Přejít na obsah

WOWs - První dojmy a zkušenosti


oresprut

Recommended Posts

zatím silněji vnímám ten problém s RNG a celkově mechanikou střelby, protože ta hodně likviduje strategickou stránku hry a bude nahrávat různým spikleneckým teoriím. Včera mě to třískalo do očí, jedna hra cca 80 výstřelů, 5x citadela, 5 kritiků, potopené 3 lodě, hned potom podobné hra zase 80 zásahů. ale 0 citadel, 0 kritiků a jen jedna dorážka. Zapoměl jsem během 10 minut mířit? Získávám pocit, že vidím obšlehlou mechaniku WOT , kdy jednu hru nemusíte ani mířit a druhou hru netrefíte nic. Hraju hlavně křižníky a snažím se i flankovat, ale je problém, když potkám nachroupaného nepřítele a říkám si toho jen dorazím a ono je to naopak, já jemu za 300 a on valí jeden kritik za druhým. Je faktem , že to kolikrát bývá i naopak, ale tohle mi fakt vadí, protože hraní na náhodu není můj styl.

Přesně tohle jsem psal nedávno, že v téhle hře bude RNG made in WoT děsně okaté a líbit se to nebude. U tanků se to nejvíc projevuje, když to někdo pere zblízka s rychlopalkou ( prošla, ding, ding, nula, ding ) ale tady je to děsně vidět u každé salvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uvidíme, každopádně mám jen pár her a jsou to zatím fakt jen ty první dojmy... co bude dál se uvidí až postupem času. Jinak mám premium účet, taky proč si ho nekoupit, když mi to WG po resetu a otevření CBT vrátí. Nebo se mýlím? 

 

Nene, nemýlíš, po resetu dostaneš svůj nákup znovu.

no u letadel to na začátku slibovali taky, ale potom to změnili na min 1000 bitev a premiové ,,s hitky,, letadla dle hraní 1.closed beta  potom beta další a potom otevřená beta ...nebo jak to bylo...prostě jsem dostal 3 letadla k prdu. a nedostal jsem ani zpět goldy ani premiový účet zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no u letadel to na začátku slibovali taky, ale potom to změnili na min 1000 bitev a premiové ,,s hitky,, letadla dle hraní 1.closed beta  potom beta další a potom otevřená beta ...nebo jak to bylo...prostě jsem dostal 3 letadla k prdu. a nedostal jsem ani zpět goldy ani premiový účet zpět.

Pokud je na ofiku foru psáno že dostaneš balíčky které jsi si nakoupil znovu po skončení CBT a je to psáno od zaměstnanců WG, tak to tak bude....pochybuji že má WG zájem o hromadnou žalobu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi mám takovej problém někdy se mi stane že mi obraz zamrzne na místě a lod pokračuje v pohybu, lod můžu dále obvládat, leč bohužel kamera mi zabírá jiné misto, takže je mi to k ničemu nevíte někdo co stím, nebo oč aspon jde?? Na offiko forum se mi momentálně nejde přihlásit.

post-60-0-58713800-1430654722_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi mám takovej problém někdy se mi stane že mi obraz zamrzne na místě a lod pokračuje v pohybu, lod můžu dále obvládat, leč bohužel kamera mi zabírá jiné misto, takže je mi to k ničemu nevíte někdo co stím, nebo oč aspon jde?? Na offiko forum se mi momentálně nejde přihlásit.

 

Tak to se mi ještě nestalo, ale v nastavení je několik možností změny kamery, tak jestli jsi si tam něco nepřecvakl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám z toho takový blbý pocit, že zde budou lodě, které bude chtít každý a pak lodě, se kterými nebude mít smysl hrávat = peníze pro WG.

