Přejít na obsah

Kingdom Come: Deliverance


Lynx_cz

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
před 29 minutami, Throll napsal:

Ja som vcera pozeral jeden stream ... pecka ... pre niekoho zle... ale chalan potreboval na "tutorial" pred uvodnymi titulkami 3 hodiny ... muhahaha

Na idnesu to psaly, jako, že je to záměr. Viz https://bonusweb.idnes.cz/foto.aspx?c=A180212_160618_bw-novinky_srp&foto=SRP714e41_20180210234354_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som pri tom skoncil od asi 22:00 do 1:45 a ani ten tutorial som nedokoncil...  za mna .. grafika nadherna, ale mam problem s ovladanim.... jazdit na koni ci bitky je katastrofa ... neako ma tie klavesy neposluchaju ... mno asi to bude chciet trochu treningu ....

 

otazka: dokazali ste zmlatit toho ozralu, co dlzil tatkovi prachy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tak čtu receze a komenty lidi nejsou připraveni na takovou hru nebo spíš už odvykli...

Vše je teď ve hrách easy, rychle a dostupné. Najednou je těžší ovládání a systém boje složitej.Je ale o to šlo. A od začátku se vědělo že to bude hardcore co nejblíž realitě. A je potřeba se vžít do doby a postavy.

Hlavní hrdina je vidlák co meč nikdy nedržel v ruce, takže složité ovládání šermu dává i smysl. Jste lama vy i postava. Časem se zlepšujeme my i postava a pocit zadostiučinění a zvládnutí boje i střelby musí být obrovský... tak jako v reálu. Tupé mácháni ala Skyrim nikoho nenadchne. A o to určitě Vávrovi šlo. To stejné platí i o páčení a dalších věcech. Všechno chce svůj čas. Ta hra je podle všeho obrovská a nabízí toho mraky a je to singplayer takže není třeba se nikam hnát jak je zvykem, ale pořádně si to užívat všechno zkusit a všechno prozkoumat a to je myslím největší síla té hry. Připomíná mi to Gothic někdo tomu nemohl přijít na chuť a pro ostatní je to modla.Tohle bude taky, není to hra pro všechny a ani nemá být :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Throll napsal:

som si to mohol mysliet ...  neaky napad ako to zo steam folderu prekopirovat na SSD ked to precistim (uninstal WOT trebars) ?

 

Teoreticky by mělo jít nasměrování hry i jinam než do Steam složky, respektive udělat Steam složku i na jiném disku... Odinstalovat a při instalaci se tě to ptá kam to instalovat... Když rozklikneš ty možnosti, tak tam budeš mít "Vytvořit Steam složku na disku (např.) E... (ukazuju to na jiné hře, protože KCD nemám...)

 

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Miruno napsal:

Když je hra nainstalovaná, tak si myslím, že je tam i přesun.

 

Edit: Kurňa nemůžu to najít, ale přísahal bych, že jsem to tam tuhle viděl :-)

Ale na noťasu nemám druhou instalční složku Steamu na jiném disku.

Jde to určitě. Já takhle přesouval Wolfsteina, omylem jsem nezměnil defaultní nastavení Steamu a šouplo se mi to na Céčko, což je SSD a to mám jen jako systémový disk. Tak jsem to přešoupl a bylo to rychleji, než to stahovat. I když to jsou dva fyzické oddíly. 

 

Tady je to. Pravým myšítkem na tu hru v seznamu her, vlastnosti, záložka místní soubory a přesunout instalační složku a ukáže se toto 

5a85a4c0ad92e_Beznzvu.jpg.2fdffe3742153487f843cf121912c2f0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...