Přejít na obsah

WOWs - První dojmy a zkušenosti


oresprut

Recommended Posts

To jo, jen že na zkušenějšího hráče je efekt víceméně nulovej. Ale ano, proč to nehodit, když už to máš a mít de facto musíš, když místo toho další letku stihaček vzít nemůžeš :-)

 

Ale jestli tě baví TBčka, tak ty to řešit vlastně nemusíš, pokud vím, tak jak Indy, tak Saipan má setup 1x stihačky / 2x TB, takže se s DBčkama drbat nemusíš. Pruda je to, když chceš být primárně stihač, to ti tam prostě straší :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, jen že na zkušenějšího hráče je efekt víceméně nulovej. Ale ano, proč to nehodit, když už to máš a mít de facto musíš, když místo toho další letku stihaček vzít nemůžeš :-)

 

Ale jestli tě baví TBčka, tak ty to řešit vlastně nemusíš, pokud vím, tak jak Indy, tak Saipan má setup 1x stihačky / 2x TB, takže se s DBčkama drbat nemusíš. Pruda je to, když chceš být primárně stihač, to ti tam prostě straší :-D

Saipan nemá tuto možnost. Je tam od každého jedna letka, pak 2 x stíhači a 1 x bombry a nebo 1 x stíhači, 1 x bombry a 2 x torpéda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo aha, já jsem se přehlíd, máš pravdu, ta poslední tam má ještě jedny DB, takže je to 1/2/1... No ale tak v podstatě to máš ještě jen jako bonus k tomu cos měl na Indy :-) Akorát, že ti ten "bonus" blokuje místo v hangáru, kde bys jinak mohl mít rezervní stihačky nebo TBčka :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím to vypadá tak, že letadlové lodě, když zvládnete ruční odhoz torpéd, jsou velmi dobře vydělávající a expící nástroje. Osobně mám přesně z takového druhu hraní velkou zábavu. Odhadovat vzdálenosti a rychlosti, to je prostě žůůůůůžo ! :thumbsup:  A výdělek je příjemný bonus.

Jen mám obavu z toho, že když jsem to zvládnul já, tak to zvládnou i jiní a bude se nerfovat :sick:

Je pravda že dobře zahraná CV je sakra silná. Ale podívej se co se stane když potkáš dvojici cruiser a BB (třeba Fuso + cleveland, protože skutečná AA začíná na šestym tieru) co jedou spolu a BB zatočí do směru příletu tvejch letek když jsou 5+ km daleko. Než změníš úhel náletu aby jsi byl víceméně 90° od boku tak přijdeš o 4 letadla (a on se bude samozřejmě pořád snažit uhejbat), pokud cruiser použije jeho speciální skill tak budeš rád když trefíš jedno torpédo a jestli ti vůbec nějaký letadlo přežije.

 

Jo, CV jsou silný, ale jen proti noobum (nic proti, každej se dostal do pozice kde sežral 12 torpéd). Podle mě jsou docela rozumně vybalancovaný, dají se counterovat opravdu jednoduše, možná jsou i UP na vysokých tierech. Problém bude až to půjde do open bety, kde se do hry nahrne tomato army, všichni půjdou hrát BB a budou brečet jak jsou CV OP. Ale to si znovu koupím Independence a budou se konat Kawachi a Myogi hody :devil: :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt je lepší to na ně házet, než to nechat v podpalubí, ne? ;-)

Další využití DB je zaparkovat je nad soupeřovym DDčkem co někde čeká na příjezd vašich lodí, tím ho v podstatě úplně eliminuješ ze hry. Spotnutý DDčko nemůže nic, kromě nadávání v chatu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další využití DB je zaparkovat je nad soupeřovym DDčkem co někde čeká na příjezd vašich lodí, tím ho v podstatě úplně eliminuješ ze hry. Spotnutý DDčko nemůže nic, kromě nadávání v chatu :-D

Tak to jsem sice nezkoušel ale nechal jsem je kroužit nad místem, kde jsem předpokládal, že bude někdo otravovat u capu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nemá smysl jít na vyšší tiery, jak je Saipan. Jak už tu někdo psal, je nemožné zaútočit na nějakou loď v tomto a nebo ještě vyšším tieru. Sestřelí všechno a ani se nedostanete k vypuštění torpéd a nebo k bombardování. Se Saipanem to dávalo minimálně 100k skoro pořád a teď s tím Rangerem se hrabu kolem 30k..... :no:  a dokonce jsem byl jednou i v mínusu !!! A to se mi ještě nestalo snad nikdy a s ničím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odinstalováno... po 16 hrách jsem byl konečně top. V nově vyzkoumaném Kongu. A něco po minutě u mě 4 letky letadýlek... při třech kilácích daleko jsem začal točit k nim... bez šance... tohle mě nebaví.

