Přejít na obsah

Elite: Dangerous


Lynx_cz

Recommended Posts

no rozhodně jim to asi nevadí tolik, jako když ta hra na Steamu vůbec nebyla (jakože několik měsíců po vydání nebyla). nevím co by na tom měli právně ošetřit, když někdo řekne "kupujte náš produkt z našeho obchodu", tak to je normální reklama jako všude jinde. lidi prostě nechápou že windows je svodobná platforma a produkty si tu můžeš prodávat jak chceš, Valve tady nemá monopol na hry nebo něco podobnýho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Valve to vadit nemůže, protože kdyby to Valve vadilo, tak by tu hru ze steamu "smazali" a určitě by neposílali vygenerovaný klíče pro steam vývojářům... 

Není to první hra a ani poslední, téměř každou hru kterou koupíš jako krabicovku a v té době není na steamu nebo jí koupíš na GOG nebo jinde máš následně možnost si jí přidat i na steam ať už klíčem který získáš na stránkách hry a nebo požádáním supportu steamu(valve). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, oba máte pravdu, ale už jsem se setkal s tím, že si někdo koupil v jiné zemi hru, která byla u nás dražší a steam ji nechtěl aktivovat na účtu založeném z ČR, ale mohla se aktivovat a hrát jen na účtu z regionu kde byla koupená.

to je úplně jiná problematika, tohle regionální omezení Valve zavedlo docela nedávno, protože dřív se třeba z ruskýho shopu daly hry běžně koupit za mnohem nižší cenu než za Eura nebo Dolary. což se Valve logicky nelíbilo. Valve zavedlo ještě spoustu dalších opatření, protože lidi jsou vychcaný, ale to s ED nijak nesouvisí,

 

ale byly to dobrý časy, spoustu dobrejch her jsem tenkrát sehnal za fakt dobou cenu  :Smile_trollface-3: škoda že to Valve zatrhlo tak brzo. každopádně nevidím souvislost s ED

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak tohle je dost mega bomba... ještě jsem neviděl a rozhodně si pustím...

 

V dnešním velmi speciálním díle se nad hraním Elite: Dangerous sejde Lukáš Grygar se svým tatínkem, známým astronomem a popularizátorem vědy Jiřím Grygarem. Pokud vás zajímá vesmír, Elite a napojení Elite na skutečný vesmír, musíte tento díl vidět.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je dost mega bomba... ještě jsem neviděl a rozhodně si pustím...

 

 

zajímavý.. dobře se to poslouchalo, ale je vidět že pan Grygar na hru nahlíží dost skepticky co se týče zobrazení známýho vesmíru. fakt je ale takovej že v tomhle směru je ED dost ultimátní projekt a překoná ho pravděpodobně zase až další díl Elite. mě cestování po galaxii dost baví a navštívil jsem všechny známější hvězdy (krom těch hafo vzdálenejch) a když jsem se koukal na čísla, tak to většinou odpovídalo. chyby se najdou, občas jsou dost do očí bijící, ale v tom množství hvězd (stovky miliard) se logicky udělá chyba. tohle prostě není v lidskejch možnostech převést do 3D bez chyby, i kdybysme o galaxii věděli všechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

narazil jsem na zajímavou chybu ve hře: našetřil jsem nějaký prachy a šel jsem koupit nejlepší štít na Clippera, A7 místo B7, přičemž A7 je o víc jak 30 milionů dražší... koupil jsem to a neubyly mi žádný prachy - takže jsem ušetřil 30 mega. na sto pro nějaká chyba na serveru, protože se to načítalo dlouho než tam ten štít naskočil ...když jsem potom koupil i nový zbraně, tak už mi to prachy normálně odečetlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

zajímalo by mě, jestli tohle může být fakt "suitable for water-based life"

 

 

WKwmDlR.jpg

 

 

 

planeta podobná Zemi obíhající kolem neutronový hvězdy, ale neutronová hvězda vyzařuje málo světla a naopak moc radiace. asi by tam neexistoval život jak ho známe my :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

To je dobrej zoom  :-)

O přistávání na planetách se vždy psalo, že jednou bude. Už to tedy zavedli? Co všechno bude na planetě možné dělat?

 

vyjde to někdy letos.. ale stojí to jak nová hra https://www.elitedangerous.com/en/horizons

 

budeš tam jezdit ve vozidlech (asi s podobným systémem vylepšení jako u lodí), nějaký mise, těžba surovin, občas zabiješ nějaký bandity atd. hádám

 

za tu cenu si myslím že by to mělo mít stejně obsahu jako samotný ED

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po půl roce se k tomu zase dostanu :p

Je tu něco zásadního kam se hra dostala, nějaké zásadní vylepšení o které jsem přišel nebo je vše při starém?

Lepší mise a variabilní, pohled z venku na koráb...?

Novej datáč s přístaváním na planetách za 30€ omg. No vypadá to skvěle ale vcelku pálka za jízdu v lunárním vozítku :D

Co vše tam bude možné za ty peníze co za to dostaneme?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

čau, 

začínám (chtěl bych) hrát tuto hru, poradíte mi nějakou stránku nebo videa na youtube(ideálně v cz) která mi pomůže pochopit základní principy hry atp. (jde mi o to aby to bylo na aktuální verzi hry, a kvalitní)

 

jde mi i o úplný začátek hry jak vydělta první peníze atd..

 

Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, 

začínám (chtěl bych) hrát tuto hru, poradíte mi nějakou stránku nebo videa na youtube(ideálně v cz) která mi pomůže pochopit základní principy hry atp. (jde mi o to aby to bylo na aktuální verzi hry, a kvalitní)

 

jde mi i o úplný začátek hry jak vydělta první peníze atd..

 

Díky :)

 

Naco chodit daleko... tu na fore si dali chalani dost prace a informacii na zaciatok je tu myslim ze aj dost :

 

http://www.worldofwars.cz/topic/7909-elite-dangerous-u%C5%BEite%C4%8Dn%C3%A9-odkazy/

 

http://www.worldofwars.cz/topic/7057-ed-pr%C5%AFvodce-zbran%C4%9B/

 

http://www.worldofwars.cz/topic/7305-elite-dangerous-lod%C4%9B/

 

http://www.worldofwars.cz/topic/7027-ed-pr%C5%AFvodce-pr%C5%AFzkum-galaxie-a-odm%C4%9Bny/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...