Přejít na obsah

WOWs - První dojmy a zkušenosti


oresprut

Recommended Posts

Tady to zapadne rychle v zapomnění. Viděl jsem upoutávku na vylepšení WoWs a protože to trochu zkouším, tak jsem mohl trochu porovnat sliby a zkutečnost. Brzy to jde do ostrého provozu, ale z mého pohledu je to těžké zklamání. 

Pohybuji se v low a vylepšení se má týkat MM. Ve WoT jsem nadával na velkou čitelnost 75%+ a u WoWs byla nízká pod 50%. Nová verze je lepší a úspěšnost je 80-90% normál v odhadu. Jeden tým nemá divizi ani bitevní loď a má méně torpédoborců a i na třídy je na tom o jeden kus nebo dva hůře. Jak se říká někdy se stane a v nové verzi hry jen to jen jednou za cca 4 bitvy.

WoT je nyní trochu zaostalé a je asi na čase tam přidat možnost čet ne s max 3, ale 4 hráči a losování je taky potřeba trochu upravit. Pokud chce někdo vidět zvýhodnění déle hrajících hráčů co čeká na úpravu WoT, tak ukázka modelu kapitánů ve WoWs je odpovídající. Asi místo bonusu v dostřelu z WoWs bude mít tank 20% bonus třeba na penetraci.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Nainstaloval jsem a seznamuji se s hrou. Teče mě mlíko po bradě, mladší věkem mají ze mě srandu, ale jezdím zatím proti botům (pokud jsem to napsal správně) v náhodné bitvě jsem ještě nebyl. Pro mě je začátek náročný, grafika se mě líbí a obvzlášť co mám 24 " monitor tak bomba. Hru srovnávat s něčím jiným mě příjde špatné.Ale je to taková oblíbená činnost. Prostě bitva s loděma, módy už jsem se po nich díval, ale nějak zatím je nepotřebuji. Nejprve pochopit ovládání, strategii, taktiku a popřípadě společnou hru v divizích, mám toho dost. A nějak ani nepotřebuji shánět ani dublony. Nemám kam spěchat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nainstaloval jsem a seznamuji se s hrou. Teče mě mlíko po bradě, mladší věkem mají ze mě srandu, ale jezdím zatím proti botům (pokud jsem to napsal správně) v náhodné bitvě jsem ještě nebyl. Pro mě je začátek náročný, grafika se mě líbí a obvzlášť co mám 24 " monitor tak bomba. Hru srovnávat s něčím jiným mě příjde špatné.Ale je to taková oblíbená činnost. Prostě bitva s loděma, módy už jsem se po nich díval, ale nějak zatím je nepotřebuji. Nejprve pochopit ovládání, strategii, taktiku a popřípadě společnou hru v divizích, mám toho dost. A nějak ani nepotřebuji shánět ani dublony. Nemám kam spěchat. 

Pěkně napsáno,jeden z mála který si to nejdřív osahá proti botům a pak vyrazí proti lidem.A s těma botama - kamarád (jinak dělá většinou velitele divize)včera reinstal hry a tak nějak až po 4 hře jsme si všimli,že hrajeme Co-Op ( proti botům).Klasika,drbárna na TS a automatický pouštění hry  :laugh: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...