To je rukama! :-D

By ses divil, jak dokážou někteří uhýbat  mým letadlům. A někdo zase vůbec. Já například sám také nechápu, jak to někdo dělá a nedokážu uhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odinstalováno... po 16 hrách jsem byl konečně top. V nově vyzkoumaném Kongu. A něco po minutě u mě 4 letky letadýlek... při třech kilácích daleko jsem začal točit k nim... bez šance... tohle mě nebaví.

  :Smile_teethhappy:  :Smile_teethhappy:   pocis me ucet ?? si to zahraju za tebe  :Smile_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejel jsem dopředu, držel jsem se skupiny, všímám si letek, začínám točit... bum,bum,bum,bum,bum,bum,bum,bum,bum...

MM mě prostě znechutil. První bitva s Kongem proti osmám, druhá - náš tým 3x Tier VI, enemy 7x Tier VI ... a já sám jsem byl top průměrně jednou z 9 bitev. Když nepočítám to, že enemácký salvy velmi často trefily komplet a já se pižlal po dvou zásazích (nevím, co udělat pro lepší přesnost děl, když to letí, kam má...).

 

Asi to není pro mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejel jsem dopředu, držel jsem se skupiny, všímám si letek, začínám točit... bum,bum,bum,bum,bum,bum,bum,bum,bum...

MM mě prostě znechutil. První bitva s Kongem proti osmám, druhá - náš tým 3x Tier VI, enemy 7x Tier VI ... a já sám jsem byl top průměrně jednou z 9 bitev. Když nepočítám to, že enemácký salvy velmi často trefily komplet a já se pižlal po dvou zásazích (nevím, co udělat pro lepší přesnost děl, když to letí, kam má...).

 

Asi to není pro mě.

Přesně tak se to chová! Nikdy se mi nepodařilo trefit téměř celou salvou na větší vzdálenost ale jiní to dělají docela běžně. A to dokonce i na stojící cíl do kterého jsem to prásknul několikrát. MM nemá smysl řešit. Je to uzavřená Beta a málo hráčů. Na vyšších tierech není z čeho sestavovat týmy. Pozdě v noci je to normální cirkus :-D  a když do toho ještě vstupuje nějaký ten WG systém, tak se dějí věci! Po půlnoci jsem hrál s Rangerem a nesměl jsem si vzít pouze stíhače protože to jsem pak neměl proti sobě žádnou letadlovou loď. Pokud jsem hrál s torpédovými bombardéry, tak jsem oponenta měl. :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem ten samej problém s BB, měl jsem Yamato a buď vše lítalo velmi těsně enemácký lodě a když už jsem se trefil, tak jsem dal zásah za prd... enemácký křižníky mi dávaly prdy jako blázen a já pouze 1 z 7 - 9 zásáhů dal pořádnou ránu...  Za křižníky se mi hraje lépe, za torpédoborce asi ještě o něco lépe. Teď hraju za letadlovku a to je takový pohodový.

Já osobně nebudu žádný další lajny rozjíždět, jestli postup za chvíli vyresetujou, tak na to nemám nervy a čas vložím až do Německý lajny :)

Jinak je pravda, že na nižších tierech je větší zábava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nemá smysl jít na vyšší tiery, jak je Saipan. Jak už tu někdo psal, je nemožné zaútočit na nějakou loď v tomto a nebo ještě vyšším tieru. Sestřelí všechno a ani se nedostanete k vypuštění torpéd a nebo k bombardování. Se Saipanem to dávalo minimálně 100k skoro pořád a teď s tím Rangerem se hrabu kolem 30k..... :no:  a dokonce jsem byl jednou i v mínusu !!! A to se mi ještě nestalo snad nikdy a s ničím.

Slyšel jsem že Lexington je považovaný za nejlepší Carrier. Chci se tam dostat a zkusit ho, prej má taky nejlepší AA ze hry a je teda v podstatě imunní proti letadlum... Výhoda vyšších tierů je, že letadla jsou rychlejší a stihneš toho za hru víc a má jich víc, takže můžeš přijít o víc.

