Přejít na obsah

WOWs - První dojmy a zkušenosti


oresprut

Recommended Posts

a prémiový opravy (nutnost pro BB

To je to o čem mluvím... Nehodlám vrážet prachy do nějakých prémiových spotřebáků...  Pokud WG nestačí, že bych byl ochotný si platit prémko a chce mě dojit i na spotřebácích, tak přijde i o to prémko... Protože mi ten oheň tu hru znechutí natolik, že se na ní vykašlu úplně.... Už teď začínám být kvůli tomu ohni maličko frustrován...  :dntknw:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ona se dá určitě naučit,to žádná,já nejsem zas takovej šikovnej člověk co si vezme nějakou hru a hned mi to jde,to ne,ale prostě win 32% pro mě není...jo kolem 50,lehce nad 50% proč ne i v tankách jsem na začátku jel kolem 51% a říkal jsem si super...ale tohle prostě super pro mě není...a stále člověk musí koukat kam vlastně jede...jako kdyby jsi byl ve wotku v snajpru a stale střílel a při tom jel na max...tak nikdy nic netrefíš a střílet z pohledu arkady,tak to nejde...včera jsem jednou jedinkrát dostal mapu bez ostrovů a to se hraje,žádné narážení do pevniny...ale zas tu mají výhodu,kdo dál dostřelí ten vyhraje...

mám stejnej problém u BB na tieru 10 jsem se trápil. Člověk vystřelí pouze 2x za minutu a trefuje lodě na velkou vzdálenost ( 15km ) to se hodně blbě odhaduje a chce to hlavně cit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám za sebou první bitvu proti živým hráčům. a bylo přesně podle hesla o sedlákovi a bramborách. Já totální neschopa jsem byl první v týmu ,potopil tři lodě,dal 24 zásahů,dva kritické, jednu loď zapálil.Byla to denní mise kde jsem splnil ,,zásadní přínos k vítězství " z poloviny ,,účinou palbu " a ,,vítěze ". 35K měny, a 674 ,,hvězdiček ".

Já vím že pro vás ostřílené matadory je to jak prdnutí v vaně,ale já byl pln euforie. Snad to nebude i o dalším hesle a to o prvním vyhrání co z kapsy vyhání . . . . . :-)

 

Kde bych si prosím pěkně mohl osvojit zkratky jako je BB atp. ? Předpokládám že se jedná o bitevní loď ,ovšem mate mně to druhé B . ..  .S a tedy BS jako battle ship bych chápal.

Za případné info a hlavně shovívavost se suchozemskou krysou děkuji předem. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BB - battleship (bitevní loď)

CA - cruiser (křižník)

DD - destroyer (torpédoborec)

CV - aricraft carrier (letadlová loď)

 

Zkratky pochází z anglický terminologie, pokud chceš vědět něco víc o označování lodí, tak se koukni sem: http://worldofwars.cz/topic/7740-prvn%C3%AD-dojem/page-17?do=findComment&comment=307797

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem poznal i stinné stránky hry.Tedy hry. . . .ta za to vlastně nemůže, ale někteří hráči docela udivují. Zazvoní zvon (to se mi moc líbí ) a jeden osel už pálí kamsi do moře. . .. druhý pálí kamsi do enemy základny aniž by byla spotnuta nějaká enemy loď, evidentně mu nevadí že poté co zasáhne domečky na pobřeží se absolutně nic neděje,čili je to naprosto k ničemu.No a nejlepší je typ osla tři a to ten který po začátku bitvy pálí do spojenecké lodi která stojí vedle něj.Už jsem měl tu čest. . .

Někdy naštve systém HP to když rozhadrujete loď v tuhém souboji a když už chybí kousek a pošlete tu poslední salvu která dá poslední ránu z milosti a v tom přiletí salva od spoluhráče který se dostal na dostřel a přisadí si právě tou jedinou salvou která dopadne těsně před tou vaší a vykousne vám kill.

Ale zatím pořád ještě dobrý pocit,ne vždy přežiju (ale to je tím že hraju docela agresivně ) ne úplně vždy něco potopím,(nejvíc se podařilo čtyři kousky u botů a tři u lidí ) ,někdy jdu pod hladinu jako první ,ale přesto to pořád baví :-)

 

DtX : Ještě jednou díky a vlákno projdu celé. Sice mě pořád mate proč je Battle Ship "BB" místo "BS" ale aspoň už vím co je co. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšu menší návod na CV ;-) Chtěl jsem to stihnout dnes, ale nějak to bobtná a nestihl jsem to, ale zítra to sem určitě dám.

