Přejít na obsah

Největší srágora, co jste v životě slyšeli.


HeavyBoyJoe

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Původně jsem to chtěl dát do vtipů.... Ale nakonec jsem usoudil, že to patří spíše sem.... 

 

Varování!!! Shlédnutí tohoto klipu může zanechat nevratné změny na sluchovém a očním aparátu....

 

 

To si asi jenom dělali srandu, né? Jinak to snad není možný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...

Repete: zas mám nucení na zvracení z toho mentála, co si říkal Kapucino.. bóže, to je idiot, doufám, že hobluje někde ve fabrice u pásu a vzpomíná, že byl hvězdou šoubyznisu a vždycky, když si koupí perník o tom básní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Repete: zas mám nucení na zvracení z toho mentála, co si říkal Kapucino.. bóže, to je idiot, doufám, že hobluje někde ve fabrice u pásu a vzpomíná, že byl hvězdou šoubyznisu a vždycky, když si koupí perník o tom básní. 

Nevim jestli pernik nejak zvysuje inteligenci, ale takhle blbyho pernikare neznam!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli pernik nejak zvysuje inteligenci, ale takhle blbyho pernikare neznam!

 

Přistěhuj se do Chrudimákova a něco uvidíš :D Hraje mi to tady a já přemýšlím, kolikrát se udělal u psaní toho kousku o spodním prádle.. dement.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přistěhuj se do Chrudimákova a něco uvidíš :D Hraje mi to tady a já přemýšlím, kolikrát se udělal u psaní toho kousku o spodním prádle.. dement.

Jo, jeden muj znamej - zaslouzilej fet se tam prestehoval, ma silne punkovou vizaz a jmenuje se Jarda :) Az ho potkas tak ho pozdravuj. (dement to ale taky neni - nebo aspon nebyl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jeden muj znamej - zaslouzilej fet se tam prestehoval, ma silne punkovou vizaz a jmenuje se Jarda :) Az ho potkas tak ho pozdravuj. (dement to ale taky neni - nebo aspon nebyl)

Jarda? Takový velký hovado, kudrnatej rváč, hodně kamarádil s Azorem ? Nebo hoď přezdívku, takhle vím prdlajs :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarda? Takový velký hovado, kudrnatej rváč, hodně kamarádil s Azorem ? Nebo hoď přezdívku, takhle vím prdlajs :)

Neee, Jaryn je mladsi snad o 7 let a poklidnej.....az ho potkas tak ho poznas :)  Punk zjev a hadry, furt huli atd..., a leje rum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...