 

Edit: Ale jinak máš pravdu, nejlíp se mi hraje asi za Saipan, teda pokud není proti Rangerum pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slyšel jsem že Lexington je považovaný za nejlepší Carrier. Chci se tam dostat a zkusit ho, prej má taky nejlepší AA ze hry a je teda v podstatě imunní proti letadlum... Výhoda vyšších tierů je, že letadla jsou rychlejší a stihneš toho za hru víc a má jich víc, takže můžeš přijít o víc.

Tak to bude dlouhá cesta protože ten Ranger je v porovnání se Saipanem ubohý. Ještě jsem nedal víc, jak 50 000. :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po půlnoci jsem hrál s Rangerem a nesměl jsem si vzít pouze stíhače protože to jsem pak neměl proti sobě žádnou letadlovou loď. Pokud jsem hrál s torpédovými bombardéry, tak jsem oponenta měl. :whistling:

 

A z kolika bitev tuto škaredou manipulaci usuzuješ? Jo, taky se mi jednou stalo, že jsem si vzal stihací setup, nedalo mi to CV jako oponenta a já byl nasranej, ale jak píšeš, bylo to pozdě a asi bylo málo lidí :-) A už jsem ale zase z druhé strany viděl i bitvy, kde oponent měl 1x CV, na ni TBčka a my žádnou CV ;-) Třeba to byl prostě jen pech :-) Jinak gratuluju k postupu na Ranger, já se furt pižlám s Indy a vzhledem k tomu, že teď není na hraní moc času, tak ještě asi budu :-)

 

EDIT: Ale jak vidím, tak není kam se hnát a na vyšších tierech pohodička pro CV zdá se vezme dost za své :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A z kolika bitev tuto škaredou manipulaci usuzuješ? Jo, taky se mi jednou stalo, že jsem si vzal stihací setup, nedalo mi to CV jako oponenta a já byl nasranej, ale jak píšeš, bylo to pozdě a asi bylo málo lidí :-) A už jsem ale zase z druhé strany viděl i bitvy, kde oponent měl 1x CV, na ni TBčka a my žádnou CV ;-) Třeba to byl prostě jen pech :-) Jinak gratuluju k postupu na Ranger, já se furt pižlám s Indy a vzhledem k tomu, že teď není na hraní moc času, tak ještě asi budu :-)

 

EDIT: Ale jak vidím, tak není kam se hnát a na vyšších tierech pohodička pro CV zdá se vezme dost za své :-)

Pár bitev. Bylo moc pozdě, teda vlastně už brzo :-D

To byla jen sranda na téma - málo hráčů = cirkus v MM

Zatím s tím Rangerem ale žádná sláva. Saipan, to byla fakt zábava a tady docela trpím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, takže jen další bezduchá "sranda" alá konspiračka a "nějaký ten WG systém" mohl být prostě jen pech ;-) Dík, to jsem potřeboval vědět ;-)

 

Nj, oni ti už včera psali, když jsi tu mudroval o nerfu CV, že taková prča to na hi-tierech není, ale na to já mám času ještě dost :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco z offic fóra - porovnání jak si v CBT vedou japosnký a americký DD. První je winrate, druhý jsou průměrný expy.

 

30navyp.jpg

fumf6e.jpg

 

Japonci jsou lepší do pětky, pak jsou na tom špatně. Propad winrate u vyšších tierů je způsobenej velkym množství remíz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se není čemu divit. Už na šestce je japonské DD závislé na torpédech s dojezdem 10 km, ale s menší rychlostí a snadno se dají vymanévrovat. A zároveň palba s klasických děl je s pomalým reloadem a se strašně dlouhým otáčením. Na druhé straně je sice u amíků kratší dojezd torpéd, ale mají od Nicholase velice rychle střílející a reagující děla. Takže kvalitně suplují torpéda.

 

Mám japonské DD na šestce a můžu říct, že posílat torpéda na větší vzdálenost než 5 km je vabank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, takže jen další bezduchá "sranda" alá konspiračka a "nějaký ten WG systém" mohl být prostě jen pech ;-) Dík, to jsem potřeboval vědět ;-)

 

Nj, oni ti už včera psali, když jsi tu mudroval o nerfu CV, že taková prča to na hi-tierech není, ale na to já mám času ještě dost :-D

Sorry, na konto WG se jiná, než bezduchá sranda dělat nedá. Ale jestli to umíš, tak nějakou srandu s duchem na toto téma předveď. Ale nepřeháněj to abych to pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...