 

rttw: já jsem to někde četl, co které písmenko znamená, zkusím to najít...

 

edit: koukni sem: http://www.navweaps.com/index_tech/index_ships_list.htm

První písmeno je třída, druhé písmeno subtřída. Ale zrovna u BB to moc nepomůže, protože Battleship prostě označují jako BB, předpokládám, že nemá žádnou podtřídu. Sice plánovali přestavět Iowu a pak by z toho vznikli BBC, BBG nebo BBH, ale to se nikdy nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První dojem: čumim jak blázen. Mame tu tanky a letadla, ale lodě jsem nikdy nehrál. Musim rict, ze me to dostalo. Jsem velmi mile prekvapen. Pred par lety jsem se plavil dva roky po sobe na plachetnici okolo Sardinie a Korziky, tak jsem si na to krasne vpomnel. More je nadherne zpracovany, lode taky a ostruvky jedna basen. Trochu mi vadi kostrbate zataceni, ale jinak se mi lode moc libi. Co me opravdu dostalo tak je hudba. Melodie v pristavu jsou dokonale. Zde si hudbu necham, protoze ta stoji za to. Jinak jsem po nekolika bitvach sundal par lodi a musim rict, ze je to velice prijemna zmena od WoT. Verim ze me lode budou bavit. To jsem zatim plul jen za první tiery, tak se tesim na ostatni typy lodi. Rekl bych, ze se tohle WG celkem povedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

waisik, on 07 Jul 2015 - 13:08, said:

Ale ten bohužel neřeší nastolený problém. Moje domněnka je, že při ručním odhozu je třeba nastavit výchozí bod útoku těsně před letku tak, aby se nestihla natočit do útočné formace, ale nevím ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ví někdo, jak na ten trik s TB, kdy se zúží rozteč mezi torpédy (dokonce lze prý provést odhoz v řadě)?

V CB se mi párkrát to párkrát náhodně povedlo, ale bohužel jsem nevypozoroval jak.

nic takového není

 

Občas se dá ve hře potkat takový podivný spread, kde v podstatě všechy torpéda jedou za sebou a pak divně zatáčí, ale to je bug automatickýho dropu. Ale i to se stává naprosto minimálně a nikdy to nic netrefí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Musíš brát taky v potaz, že to je Aerroon, určitě patří mezi top5 CV hráčů na EU serveru. A taky sedí v devítce a farmí tam šestky, sedmičky, osmičky. To se to pak hraje, když můžeš BB zapalovat s jednou letkou DB... Kdyby to byla Iowa, což je taky devítka, tak na ní pošleš 3 letky TB najednou a jsi rád když se ti vrátí alespoň půlka letadel.

 

edit: Na tom samym youtube profilu má i hru s Yamato, kde byl sám (to je sama o sobě velká chyba) a šel po něm nepřátelskej Hakuryu s původním strike deckem (se 4x TB a 5xDB tuším, ten už teď není přístupnej) a trvalo mu 8 minut než ho potopil... A to Yamato má docela slabou AA oproti takový Montaně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš brát taky v potaz, že to je Aerroon, určitě patří mezi top5 CV hráčů na EU serveru. A taky sedí v devítce a farmí tam šestky, sedmičky, osmičky. To se to pak hraje, když můžeš BB zapalovat s jednou letkou DB... Kdyby to byla Iowa, což je taky devítka, tak na ní pošleš 3 letky TB najednou a jsi rád když se ti vrátí alespoň půlka letadel.

To je to tak známý hráč  :-D a to bych řekl, že ne jen CV top5  :-D. To vidím, ale když toto MM povolí, tak co. Nejsem slepý a vidím, že k tomu měl naprosto ideální podmínky, i tak je to, ale dost drsné. Nejspíš je, ale vše v nejlepším pořádku.  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je to tak známý hráč  :-D a to bych řekl, že ne jen CV top5

Těžko říct, osobně si myslím, že Aerroon a Sharana jsou asi nejlepší CV hráči. Pape je taky dobrej, ale staty má o hodně horší (ale to může být tím, že farmil ve 3členném platoonu, tak mu možná žrali dmg...). Pape měl Haku jako první a hned na to TriATK.

 

Pak tu je Gorgutzer a Azell, kteří měli jako první Midway.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...