Mě to přijde zajímavé, že každý má něco jiného. Taky jsem četl že IJN letadla budou papírovější. Když potom potkáš soupeře co bude mít fighter deck, tak budeš hrozně trpět. Já to chci proto, že mám rád RTS a ovládat 8 letek mi přijde jako větší výzva než 4. Ale kooperace US letadlovky se stíhačema a IJN jen s bombardérama by byla zábava (pokud ovšem znovu dovolí čety pro CV).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

US BB začínají na T3 z Chestera (T2)
South Carolina (4x 2 12"), Wyoming (12 x 12"), New York (5 x 2 14"), New Mexico (4 x 2-3 x 14" ), Colorado (4 x 2 x 16", dobrá AA), Norh Carolina (3 x 3 16", rychle točí), Iowa (3 x 3 16") Montana (4 x 3 16")

IJN CV začínají na T4 z Kawachi (T3)
Menší perutě, horší než US, víc munice, kratší doba přípravy, až 8 letek

Buff střemhlavých bombardérů (15k dmg)

T5 IJN CA a T9 IJN BB (3 x 3 16" - pouze na přídi!!)

Přidány medaile

Nová mapa

Dobrý vítr do plachet :-)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

porad si to jeste nemuzu zahrat ??

Musíš sledovat fórum... Objevují se tam soutěže... Jedna zrovna běží... http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/forum/147-vseobecna-diskuze/   nebo potom si přístup koupit společně s nějakou lodičkou....

 

Edit: Tak kódy už rozdané... Musíš sledovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z oficiálního fóra... probíhá common test 0.3.1 na ruskym serveru, původně měl být pro všechny, ale kvůli problémům s databází to nechali jen pro rusy, než aby vše rozházeli. Test končí v pondělí. Podle supertesterů se našlo dost bugů, který se nejprve budou muset opravit než to půjde live na servery, takže reálnej odhad je, že 0.3.1 budeme mít nejdřív za 2 týdny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím mám daleko lepší úspěchy s křižníkama než s BB. Má smysl střílet s BB něčim jinym než AP? A občas se mi zdá, že to hází nějak malou dmg při zásahu. Ale to asi bude rukama...je možný, že ty lodě trefuju moc nahoru a pak střela udělí malou dmg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by se teď mělo změnit protože tenhle patch mění trochu mechaniku HE a AP a HE by měli být daleko víc použitelnější. Co jsem četl první reakce tak HE se teď vyplatí daleko víc. Předtím s BB nemělo cenu nabíjet HE ani proti DD, protože AP jim stzejně hrozně nakládali. To by už teď nemělo platit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem stihnul pár her s US BB 3/4T. Zaskočil mně katastrofální rozptyl děl, především v náměru. Zásah víc jak jedním nábojem ze salvy byl důvod k oslavě....

Střelba na plný profil bitevní loďě, která zabírá půl monitoru, bez manévrování a s přesným předsazením na citadelu? Standardně 1 zásah a 800 dmg. Zbytek nábojů vysoko nad nebo do moře před.

Poprvé jsem viděl, jak zaměřovací výstřel z jedné věže (2 hlavně) současně trefil racka v levém horním rohu a delfína vyskakujícího z vody před přídí napravo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje první zkušenosti s patchem...

-BB mají větší rozptyl

-HE dávají hodně vysokej dmg, v kombinaci s neustálýma ohněma s cruiserama asi nemá cenu střílet AP

-HE dávají pořád stejnej dmg (trefit do dvouch různejch cílů 5ti ránama pětkrát za sebou 957, pak jednou 400 a pak zase čtyřikrát 957 je statisticky nemožný - a to nebyla jedna divná bitva, ve 3 hrách za sebou jsem s Yubari pokaždý dával 957), něco se jim rozbilo při výpočtu dmg HE

-US letadlovky jsou nepoužitelný

-delší načítání bitev, do hry se málokdy dostanu před koncem odpočtu

-další mapa se 4ma vlajkama pro domination. To jsme přesně potřebovali...

-nesmyslný achievementy kterejch je plnej chat mi připomněli tohle:

 

 

 

 

 

Zatím teda patch hodnotím hodně negativně, uvidíme co mají v plánu dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...