Přejít na obsah

Kingdom Come: Deliverance


Lynx_cz

Recommended Posts

Throll: toho Kuneše jsem vypráskal. Tedy jednou jsem stihl dát po čuni i strážnému a chcípl jsem v kriminále. 

Prostě. Ta jsi lehký a rychlík. Kuneš dá prdu, ale je pomalej. 

 

Taky mi u některých rozhovorů trvá načítání. Mám i5. Detail procesoru nevim. 

 

Jinak je na světě mód, který umožní neomezené ukládání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Throll napsal:

Uz len mod na instant kill... a ostane ti kochat sa krajinou medzi questami ...

ten nemam a nechci i kdyz....... clovek by pak nemusel trpet u zpraseneho soubojoveho systemu :)

povime si az budes neco opakovat a savy budes mit 2h stary ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

údajně Vávra slíbil, že se ten systém ukládání a vylamování zámků změní. Bude to v řádů týdnů.
Podle některých se z toho stává zoufalej boj o vlastní postel :-D a herní zážitek je fuč.
Není sejvovice nějak limitovaná?
edit: https://games.tiscali.cz/tema/budoucnost-kingdom-come-ukladani-paceni-zamku-patche-hrani-za-zenu-nebo-mody-309363

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze je limitovana na 3, jinak sem narazil na pekny ukol s carodejnicemi ale je pekne zabugovany nejde dokonci (nejde s jednou obcovat) a clovek zustane chyceny v lokaci ze ktery se nejde dostat nebot quest nepokroci, takze load a bohuzel tenhle asi zustane nesplneny :( Edit: ukol splnen po vypnuti modu na zamky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po peknych par hodinach musim rici ze hra je velmi zajimava ale velmi ji srazi hodne nedodelku a chyb. Mezi nejhorsi bych vypich sproste kopirovani postav, kunesuv xicht sem potkal uz nejmin trikrat. Behem chvilky budete mit pocit ze tyhle xichty uz tu nekde byly.... A za druhy opakujici se tytez "eventy" pri cestovani a nemysmim tim tedka prepadeni. Po ceste sme na krizovatkach potkal X zebraku prodavajich *neco*, pak zoldaku co se chteri bit o penize, nebo bojacny rytire ktery maminka vyhnala do sveta na skusenou a ktery te vyzyva na souboj(pokazdy stejny text). A nakonec najdete na ceste zabite telo a)nekdo je u nej b) neni ale hned se objevi kdyz telo oberete/prohlidnete inventar.(stejny text v mem pripade pokazdy stejny chlapik asi je to masovy vrah :D) myslim ze by hre sedelo jeste tak nejmin pul roku dodelku a poradny testing. Cesky dabing neni hmm tak proc sakra kdyz postavy reknou *****,sakra to anglickej dabing rika jako *****,sakra k nepochopeni. Nebo mi vrtaji hlavou veci jako chybejici perky u lucistnictvi. Mala variablilita perku, vetsinou kdyz se dostanete na konec levelovani mate dost bodu na vsechny perky az na par vijimek kdy se musite rozhodnout a/b. A to neresim graficke chyby jako mizeni rostlin, vznasejci se kone/hlavni postavy atd. Jinak moc zajimava hra na dlouhy zimni vecery. Myslim ze pokud clovek nektery veci skousne tak si slusne zahraje. I kdyz cenu bych v tyhle fazi hry videl nekde max kolem 30e max.

Ps: berte to jen jako muj nazor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to zatím beru jako simulátor sběru bylinek. Moc se nikam neženu a jsem jen zvědav na ten opravný patch co by měl vyjít.
Včera jsem se neskutečně vytlemil, když jsem potkal Máchala. Hned jsem si vzpomněl na tu pohádku a ono sakra jo :-D Když tu padlo Kuneš. On to přežil a dá zajímavý tip, takže se ho vyplatí v Ratajích najít. Taky je dobrá kontrola hnízd.

jinak k výše uvedeným výtkám- mrkni na Skyrim. Tam taky levitují mamuti, koně, lidi, xichty mají taky hodně stejný. Tohle bych až tak neřešil, protože se s tím setkávám ve mnoha hrách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K sberu bylinek, kdyz najdu bylinky/houby a jednu vezmu tak zmiznou asi v okruhu 1-2metru vsechny zbiratelny kolem me. Sorry ale ve skyrimu nebyly opakujicise obliceje tak markatni jako tu. Nerikam ze je to vylozene spatna hra, jen ze byla dokoncena moc nahonem. Najit se ho vyplati ale je to sketa navic ten tip je na majetek jednoho prezivsiho.....

