Přejít na obsah

Doporučte seriály


Balvan75

Recommended Posts

btw kdo to tady doporučoval Banshee? :-D viděl jsem první díly a nehoráznej námrd, tohle je na americkou produkci dost brutální, minimum rodinnejch keců což je taky plus, snad se to nezvrhne ve sračku

 

Nezvrhne, je to čím dál větší nášup až do konce. Jsem zvědavý, jestli bude čtvrtá série.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt že jo, Spacey je neuvěřitelnej herec. nemyslím si že to je jeho nejlepší role (jak někdo říká), ale on je prostě přesvědčivej ať hraje cokoliv, většinu těch seriálovejch panáků strčí s přehledem do kapsy. ale dobrej seriál by to byl i bez něj IMO, je to taková sonda jak zkurvená je dneska politika. viděl jsem akorát první řadu, musím někdy sehnat druhou

 

slyšel jsem tedy, že třetí řada už je už trochu vlažnější, ale i tak slyším jen chválu...

 

Jinak vlastně nevím, zda tu padlo, ale třeba takový Doctor Who (Pán času) je celkem parádní uchylárna  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

 

tohle neznám, ale od AMC to snad ani nemůže bejt zlý. já před nedávnem dokoukal The Killing, nevím jestli jsem to sem už psal. moc se mi do toho nejdřív nechtělo, protože všichni psali jak je to natahovaný a zdlouhavý (taky že jo), ale nakonec se z toho vyklubala fakt skvělá a originální věc, na hlavní dvojku asi nikdy nezapomenu a scénář často fakt překvapil. asi to nebylo celkově tak dobrý a napínavý jako Breaking Bad od AMC ale i tak pecka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle neznám, ale od AMC to snad ani nemůže bejt zlý. já před nedávnem dokoukal The Killing, nevím jestli jsem to sem už psal. moc se mi do toho nejdřív nechtělo, protože všichni psali jak je to natahovaný a zdlouhavý (taky že jo), ale nakonec se z toho vyklubala fakt skvělá a originální věc, na hlavní dvojku asi nikdy nezapomenu a scénář často fakt překvapil. asi to nebylo celkově tak dobrý a napínavý jako Breaking Bad od AMC ale i tak pecka

 

 

Nojo, jenže jak čtu je to inspirovaný dánskou Forbrydelsen sérií a mě se nechce koukat na tu samou věc, jen s jinejma hercema- je to inspirace nebo obšlehnutý ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, jenže jak čtu je to inspirovaný dánskou Forbrydelsen sérií a mě se nechce koukat na tu samou věc, jen s jinejma hercema- je to inspirace nebo obšlehnutý ?

 

to bych musel to dánský vidět, abych ti na to dokázal nějak dobře odpovědět, co si čtu ten popis tady, tak to bude asi dost podobný. jestli přímo obšlehnutý nebo inspirovaný, to nedovedu říct.

ono jestli budeš vědět vraha od začátku, tak asi nemá cenu na to koukat v jiný verzi, ale je fakt, že v The Killing na to pak ještě navazujou 2 další případy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych musel to dánský vidět, abych ti na to dokázal nějak dobře odpovědět, co si čtu ten popis tady, tak to bude asi dost podobný. jestli přímo obšlehnutý nebo inspirovaný, to nedovedu říct.

ono jestli budeš vědět vraha od začátku, tak asi nemá cenu na to koukat v jiný verzi, ale je fakt, že v The Killing na to pak ještě navazujou 2 další případy

  

 

Tak se koukni :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Galactica je fajn, ale co mě sxxlo na maximum a to nejen v tomto seriálu- ty díly kde se z mého pohledu žvaní o ničem. Raději mám spíš akčnější podívanou.

 

Jo a myslíš origo sérii nebo tu novější?

Myslím tu novou (2004 začínala), na tu starou ze 78-mýho jsem zkoušel koukat, ale se znalostí remaku to prostě nešlo :-)

 

Díly, kde se kecá o ničem máš ve všech seriálech, u nás je fenomén hvězdná brána a tam byl podle mě podíl nudnej/dobrej díl horší než u BSG. A proto je dobré se na to koukat na PC, vždy to jde posunout :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...