :-)

 

ITpJ.jpg

 

9nAIC.jpg

 

***

 

Xo0mH.jpg

 

87u2e.jpg

 

***

 

ca4S.jpg

 

h2kzc.jpg

 

 

Farragut není špatný, ale už jsem hrál s lepšíma strojema, je dost specifický - solidní děla, silná topová torpéda s extrémě krátkým dosahem... Takže nějaké náhodné vypouštění torpéd se moc nekoná (již zmiňovaný krátký dostřel + reload okolo 80s)...

Nakonec si na něj pomalu zvykám, ale je to něco úplně jiného a někoho to může i odradit... Mě to neodradilo a začíná mě bavit :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to, že jsem CV hrál naposled ještě v CBT někdy na jaře, myslím celkem slušný :-D S Langley asi budem zase kámoši :-D

 

Co se těch 24 letadel týče, co jsem sestřelil, tak jsem měl chuť poslat druhýmu CV děkovačku :-D Když už za nic jinýho, tak za to, že ve chvíli kdy měl už 1000 HP a naše dvě BB asi 8 km daleko (tj. byl v podstatě mrtvej) odpálil ještě letku TBček, takže já jsem po jeho smrti prodloužil stihačům pobyt na nebi a dolítl jsem si pro dalších šest fragů... Jo a torpéda šla všechna na ruční odhoz, z těch devíti hitů mám celkem radost, když uvážím, že jsem ruční torpédování taky dělal naposled asi půlrok zpátky... :-D

 

shot150919.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se včera vrátil na T1 Erie, abych si s ní dodělal kulatý počet 50 bitev; no a lodička asi vycítila, že na ni zase hooodně dlouho bude sedat prach, tak se předvedla. 49 bitva, 7 kousků dole (5x T2, 2xT1) mezi skoro samýma dvojkama. Celkem nastřílel jsem cca 35k, takže zase taková vyžírka jsem nebyl :-D Neb co si neudělám, to nemám, v průměru to dělá 5k dmg na kill... Hra se vyvíjela zajímavě, vypadalo to na lost, pořád jsme byli v těžké defenzívě a pod tlakem, ale nakonec se to povedlo :devil:

 

Akorát mě mrzí, že mi o fous unikl osmý kill (zůstalo mu asi 300 HP - to by ty dvě missnuté HE z poslední salvy mohly dát :mad: , páč pak mě na oplátku trefil a sebral posledních +-100 hp). Zatím moje top v počtu killů, doteď to bylo 6 ;-) Je škoda, že to nebyla první výhra dne, mohlo to být lepší; ale co, o expy v tomhle případě nešlo, chtěl jsem se jen bavit :cool:

 

 

12PF.jpg

 

 

8FO9.jpg

 

 

 

Plus / mínus stejně expů jsem dostal včera i za prohru s Isokaze mezi šestkama; kolik by to asi bylo při výhře :-D Chtěl jsem si splnit jen misi na torpéda, takže cíl byl splněn, ale lost mě trochu mrzel... :mad:

Nakonec to vyhráli, páč měli víc zabráno, když vypršel čas... Potřeboval jsem tak +-30s, aby potopil dalšího a bodíky by byly u nás *** Někdy to holt nevyjde...

 

AOzrI.jpg

 

 

jL00H.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, Murmansk ... včerejší poslední bitva a zvedl jsem si absolutní rekord v uděleném damage na 91.129, Murmansk překonal stávají rekord Wyomingu o 3.000 :thumbsup:

... a to mě v přesile nenechali ani dožít do konce bitvy, asi bych nastřílel ještě více, zbytek týmu kde jinde než na druhém konci mapy ...

 

 

shot_15_09_27_23_11_38_0607_u.jpg

 

shot_15_09_27_23_11_13_0743_u.jpg

 

 

pekne vysledek :-)

K memu top dmg: nechapu, jak se mi s Tenryu tier III povedlo nastrilet 114k dmg...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si nakonec pořídil další lodičku na blbnutí - Auroru. A asi budeme kamarádi - 5 kousků v MM+1/T4 (2xCV - Hosho, 2xDD - Wickes, 1xCA - Phoenix), 87k dmg a 180k kreditů v čistém, bez vlajek či PÚ, dokonce padlo a i jedno letadlo :-) Chvilku jsem si na ní musel zvykat, byť se hraje podobně jako St. Louis, ale asi to půjde... :devil:

 

o4VAO.jpg

 

 

Izu.jpg

 

FQlTd.jpg

 

 

 

Více povídání ve vláknu o Auroře ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mě je už od stocku naprostou hvězdou Omaha ... co tahle mrcha dokáže nastřílet! :devil:

Pořídil jsem si Murmansk, abych z Omahy mohl jít bez zastávky dále, ale ten asi díky nasazování o úroveň výše nemá zatím takové výsledky ...

Právě jsem dohrál naprosto epickou bitvu a zvedl jsem si absolutní osobní rekord z 91k hnedle na 144k dmg v jedné bitvě - posuďte sami. Výsledek je bez jakýchkoli násobků, vlajek a PÚ - zcela čistý výsledek.

 

 

 

shot_15_09_30_22_30_15_0321_u.jpg

 

shot_15_09_30_22_30_25_0481_u.jpg

 

shot_15_09_30_22_30_37_0973_u.jpg

 

 

Mno ono Murmansk je Omaha class lodka ;-)

Ale jako hodne pekne vysledek, darilo se ti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase jedna povedená s Aurorou: MM příznivý (byl jsem top :-)).

 

7 kousků ((2x BB, 4x CA, 1xDD) a měl jsem našlápnuto na 9, ale ty dva mi těsně utekli o pár hp :mad:), 75k dmg a 140k kreditů v čistém, bez vlajek či PÚ, pouze 2x za první výhru (1384 base xp).

 

Těch 9 kousků bych si zasloužil, vyžírka jsem nebyl; cca 10,5k dmg / kill hovoří za vše :-D

 

A je znát, když se střílí na stejné tiery či nižší, těch expů není zrovna moc :cool:

 

jxt6u.jpg

 

 

 

ZrF6w.jpg

 

mrgbL.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...