Nikam se nezenu hlavni quest moc nesleduju pobyham plnim ukoly, jezdim vozralej na koni, sem tak sundam lapky/madary,pocestny,srny,zajice,divocaka.

Na patch sem zvedav. Machal byl dobrej odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 21. 2. 2018 at 9:26 PM, danny1691 said:

Robo: však to točí každý druhý na youtube, můžeš koukat. Já čumím na Frankenstein Let's Play

Kukanie ma fakt nebaví. Na to nemám čas :) Spomenul som si, že som si takto nainštalovať pred dvoma rokmi Zaklínača, lebo som chcel otestovať ako mi to bude stíhať počítač. A až keď som to dohral, tak som si spomenul, že som to chcel len vyskúšať :D Fakt ma to vzalo.

 

Uvidíme, musím ešte preinštalovať windows po výmene dosky a procesora. Potom si to niekde stiahnem a otestujem. Ak ma to bude baviť, tak si to kúpim, aby si to potom mohol zahrať aj syna a manželka. Teraz hrám Spellforce 3 a tiež čakám kedy bude český preklad, aby som to kúpil žene na Steame. Ona ako prípravu mastí Spellforce 2 :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robo já taky čekám. Ale spíš z důvodu že bych na to teď neměl absolutně čas. Zvlášť když jen začátek "tutiruál" je údajně na pět hodin, to je pro mně skoro týden :D Mezi tím aspoň vyjdou podstatné patche a hra se doladí.

Mno a protože prodali přes mega kopii za tak krátkou dobu "odhad je 3mega letos" počítám že GOT edice bude v Češtině, takže asi počkám až na tohle ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hru jsem zkusil...

 

Tato hra skutečně není pro každého a já se dobrovolně řadím do skupiny hráčů, pro které hra není... Ve hře je plno mechanismů, které sice se blíží realitě, ale pro mě znamenají otravu a nikoliv zábavu.... Ano, v reálném životě se alespoň jednou denně umyji... Ale dělat to ve hře mi přijde otravné... 

 

To si raději dám znovu Zaklínače....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, Aaron Goldstein said:

Hru jsem zkusil...

 

Tato hra skutečně není pro každého a já se dobrovolně řadím do skupiny hráčů, pro které hra není... Ve hře je plno mechanismů, které sice se blíží realitě, ale pro mě znamenají otravu a nikoliv zábavu.... Ano, v reálném životě se alespoň jednou denně umyji... Ale dělat to ve hře mi přijde otravné... 

 

To si raději dám znovu Zaklínače....

Ja som si práve niekde po dokončení zaklínača uvedomil, že mám radšej koridorovky ako openworld hry. A to som veľký fanúšik. Knihy som prečítal dávno pred tým ako som skúsil hru. Už aj tie presuny na koni a hľadanie questov mi lezie na nervy. 

Napríklad Mass effect 3 som vôbec nedohral. Jeden večer som zabil pobehovaním po stanici a druhý zas pobehovaním po materskej lodi a už som sa ku tomu nevrátil. Teraz si chvíľu neplatím ani Origin a to som ho platil kvôli Andromede. Bojím sa to začať :-/ 

Minulý rok som sa podobne trápil aj v Far cry 4 a to je v zásade FPS. Dokončil som to len z princípu. Popreskakoval som nezmyselné úlohy, dobil pevnosti a šup najkratšou cestou na Pagan Mina. A nakoniec som ho natruc nechal žiť. :Smile-hiding:

 

KCD som začal ešte len pár minút tak ešte nemám názor, ale tá hlavná postava mi je mimoriadne nesympatická. To viem už teraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Aaron Goldstein napsal:

Hru jsem zkusil...

 

Tato hra skutečně není pro každého a já se dobrovolně řadím do skupiny hráčů, pro které hra není... Ve hře je plno mechanismů, které sice se blíží realitě, ale pro mě znamenají otravu a nikoliv zábavu.... Ano, v reálném životě se alespoň jednou denně umyji... Ale dělat to ve hře mi přijde otravné... 

 

To si raději dám znovu Zaklínače....

Například to mytí mi nevadí. Stejně se umyju jen když chci něco prodávat nebo kupovat. Lázně jsou dobrý na základní údržbu věcí. Tím to hasne.
Jinak mě štve akorát systém ukládání, ale makám na alchymii abych si mohl navařit sejvovice. Stejně jako ve Skyrimu. Abych měl dost nápojů, musel jsem makat na jeden mód. Heljarchenskou farmu. Vydělat na ni prachy a sehnat suroviny a stavět. Najmout lidi. 

ono je tam docela dost schované srandy, posledně jsem potkal Máchala a překvapivě úkol z pohádky s Čerty nejsou žerty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...