Přejít na obsah

Elite: Dangerous


Lynx_cz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sorrines Wingman Shared Bounties

When attacking wanted vessels, every wingman that takes part in the fight, landing some hits on target will be eligible for an equal share in the bounty claim, as long as they are present when the vessel is destroyed.

 

Preklad (ak som to spravne pochopil) : Pri utoku na "wanted" lode sa zucastnuju vsetci v letke, par zasahov staci na rovnomerne rozdelenie odmeny, pokial boli pred znicenim lode... (je tam pritomny priebehovy cas co sa naprd preklada, doslovne ze ked su pritomne ked je lod znicena ... ale to je blbost lebo len jeden zasah moze lod znicit ).... rozhodne vyskusame ked budes pod analgetikmi ci antibiotikami...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Rád bych se do lovu mimoňu  a vůbec příběhu kolem toho dostal ale momentálně dost tápu. po roce nehraní dost změn více měně  lepších, ale AI v has res vcelku tuzí í s vulture mám problém a o fdl ani nemluvě i když to mám v áčku inženýry nemám vůbec.

rád bych corvetu takže rank ale nemůžu najít good systemvan grind :/ asi využiju civitas day ale opět není momentálně čas na nic mno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva jsme ho nedali. On si doplnuje zdravi. A nemeli jsme tolik munice.

Ve vice lidech by to asi slo. Neznicil nas, protoze jsem od neho odskocili se na zakladnu doplnit jak munici tak zdravi. Sice, jak se priblizoval tak jsme nemohly odskocit, ale podarilo se.

Nejde stat na miste ,ma vypustene rakety asi 32, takze se musi porad letat sem a tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci to ve třech dají. Pokud jsem pochopil tak ti z Civitas byly vůbec první ve hře kterým se to povedlo. Teď jich sundají už několik za den :D

Doplňují si štíty navzájem... vcelku sranda, já nemám ani prvního inženýra tak to zkoušet nebudu :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pěkné....mohl bych se tam zaletět podívat přes neutronky :), aktuálně mi Kraitík skáče 66Ly, ještě trochu doladím a budu na 68-70. O víkendu jsem si udělal malej průzkumnej výlet :) A nechtělo se mi na dýni vystupovat, tak jsem si upekl buřtíky přímo z kabiny :D

Screenshot_0031.jpg

Screenshot_0034.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 3. 2021 at 14:14, GolasCZ napsal:

Pěkné....mohl bych se tam zaletět podívat přes neutronky :), aktuálně mi Kraitík skáče 66Ly, ještě trochu doladím a budu na 68-70. O víkendu jsem si udělal malej průzkumnej výlet :) A nechtělo se mi na dýni vystupovat, tak jsem si upekl buřtíky přímo z kabiny :D

Screenshot_0031.jpg

Screenshot_0034.jpg

To se nachází kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, georgee napsal:

To se nachází kde?

Myslím, že takových planet bude více, je to normální planeta, jen není úplně kulatá :D. Je to cca 4000Ly od bubliny, ale na druhou stranu než kolonie. Přesný název ti můžu napsat, až budu ve hře.

Edit: OOCHOXT AN-N B26-0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, robertík napsal:

Kdo mi řekne, co teď obsahuje Elite po koupení a co se musí přikoupit. Ještě jsem nezblbnul úplně a chci se toho jako prduch dožít :Smile_teethhappy:

Poslední aktualizace je Horizons. Na Steamu či Epicu koupíš jen hru a máš aktuálně vše pro hraní online i solo. Oddysey je zatím jen předobjednávka, tu kupovat nemusíš.....jestli bude, tak nejdřív v létě, ale spíš později. Kdybys chtěl poradit co a jak, klidně napiš. Nick ve hře mám stejný jako tady na foru.

 

Jedna z hezčích stanic a planetka s matrošem.

 

Screenshot_0023.jpg

Screenshot_0008.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...