Přejít na obsah

WOWs - Bitevní úspěchy


kvetule

Recommended Posts

Luxuska s Murmanskem......bylo to jen tak tak...ale takové bitvy mám rád :D........Omaha a Furutaka mě moc chtěli.....jakmile jsem torpédy poslal Furutaku do věčnosti, Omaha si to rozmyslela a začala otáčet, že mi uteče....ale ukázala krásně bok a šla také......nakonec jsme zbyli dva a enemy DD...kterého jsem torpédem poslal 30s před koncem k rybkám.....krása :)

 

PU + 1,5x + vlaječka 1,5x

 

 

 

shot-15.08.24_20.50.32-0276.jpg

 

shot-15.08.24_20.50.37-0532.jpg

 

shot-15.08.24_20.50.39-0880.jpg

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase jedna povedená bitva... Pomalu končící dovolená, zpět v ČR, rodinka ráno ještě spala (v půl deváté :-D) a docela se zadařilo, tentokrát T5 - Murmansk. Byla to taková pohodová bitva, plul jsem, střílel jsem, trefoval jsem, ničil jsem :devil: Asi mi ten výlet na moře prospěl ;-)

 

PÚ / Vlajky / 1,5 násobek: NE / NE / ANO.

 

pIkEC.jpg

 

 

 VUswH.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase jedna, tentokrát s BB T4 Arkansas Beta...

 

Docela se to povedlo, enemy měl dvě letadlovky, takže bez AA jsem se při načítání bitvy trochu potil... Ale 6 kousků je 6 kousků ;-) 1xBB, 3xCA, 2xDD. Obzvlášť mě těší ty dva DD. Byli spolu v četě (2x Clemson) a chtěli sežrat naše dvě CV, no... Nějak se jim to nepovedlo, ale střílet s hlavní baterií na kličkující DD a trefovat se, to se nade mnou asi WG smilovalo nebo mi to konečně začíná trochu jít :-D Ale radost jsem měl z každého killu, neb mi připadalo, že všechno padá jen na mě. Ve zkratce: na koho jsem začal střílet, toho jsem potopil, zajatce neberu :-D 70k dmg není moc, 35% přesnost je slušná (opravdu se vyplatí testovat si předměření; pokud je dost věží, klidně se vyplatí obětovat výstřel z jedné veže a následnou salvu přesně umístit), sekundárky si ani nevystřelily, vše bylo na dost velkou dálku 8km+.

 

Výsledek nevypadá moc epicky, ale bylo to dost podařené a vydřené :-)

 

PÚ / Vlajky / 2x násobek xp / : ANO / ANO (xp + kredity) / ANO.

(využívám vlajky a PÚ z páteční PAX akce)

 

8aTzY.jpg

 

 

7cnHW.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, Albany moc nehraju, nějak mi nesedí ten malý dostřel, ale když už jsou ty skvělé dvojnásobky, tak jsem si chtěl dát násobek na kapitánovi z Clevelandu, neb každý exp se hodí :-)

Konečně jsem se dostal k někomu na blízko dřív, než jsem byl zničen - jak se mi s Albany často stává :-)

S AP a na blízko, docela psina ;-) 4 kousky se do statistik hodí (T3 - Wickes, Wakatake + T2 - Chikuma a Sampson). :thumbsup: Jinak je pro mě tahle loď dost zakletá...

 

PÚ / Vlajky / 2x násobek xp: Ne / Ne / Ano.

 

8i6y9.jpg

 

 

QmpTw.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dnes pořídil Isokaze a asi budeme fakt kamarádi :-)

 

WR 14/20 (70%), AVG XP 950, max dmg za hru 113k (průměr 32k, občas se něco nepovedlo), výdělky okolo 100k za "neprodanou" hru, vše bez PÚ a bez vlajek...

 

Oproti Wakatake docela posun, ty 3x2 torpédomety jsou znát (W měl 2x2) :-)

 

Qd7N2.jpg

 

 

+

S84hb.jpg

 

0ZJfI.jpg

+

4K2Hf.jpg

 

Trc1M.jpg

+

Ykh7.jpg

 

07X6z.jpg

+

rXd8.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se zase musím pochválit, podle mě ukázka toho, jak hrát DD (vím, něco tady smrdí, ale podle mě [ :whistling: ] se to fakt povedlo) :-D

 

Hrál jsem to na záškodníka - camo, styl udeř a zmiz; ano, občas jsem měl i štěstí; ano, mám s ním i hry s více dmg (tady asi 64k dmg, větší dmg dávám při MM+1/2). I když o tom, jak bude bitva probíhat, tak o tom bylo jasno po mém prvním výstřelu, když jsem dal full Wakatake "Detonaci" HEčkem :-) Koho jsem trefil, toho jsem potopil  :pirate:

 

A kdyby to ti naši necapli, tak si troufám tvrdit, že by těch kousků mohlo být víc než šest, stačilo tak minutku počkat...

 

Ship: DD Isokaze /// Tier: 4

Kills: 6 (BB - South Carolina, Wyoming, CA - Phoenix, Kuma, DD - Wakatake, Clemson)

PÚ / Vlajky / Násobek = Ne / Ne / Ne

 

Pokud někdo bude chtít, tady má replay (rar, pass: WoWs2015)... Replaye prý občas zlobí, takže plnou funkčnost nezaručuju :-)

 

NoZVQ.jpg

 

nuz5a.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že se pořád opakuju, ale Isokaze mi sedí víc, víc a víc (= čím dál tím méně bitev "prodávám" :-))

 

Dnes jedna povedená s 124k DMG, 2287 base xp a 5ti kousky (CV: Langley + Hosho, BB: Myogi, DD: Isokaze + Wickes)

PÚ / Vlajky / Násobek = Ne / Ne / Ne

 

Tak kdo ještě nehraje lodičky, šup na palubu :ship-captain-smiley-emoticon:

 

TgLl.jpg

 

rmYh.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...